Temat: Garaż by sieklo

raVen
03-06-2017 22:16   #41
Awatar
Kierowca
Przebieg: 673 km
Całkiem miły schabowy ale model klatki z rur pcv bije po oczach.. Podbij jakoś po weekendzie to może coś na to poradzę
i.imgur.com/e6b3Dqr.jpg
do góry
sieklo
07-06-2017 20:13   #42
Awatar
Kierowca
Przebieg: 92 km
W końcu udało mi się jechać drugi raz na Nürburgring. Udało mi się wyprosić szefa o 3 dni (5-7.06) urlopu.Obiecałem mu nawet że w któryś weekend mogę zostać w pracy, czego nie zrobi się dla 3 dni na Nürburgring.

Wyjechałem z Krakowa o 11:30 (04.06.17) kierowałem się w stronę Nürburg'u, Google maps pokazuje 10h46min i 1082km,trochę dużo ale warto
i.imgur.com/lDZIvuF.jpg

Dzięki pięknym drogą naszych niemieckich braci udało mi się urwać 30min z tego co pokazywał Google.
Dotarłem do Hotelu o 21 z kawałkiem zaparkowałem mojego małego wikinga
i.imgur.com/zdjbSJW.png

Poszedłem się przekimać do hotelu, pobudka o 9:40 (05.06) prysznic i można iść na śniadanie,gotowy do wyjazdu z pod hotelu byłem około 10:20. Pojechałem na tor ,już trochę ludzi się zjechało narazie były tylko lokalne rejestracje,zaparkowałem Saabinkę na parkingu poszedłem kupić okrążenia kupiłem 15 myślałem że trochę przesadziłem ale zmieniłem zdanie po tym jak koleś za mną kupił 25.
Teraz tylko sprawdzić samochód i można wyjeżdżać na tor
i.imgur.com/XCIdsr7.png

Po sprawdzeniu wszystkiego dolałem tylko trochę płynu chłodzącego i tak ze 100ml oleju.Spokojnie odpaliłem Saab'a i poczekałem trochę żeby zimnego nie katować po około 20 min wjechałem na tor
i.imgur.com/3EzntN8.jpg

1...2....3.... okrążenie samochód sprawuje się świetnie nic się nie przegrzewa jest moc tak jak ma być,płyn chłodzący ma 110-120*C, olej 115*C chyba najwyższa jak patrzyłem, wszystko w normie.Toyo dobrze się trzymają,kawałek pierwszego okrążenia był trochę nie za przyjemny ale to przez to że musiały się rozgrzać,potem było idealnie.Zrobiłem 10 okrążeń potem pokręciłem się po Car Parku,porozmawiałem trochę z ludźmi,możliwe że szykuje się nowy projekt może jakieś BMW, a może Nissan zobaczymy,z toru zebrałem się około 14:50 pojechałem do miasta coś zjeść w końcu.Odstawiłem Saabinkę pod hotel i z buta poszedłem do centrum miasta,miałem dużo czasu,udało mi się trochę zwiedzić Nürburg w końcu miałem na to czas.Jakoś wytrzymałem do tej 17:30 następnego dnia,niestety tor był czynny tylko do 19:30.Przyjechałem na miejscę około 17:40 już było trochę ludzi,poszedłem dokupić okrążeń za pieniądze które mogłem jeszcze przeznaczyć.Wyjechałem na tor od razu,około 18:40 zjechałem bo myślałem że skończyły mi się już przejazdy.Poszedłem sprawdzić czy zostały mi jeszcze jakieś okrążenia, sprawdzam kartę a tu jeszcze zostały dwa okrążenia.Oczywiście że trzeba je przejechać.Wyjeżdżając zauważyłem że w czasie w którym ja podjeżdżałem do wjazdu na tor czarne E36 też powoli zmierzało w tym kierunku.Przejechane pierwsze 5km widzę że czarne E36 jest tuż za mną Redukcja na 3, i noga w podłodze, wrzucam 4 180km/h nie mogę , po chwili o niczym innym nie myślę jestem tylko ja Saab i Czarne E36.Przestałem zwracać na rzeczy poboczne uwagę liczył się tylko następny zakręt i jak najwyższa prędkość w nim.Prosta na której zawsze pozwalałem trochę ochłodzić się Saabowi,lecz nie tej prostej nie było była prosta na której moje B205R ryczało przy 7500rpm i wyciskało z siebie siódme poty już 5'tka 240..245..250 naglę przez głowę przechodzi myśl "może odpuszczę" lecz szybko zniknęła.Teraz tylko jeszcze zobaczymy kto odpuści zostało to ostatnie okrążenie ja czy E36. Zaczyna się drugie okrążenie, trochę nowych samochodów dojechało na tor ale większość nas puszczała. Nagle krótka prosta BMW jest bliżej niż wcześniej co się dzieje.. popełniłem błąd 5'tka za wcześnie, szybka redukcja i powrót na wyższe obroty i w końcu przyspiesza,E36 dalej blisko,opony mają już trochę dość tracę przyczepność z tyłu trochę,ale nie odpuszczam.BMW wyprzedza mnie przed dłuższą prostą,teraz role się zamieniły to ja siedzę na dupie BMW...
Myśli przelatują tylko przez głowę "jeszcze tylko kilka zakrętów.." "musisz go wyprzedzić.." "daj z siebie wszystko".Zostało naprawdę mało zakrętów, nagle szybę zakrywa mi para "kurwa co jest", dobra awaryjne i na trawę, wyłączyłem silnik i wysiadłem szybko z samochodu.Patrząc na parę z pod maski przelatują kolejne myśli "co zrobiłem nie tak" "o ja pierdolę jak wrócę do Krakowa".
i.imgur.com/rVE42sl.jpg

Obsługa Nürburgring zwlokła Saabinę do Car Parku gdzie mogłem oglądnąć straty
naszczeście okazało się że rozerwało rurę układu chłodzenia,Saab wraca na lawecie do Krakowa bo na miejscu nie mogłem znaleźć zamiennika. Może następnym razem ktoś też będzie chętny to można jechać grupa

Wiadomość doklejona:
Saab już w pełni sprawny,wymieniłem górną rurę do chłodnicy
i.imgur.com/ANo9mvf.jpg

Historyjka:

Siedziałem w pracy przed komputerem a na moim biurku leżała sterta dokumentów do wypełnienia i naglę do pomieszczenia wpada Bartek

[B]Siema stary,ty chciałeś kiedyś kupić sobie diesla
[JA]No tak,myślałem nad tym kiedyś 
[B]Bo stary znalazłem coś co powinno ci się spodobać ma napęd na tył i 2.5L turbo diesla i to z Mpaczką
[JA]Dobra mów bo mnie zaciekawiłeś
[B]Znalazłem BMW e36 325tds w gdzieś w Nowej Hucie za 5100zł
[Ja]Brzmi to fajne muszę to przemyśleć jutro dam ci znać
[B]Super to do jutra

Wróciłem do domu usiadłem sobie przed komputerem miałem już wejść na FB i YT jak forma odpoczynku po pracy.Ale coś mnie tknęło i zacząłem research o BMW.
Nie powiem naprawdę spodobała mi się ta oferta

Następny dzień (22.06)
wchodzę do biura i widzę przy wejściu Bartka palącego

[JA]Cześć stary
[B]Siema co tam
[JA]Nad tą Betą dalej się zastanawiać wziąłem nawet dzisiaj ze sobą trochę za dużo gotówki
[B]Hahaha,no to chyba jesteś zdecydowany
[JA]Trochę tak,w tym samochodzie będą dwie nowe rzeczy dla mnie napęd na tył i silnik diesla
[B]Zawsze warto próbować nowych rzeczy, ja tam jestem zadowolony z mojej 93 1.9TTid
[JA]Zobaczymy jeszcze stary,widzimy się o 14 na przerwie na dole

Poszedłem na górę i zobaczyłem dość mocno uprzątnięte biurko,wczoraj wyglądało jak siedem nieszczęść jak wychodziłem o 20 z pracy. Wiedziałem kto to zrobił to musiała być Kasia która pracowała w tym samym pokoju.Akurat weszła do pokoju chwilę po mnie,podszedłem do jej części

[JA]Dziękuje za ogarnięcie mojego biurka,ale naprawdę nie musiałaś
[K]Wiem wiem,ale wiesz ty tak często coś pomnie tu ogarniasz i zawsze masz ogarnięte biurko, mówiąc szczerze to zdziwiłam się jak tutaj weszłam że twoje biurko tak wygląda
[JA]Przepraszam ale wczoraj wieczorem wychodząc to trochę umierałem
[K]To nic nie szkodzi czasami można coś zrobić dla innych

Poszedłem do swojej części i zacząłem pracować było trochę tego ale już przestało mi to przeszkadzać że pod koniec tygodnia zawsze jest trochę więcej pracy
O 14 w końcu 30min przerwa,poszedłem na dół po coś do jedzenia po drodze spotkałem Bartka

[JA]Chyba kupię tą betę,pojadę oglądnąć ją dzisiaj
[B]No to świetnie
[JA]Zostawię Saabinę na parkingu w pracy,niechciał byś może jechać ze mną
[B]Nawet bym się ucieszył
[JA]No to co po robocie na dole na parkingu i jedziemy

Zadzwoniłem do sprzedającego

[JA]Dzień dobry, dzwonię w sprawie ogłoszenia BMW e36 325tds,czy jest aktualne
[S]Tak
[JA]Czy można dzisiaj oglądnąć około godziny 16
[S]Oczywiście
[JA]To jesteśmy umówieni około 16, Dowidzenia
[S]Dowidzenia

Po pracy pojechaliśmy oglądać BMW,samochód okazał się w dość dobrym stanie miał w niektórych miejscach oznaki rudej ale na podwoziu nie było śladu rdzy
Wjechaliśmy do stacji kontroli pojazdów,samochód przeszedł w pełni wszystkie testy

Zdecydowałem się na kupno

[JA]Może ponegocjujemy trochę cenę
[S]A co pan proponuje
[JA]4600
[S]Trochę za mało może 4900
[JA]4650 gotówka na miejscu,podpisujemy dokumenty
[S]Dobrze jak jest gotówka na miejscu to mogę się zgodzić

I w taki sposób zostałem posiadaczem mojego pierwszego BMW

Dwa zdjęcia

i.imgur.com/ISnYfQF.jpg

i.imgur.com/BP3KMw4.jpg

Plany co do samochodu:
*Będzie to moje Daily
-Nowe Opony(obecne pozostawiają trochę do życzenia)
-Poluretanowe tuleje
-Wymiana wszystkich filtrów i płynów
-Nowe felgi
-Straight Pipe

Jestem otarty na wasze propozycje
Edytowane przez sieklo dnia 22-06-2017 21:31
do góry
Krzysiell
23-06-2017 17:47   #43
Awatar
Kierowca
Przebieg: 3 986 km
Bardzo ładny egzemplarz E36 Like
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
sieklo
06-07-2017 23:40   #44
Awatar
Kierowca
Krzysiell napisał(a):
Bardzo ładny egzemplarz E36 (y)

Dzięki :D , ale coś czuję że nie będzie projektu z BMW bo jakoś bardziej ciągnie mnie do Saabików, ale zobaczymy może zrobię coś do driftu, i zbuduję kolejnego Saab'ika tylko nowszego tym razem bo nie che mieć dwóch takich samych

Lista zakupów do BMW
i.imgur.com/FqOKgtr.png

myślę że na razie to wystarczy do E36 jutro postaram się zespawać dyfer

Wiadomość doklejona:
Czas na mały update po dłuższym czasie sprężyny do E36 założone, dyfer zespawany o to efekty
Przed:
i.imgur.com/373EZQq.png

Po:
i.imgur.com/OYyQZAB.png

Zakupiłem do E36 też jeden kubełek i kierownice Nardi z Adapterem
i.imgur.com/zyQooFR.png

Jak narazie TDS trzyma się dzielnie, przez chwilę myślałem nad jakimś swapem ale w obecnym poziomie zaawansowania driftu jakim jestem może wyślę ją do Vtecha na jakiś chiptuning z tego co się orientowałem to z ~140KM wycisną jakieś bezpieczne 170 i 330Nm

A tutaj widać końcówkę przelotu i kilka urwanych zaczepów zderzaka z mojej wczorajszej przygody

i.imgur.com/RQMJD44.png

Wiadomość doklejona:
Czas w końcu jakos uporządkować projekt E36, w końcu zdecydowałem co che zrobić z tym samochodem.Prokekt będzie nazywał się VQ36
Plany są takie:
Swap na VQ35DE
Zastosowanie adaptera żeby użyć skrzyni z BMW
Gwint BC Racing ER
Nowy dyfer
Wał na zamówienie
Drugi kubełek
Klatka bezpieczeństwa

Silnik już znaleziony w Czwartek jadę po niego z znajomym który ma VW Transportera bo nie przewiózł bym go Saab’em ani E36
i.imgur.com/6X7ogbj.png

Myślę że jakoś jutro lub pojutrze zajmę się wyrywaniem wszystkiego z komory silnika

Wiadomość doklejona:
Zająłem się trochę E36, wyjąłem prawie wszystko, jedyne co zostało to blok, reszta dolotu, chłodnica, wszystkie zbiornik na płyny. Ale nie poszło tak łatwo, zapieczone i zardzewiałe śruby nie pomagały w rozbiórce, Największa zabawa była z jedną śrubą trzymającą miskę, śruba postanowiła w połowie zostac w bloku, na szczęście udało się ją rozwiercić bez większych strat.

i.imgur.com/79OO7PY.png

Edytowane przez sieklo dnia 09-10-2017 18:35
do góry
InFamous
10-10-2017 12:37   #45
Awatar
Kierowca
Przebieg: 877 km
Z każdym kroczkiem do przodu Oczko
i.imgur.com/46Y14W0.jpg

Zapraszam do mnie:
vGS: http://slrr.pl/fo...kroki.html
GS: http://slrr.pl/fo...amous.html
do góry
Krzysiell
10-10-2017 22:03   #46
Awatar
Kierowca
E36 widzę do przodu Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
sieklo
10-10-2017 22:17   #47
Awatar
Kierowca
InFamous napisał(a):
Z każdym kroczkiem do przodu ;)

Codziennie staram się przy nim grzebać, żeby szło do przodu cały czas.

Krzysiell napisał(a):
E36 widzę do przodu :D

Leci do przodu cały czas coś :D Tylko to maiło być daily…., chyba coś nie wyszło, ale myślę że tak będzie lepiej służyło

Dzisiaj dokńczyłem wyciąganie silnika.Wyjąłem wszystkie przewody hamólcowe bo i tak od nowa wszytkie bedę musiał zrobić.Wykonane dzisiaj:

-Dokończenie wyciągania silnika
-Wyjęcie Przewodów hamólcowych i serwa z pompą
-Wyciągnięcie przewodów i ECU od TDS’a

i.imgur.com/BFG2ZBB.png

Jutro myślę że zajmę się ogólnym przygotowaniem do wstępnego zaczecia swapu, wyczyszcze karcherem całą komorę silnika,wyjmę resztę układu wydechowego która zastała.

Jutro przyjeżdża do mnie Saab 93 SS na wymianę oleju i filtrów.

Wiadomość doklejona:
Saabik przyjechał na wymianę oleju i filtrów, Powietrza i oleju od K&N

i.imgur.com/tVYu1Rr.jpg i.imgur.com/IiRtUGc.jpg

Saab prezentuje się nawet fajnie więc strzeliłem fotkę :D

i.imgur.com/AGzZOEu.png

Edytowane przez sieklo dnia 11-10-2017 19:35
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
jarecki3
11-10-2017 20:09   #48
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 686 km
Czekam na dalszy rozwój z E36 a Saaabik jest mega konkret Zadowolony
Powodzenia z obydwoma autami Like
Garage Story (kliknij aby zobaczyć):
Obecnie w V-GS (kliknij aby zobaczyć):
VW Vento 1.8

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
sieklo
11-10-2017 20:22   #49
Awatar
Kierowca
jarecki3 napisał(a):
Czekam na dalszy rozwój z E36 a Saaabik jest mega konkret Zadowolony
Powodzenia z obydwoma autami Like

Jutro rano wyjeżdżam po silnik do E36, niestety 93 2gen nie jest moja ja mam tylko 1gen Smutny, ale też jest fajna może jakąś nową felgę do niej zarzucę
do góry
Yankess
12-10-2017 17:03   #50
Awatar
Kierowca
Przebieg: 154 km
Pokazuj E 3 6 Język ^^
Naciśnij w obrazek aby zobaczyć mój garaż Cieszy się

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
sieklo
13-10-2017 19:56   #51
Awatar
Kierowca
Yankess napisał(a):
Pokazuj E 3 6 :P ^^

Wygląda tak jak wyżej, bo jej nie ruszałem, przywiozłem silnik wczoraj myślę że jakoś od jutra zajmę się robieniem mocowań silnika. Akurat VQ ma w dość fajnych miejscach mocowania więc są już pomysły będę się wzorować na tych

i.imgur.com/10ru9wX.jpg

Silnik już stoi w garażu, E36 lekko wypchnąłem, wczoraj po całej podróży usiadłem i policzyłem kilka rzeczy VQ waży 9 kg więcej, więc nie będzie dużej różnicy.

i.imgur.com/FfztgON.png

Boję się trochę że na raz sam go nie włoże, ale zobaczymy będzie wyzwanie, ale jak ktoś będzie miał wolny dzień to zapraszam :D, Ale to do tego jeszcze długo, jutro robię skany 3d skrzyni i bloku wysyłam do zakładu który wytnie mi adapter do skrzyni.

Wiadomość doklejona:
Rano zabrałem się za robienie mocowań do silnika, wyglądają przyzwoicie
i.imgur.com/VAjpMkd.jpg

Wyjąłem skrzynię bo jeszcze adapter nie przyszedł.
Zabrałem się za silnik, zdjąłem głowice i paski. Niestety musiałem zrobić tak bo samemu nie było szans włożyć cały silnik. Narazie blok siedzi złapany dwoma mocowaniami. We wtorek powinien przyjść adapter do skrzyni i potem już tylko komputer okablowanie, wydech poprowadzić i będzie można pierwszy raz odpalić jak wszystko pójdzie zgodnie z planem

i.imgur.com/iPbvIh3.png

Wiadomość doklejona:
Czas zamówić części których brakuje:
-Wiązka przewodów silnika
i.imgur.com/RXczSNp.png

-Kilka części z tomson.com.pl (Uszczelki pod głowicę i nowe ECU)
i.imgur.com/82oAES5.png

-Filtr oleju K&N
i.imgur.com/MUDqxuw.png

Wiadomość doklejona:
Udało mi się znaleźć super felgi + Używane Toyo na przód.Za felgi zapłaciłem 2000zł, taką cenę udało mi się wynegocjować bo widać było że chwilkę na nich ktoś jeździł.Po drodze wpadłem do kolegi wulkanizatora i okazało się że skądś dostał używane Toyo może nie wyglądają na jakieś super nowe, rok temu wyprodukowane, na tył poszły 2letnie Dunlopy.

i.imgur.com/OFDzIsT.png

A z rzeczy potrzebnych do odpalenia samochodu, pojechałem dzisiaj odebrać adapter do skrzyni i kurier przywiózł mi wiązkę do silnika. Teraz czekam tylko na ECU i Uszczelki głowic i będzie można powoli zmierzać do odpalania nowego serduszka :D

A tutaj takie dodatkowe dwa pytanka

http://www.strawp...e/14170385

http://www.strawp...e/14170401

Edytowane przez sieklo dnia 17-10-2017 19:44
do góry
Wystawiono 1 piw(a):
brzecek,
goferrrr
18-10-2017 18:15   #52
Awatar
Kierowca
Przebieg: 75 km
Ciekawie lecisz Zadowolony Trzymam kciuki za e36 Zadowolony
i.imgur.com/bpS6vjW.jpg
do góry
Krzysiell
19-10-2017 12:25   #53
Awatar
Kierowca
No no, dobra dbałośćo szczegóły w historiach Cieszy się

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
sieklo
20-10-2017 12:43   #54
Awatar
Kierowca
goferrrr napisał(a):
Ciekawie lecisz :) Trzymam kciuki za e36 :)

Dzięki :D, myślę że jak skończę z nią robić to wyjdzie świetna :D

Krzysiell napisał(a):
No no, dobra dbałośćo szczegóły w historiach :D

Staram się :D, GS’a traktuje jako przygotowanie do VGS’a

ECU już przyszło dzisiaj, wczoraj zająłem się podpięciem i ułożeniem wszystkich
kabli.Udało mi się też odchudzić wiązkę z niepotrzebnych kabli.Adapter do skrzyni pasuje lecz rozrusznik siedzi trochę za daleko od zamachu, lecz po dłuższej zabawie pilnikiem przy rozruszniku siedzi idealnie, niestety osłabiło to na pewno konstrukcję rozrusznika w pewnym stopniu. Myślę że jak moje umiejętności obsługi spawarki wzrosną to może podejmę się przespawania dzwonu z skrzyni do VQ(jeżeli jest to możliwe muszę zrobić research).

A tymczasem postępy z E36, głowice założone, filtry, silnik zalany Mobil1 5W30, chłodnica podpięta z E36 zobaczymy ile wytrzyma.

i.imgur.com/GjPzzNZ.png

Podstawowa mapa załadowana do nowego ECU, silnik odpalił pracuje bardzo ładnie :D, i tak muszę pobawić się trochę mapą i potem go zhamuje i zobaczymy czy wyjdzie te 260-280 koni.

Narazie nie wyjeżdżam nim z garażu bo zostało tylko troszkę do dokonczenia przy nadwoziu.

Plany jakie zostały
-Nowy lakier
-Carbonowa klapa bagarznika
-Nowy przedni zderzak
-Może inna maska
-Nowy układ wydechowy

Wiadomość doklejona:
Czas na update :D E36 pojechało do foliowaniekrakow.pl i po wykupieniu usługi expresowej samochód odebrałem dzisiaj po 13. Zabieg nie był za tani ale wydaje mi się że E36 wygląda teraz jeszcze lepiej.
Wpadła dokładka na przód znalazłem ją na olx i zapłaciłem 120zł
i.imgur.com/Ip0FJrk.png

Jednak nie zdecyduje się na carbon, za układ wydechowy muszę zająć się jutro bo narazie VQ pluje pod samochód tylko w nogi cieplej jest :D i jest cholernie głośny

Wiadomość doklejona:
Mały update na Saab'ie 9-3 B205 trzyma się dzielnie,zastanawiam się nad kupnem nowej głowicy która może przez siebie więcej powietrza przepuścić, wydaje mi się że saab'ik ładnie przyspiesza :D

YouTube Video

Edytowane przez sieklo dnia 26-10-2017 20:29
do góry
zajac44
26-10-2017 20:49   #55
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 875 km
podoba mi sięs6tyl tego garażu fajnie i przyjemnie !
świetny swap do e36 tego jeszcze nie widziałem xD
czekam na dalszy postęp i szanuję mocno za SAABoloty !
zapraszam do mojego GS
KLIK W OBRAZEK

farm8.staticflickr.com/7548/15399675564_3886e98947_o.png

SAMOCHODY:

GS :
Wolkswagen passat b3 combi
Nissan 200sx s13
VGs
Nissan Skyline R-33 GTS-T
Mazda RX-7
Fort Mustęk 2011
Silvia s13
do góry
sieklo
26-10-2017 21:00   #56
Awatar
Kierowca
zajac44 napisał(a):
podoba mi sięs6tyl tego garażu fajnie i przyjemnie !
świetny swap do e36 tego jeszcze nie widziałem xD
czekam na dalszy postęp i szanuję mocno za SAABoloty !

Dzięki Cieszy się , staram się dość realnie nawet w GS'ie, zacząłem vGS więc zobaczymy czy dam sobie radęCieszy się
A Saabolociki to uzależnienie.....
do góry
Krzysiell
27-10-2017 15:52   #57
Awatar
Kierowca
Ładnie to idzie Cieszy się Like

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
sieklo
07-11-2017 17:57   #58
Awatar
Kierowca
Krzysiell napisał(a):
Ładnie to idzie Cieszy się Like

Teraz idzie jeszcze lepiej tylko coś na 1 i 2 są problemy z trakcją Cieszy się

Czas na Update chwilkę mnie nie było ale zająłem się rozkręcaniem własnego biznesu nowe mapy do silników i te sprawy Cieszy się. Oczywiście Saabik i BMW nie stoją i kurzą się, E36 polatam sobie coś czasami, Ale ostatnio zająłem się 9-3’ką, wziąłem laptopa zczytałem dotychczasową mapę silnika i zacząłem przy niej grzebać wystrajałem samochód na początku pod 470-480km,ale po 4 dniach hamowań samochodu i coraz to innych poprawek udało się uzyskać wszystko co się dało z tego silnika, możliwe że większe turbo by pomogło ale już wolę zwiększyć pojemność o 0,3L i zapakować tam lekko rozwierconą głowicę od MapTun’a.

Tutaj macie wykres z hamowni:
i.imgur.com/fXi4JPK.png

A tutaj Sabika
i.imgur.com/NwnH6WK.png

Pobawiłem się oczywiście na Autostradzie ,do nowo powstałej listy zjedzonych przez niepozornego szweda czas kogoś dopisać:
-Audi S6 C7
-BMW E60 550i
-Mercedes E 60 AMG

Co do E36 i VQ plany są na uturbienie myślę że przez zimę coś fajnego się przygotuje Cieszy się
do góry
Bolec
07-11-2017 18:35   #59
Kierowca
Przebieg: 52 km
Trzaby spotnąć kiedy Schabikami no nie? Zadowolony
B - Tego chce, to jest cel L - Mieć jak najwięcej chce A - Teraz jest na to czas B L A S K BLASK!
do góry
sieklo
07-11-2017 22:04   #60
Awatar
Kierowca
Bolec napisał(a):
Trzaby spotnąć kiedy Schabikami no nie? Zadowolony

No spocik szwedów by się przydał Cieszy się
do góry
Przejdź do forum: