Temat: Siema, jestem Michał. To ja wydałem waszego sedana.

Lewak
25-12-2016 19:47   #1
Awatar
Kierowca
Przebieg: 64 km
Szanowni Forumowicze,

sytuacja, która miała miejsce przez ostatnie 2 miesiące sprawiła, że nie byłem w stanie zachować się należycie w stosunku wobec Państwa. Spina za spiną, od wkurwu do wkurwu.

Jest mi niewymownie przykro z powodu tego co się stało. Bardzo żałuję, że dochodziło do sytuacji w wyniku których odnieśliście szkody. Największą z nich niewątpliwie było wydanie modu bmw e36 sedan na popularnej rosyjskiej stronie "modzona.ru". Myślę że Dominik dostanie z mojej strony osobne przeprosiny. Następną było obrażanie (lub poniżanie?) dziewczyny Kamila, jako że miałaby mu zaserwować gówno na obiad. Jej również należą się osobne przeprosiny. Z tego miejsca chciałem przeprosić całe forum SLRR.PL oraz całą "Polską scenę SLRR v.2", a w szczególności osoby które zostały poszkodowane przez powikłania związane z powyżej wymienionymi sytuacjami. No i w tym momencie zostały jeszcze dwie osoby. Arek oraz Kamil. Arka sam sprowokowałem, przyznaje. Natomiast w stosunku do Kamila myślę że wina leży po połowie. Tak czy inaczej wszystkim należą się przeprosiny.

Zrobię także wszystko co w mojej mocy, aby zrekompensować wam wszystkim straty, a także niewygodę wynikającą z tego zdarzenia. Jeszcze raz proszę o wybaczenie.

Pozdrawiam serdecznie
Michał Walczak

Wesołych Świąt i pijanego Sylwestra
do góry
PrzemekNH
25-12-2016 20:23   #2
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 735 km
to się ceni , nie wiem ocb :/ ale podziwiam
"Ciche samochody zabijają małe dzieci,

Pomyśl o nich i zrób przelot"
do góry
guardo
25-12-2016 20:49   #3
Awatar
Kierowca
Przebieg: 858 km
PrzemekNH napisał(a):
to się ceni

Popieram
i.imgur.com/mwEtIim.png
do góry
nomolk
25-12-2016 22:18   #4
Kierowca
Przebieg: 2 183 km
props za odwage.
media.giphy.com/media/3oz8xsw1WX8d9meKly/source.gif

look who's back
do góry
https://www.facebook.com/nomolkphoto/
rogal
26-12-2016 21:38   #5
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 042 km
Liczysz na wybaczenie, za oczernienie na caleja międzynarodowej scenie?
i.imgur.com/KDprKuj.jpg
nismo
do góry
Przejdź do forum: