Temat: [GS] sieklo in Japan

sieklo
08-11-2018 18:58   #81
Awatar
Kierowca
Przebieg: 229 km
jarecki3 napisał(a):
Jesteś chyba pierwszą osobą która rx7 ma jako daily Zadowolony
Czekam na ten warsztacik i auta do upalania Oczko

Mam nadzieje że uda mi się za kilka dni powrzucać kilka fotek i uchylić rąbka tajemnicy hehe
Na ten moment to powiem tyle że Warsztacik klepnięty, za 2-3dni będą nowe dwa projekty stały na podnośnika.

RX-7 jako daily... hahahah wiesz ile to pali Oczko Ale zabawa jest, wciskasz gaz i tylko słuchasz Cieszy się

brzecek napisał(a):
Co do AE86 to dobra robota , bo turbo to by silnik trochę zabiło według mnie i dodało tego nie fajnego laga ale koni więcej ale kompresor działa na najniższych więc powodzenia życzę z wanklem i AE86.Sprawdzaj czy Twincharger wejdzie czyli turbo z kompresorem w jednym co doda ci masy ale 86 jest lekka jak nie wiem.Lżejsza od S13 i S12 na pewno jest.

Dzięki, w sumie myślałem nad turbo, ale chce zachować chodź trochę charakterystykę wolnossaka. Kompresor akurat na to pozwoli, i kosztuje grosze ponieważ jest prawie P&P z MR2 W10. Twincharger przy 1.6 Nieeeeeeeee, co do masy to tak od 100-150kg.

No i oczywiście jeżeli ktoś wpadnie na pomysł żeby wybrać się do Japonii to zapraszam, zawsze znajdzie się jakiś gruzik hehe
i.imgur.com/zvmLtba.jpg
do góry
Przejdź do forum: