Temat: Made in Japan GS by Creativ

Creativ
03-07-2017 11:20   #1
Awatar
Kierowca
Przebieg: 24 km
YouTube Video

Siema! Jestem Kacper mam za sobą osiemnaście wiosen, we wrześniu zaczynam 3 klasę liceum. Od 2 lat jestem też w szczęśliwym związku z moja ukochaną Patrycją, a od stycznia również z moim Vento Mk3 Cieszy się . Samochód kupiłem w sumie jako pierwszy lepszy który nie wyniósł mi zbyt drogo. Jednak samochodami interesowałem się od dzieciaka i zwykłe VW mnie nie zadowalało, co poskutkowało pewnymi zmianami. Vento dostał nowe zawieszenie od Bilsteina, klasyczne felgi Porsche 16' nowy lakier i żółte lampy. Przez ten samochód w sumie sporo się zmieniło w moim życiu, ale o tym zdążycie się jeszcze dowiedzieć. Póki co zostawiam wam parę zdjęć z wczoraj i spadam do Patki Siema. Elooooo!
i.imgur.com/3OkMeeK.jpg
i.imgur.com/o2qf7vB.jpg
i.imgur.com/jD2PGxd.jpg
i.imgur.com/84SAndx.jpg
Edytowane przez Creativ dnia 25-11-2017 00:16
do góry
rogal
03-07-2017 17:43   #2
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 043 km
wszystko pieknie, popraw fotki (kadry)
i.imgur.com/KDprKuj.jpg
nismo
do góry
Maxx
03-07-2017 23:40   #3
Awatar
Kierowca
Przebieg: 960 km
Po pierwsze ''Mein kleines'' (Razi w oczy jak już się kupe czasu mieszka w DE Język)
No i tak jak napisał rogal żeby poprawić kadry, a poza tym vento sztosik Cieszy się
R 1 3 5
╚╬╬╣
- 2 4 6
do góry
Creativ
04-07-2017 12:17   #4
Awatar
Kierowca
Szybki update z rana. Zakupiłem golfa Cieszy się , a właściwie to można powiedzieć ,że go dostałem bo dziadek oddał mi go za 500 zł po zakupie swojego januszowego Passata B5 Cieszy się. Golfa zabrałem do domu i narazie stoi na podwórku czekając na jakieś moje pomysły i zastrzyk gotówki. Ostatnio siedzę w domu więc opowiadać nie mam o czym więc zostawiam zdjęcia golfa i lece do roboty. Elooo
i.imgur.com/KRHo0ss.jpg
i.imgur.com/ZAXb1VD.jpg
i.imgur.com/c1oTOQd.jpg
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Krzysiell
05-07-2017 23:34   #5
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 277 km
Vento na plus, Golfa zrób ładnie Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
Creativ
06-07-2017 19:47   #6
Awatar
Kierowca
Dzisiaj miałem mega intensywny dzień, możliwe ,że zaraz padnę. Z rana zająłem się golfem, odebrał go od lakiernika i golfik dostał gwint. Koło południa ruszyłem do miasta ,żeby trochę pokopać piłkę, koło 15 wróciłem do domu, wziąłem prysznic, ubrałem się i znów jechałem do miasta,żeby spotkać się z Patrycją. Wracam do domu, zachaczając po drodze sklep i włączam komputer. Opisuje to w skrócie bo nic ciekawego się nie stało, a poza tym nie mam na nic sił. Co do golfa to chyba nie trafiłem z kolorem ale mam już plan Cieszy się
i.imgur.com/YeAq4bv.jpg
i.imgur.com/W2HCAi4.jpg
i.imgur.com/sJo43kk.jpg

do góry
Saxers
06-07-2017 21:00   #7
Awatar
Kierowca
Przebieg: 43 km
U Lakiernika i już tył rozwaliłeś? Lol
Gdy znajdziemy się na zakręciee
Redukcja,but i odcięcie! Like
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Creativ
15-07-2017 21:53   #8
Awatar
Kierowca
Szybki update. Golf się zmienił i to w sumie mocno. Nowy lakier, dokładki do zderzaków, felgi i nowe serce-VR6 2.9. Ostatnimi czasu nie wychodze z domu i pracuje nad swoim motoryzacyjnymi marzeniami. Sprzedałem Vento Płacze, ale to co wejdzie na jego miejsce sparwia, że smutek mija. Ale narazie nie zdradzam więcej i zostawiam zdjęcia golfa Cieszy się Jutro jadę po auto, które będzie miało bardziej jeździć niż wyglądać (ciekawe czy ktoś, się domyśli co to będzie), zdradze jedynie, żę nie wychodzę z niemieckiej motoryzacji Cieszy się.
i.imgur.com/aoQUsC2.jpg
i.imgur.com/FgdCun0.jpg
i.imgur.com/fJsgStr.jpg
i.imgur.com/BxnjaeM.jpg
i.imgur.com/oL52ZJ3.png

Kliknij w obrazek żeby zobaczyć mój GS i dowiedzieć się jak żyje się w kraju kwitnącej wiśniSiema

31.media.tumblr.com/adaad3998d72a08b0326d124f42ed73c/tumblr_mx93jn2T081sz2c5bo1_500.gif
do góry
Zortek
16-07-2017 11:51   #9
Awatar
Kierowca
Przebieg: 116 km
Golfik fajny Cieszy się. Nowe auto myślę że będzie to jakieś audi
media.giphy.com/media/mLwZP3jwsk76g/giphy.gif

GS - AE86 Trueno

VGS - Integra Type-R
do góry
Creativ
19-11-2017 20:10   #10
Awatar
Kierowca
Konnichiwa! Nie odzywałem się przez dłuższy okres czasu przez moją przeprowadzkę do Japonii. W kraju kwitnącej wiśni póki co układam mi się bardzo dobrze. Mieszkam w Yokohamie, duże miasto nad morzem, z największymi dokami w kraju(wiecie co można tam robić Cieszy się ), mam tutaj małe mieszkanko na obrzeżach z widokiem na port. Pracuje w galerii handlowej jako ochroniarz a wieczorami wybieram się w trasy po górskich przełęczach w moim nowym daily Cieszy się. Najnowszy nabytek to Nissan Silvia s13, praktycznie fabryczna wersja dostałą jedynie borbety, które zostały po golfie(oba VW sprzedałem przed wyjazdem). Czekam na wypłatę i biorę się za Nissan'a. Zostawiam pare zdjęć cykniętych dziś po pracy i ruszam w góry Cieszy się
i.imgur.com/BbfYrVv.jpg
i.imgur.com/OQVFP22.jpg
i.imgur.com/4JPy2H8.jpg
i.imgur.com/kVeDAPz.jpg
i.imgur.com/NoIxm7B.jpg
i.imgur.com/oL52ZJ3.png

Kliknij w obrazek żeby zobaczyć mój GS i dowiedzieć się jak żyje się w kraju kwitnącej wiśniSiema

31.media.tumblr.com/adaad3998d72a08b0326d124f42ed73c/tumblr_mx93jn2T081sz2c5bo1_500.gif
do góry
Krzysiell
19-11-2017 22:35   #11
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 277 km
Ładna S13 - powodzenia w pracach Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
Creativ
20-11-2017 20:09   #12
Awatar
Kierowca
YouTube Video

S13 wylądowało w warsztacie ze względu na moderniazcje, które przygotują ją do nowej roli(jutro dam więcej info). Ja natomiast na szybko musiałem znaleźć jakieś daily. Znalazłem w internecie oferte z Suzuki Lianą
na fajnym kole. Telefon, wizyta, jazda próbna i wracam nią do domu, ale najpierw jadę do pracy. Wsiadając na parkingu w Lianę zauważyłem evo 3 stojące pod warstwąkurzu. Za szybą znajdowałą się kartka z opisem auta i ceną sprzedaży. Właściciel nie ma czasu na dbanie o samochód, a zaatakowała go już ruda. Złapałem za telefon i dogadałem się z gościem, że przyjedzie z papierami i kluczykami za godzinę. Kumpel z pracy odstawił mi Lianę pod dom, a ja zaczekałem na odbiór EVO. Auto poza estetyką nie ma wad. Mechanicznie wciąż jest w bardzo dobrym stanie i świetnie trzyma się drogi. Odstawiłem Lancer'a na parking i poszedłem do garażu. Jutro jadę na lotnisko po Patrycje, które przylatuje do mnie na 2 tygodnie. Nie widzieliśmy się od czasu mojego wyjazdu i musimy nadrobić ten czas. Zostawiam fotki i lecę pod prysznic Cieszy się
i.imgur.com/SpEdHVo.jpg
i.imgur.com/H12ERQB.jpg
i.imgur.com/0X7EXPx.jpg
i.imgur.com/MZD0Jsl.jpg
i.imgur.com/N14Js6a.jpg
i.imgur.com/GSTomvc.jpg
i.imgur.com/NOjp5Kf.jpg
Edytowane przez Creativ dnia 20-11-2017 20:10
i.imgur.com/oL52ZJ3.png

do góry
Zortek
20-11-2017 22:22   #13
Awatar
Kierowca
Czekam na lancera. Jakieś konkretne plany co do niego? Sporo autek naraz robisz Cieszy się

GS - AE86 Trueno

VGS - Integra Type-R
do góry
AWD4
21-11-2017 04:50   #14
Awatar
Kierowca
Przebieg: 384 km
Szacun za auta i za wrzucenie Jocelyn Flores do zestawu, zajebiście się z tym czyta, czekam na postępy Cieszy się
"Jazda bez ryku silnika jest stresująca."
media.giphy.com/media/pHmOeFPugiM9y/giphy.gif
do góry
slrr.pl
Creativ
21-11-2017 16:25   #15
Awatar
Kierowca
Szybki up na dziś. Wrzucam postęp prac z s13 która stanie się bokolotem Cieszy się. Dostała nowe zawieszenie Greddy i RB26DET Cieszy się. Poza tym wysłałem EVO do blacharza, a później czeka je malowanie.
i.imgur.com/3SkhKZK.jpg
i.imgur.com/pdCrwdT.jpg
i.imgur.com/19QSAKA.jpg

Wiadomo¶ć doklejona:
YouTube Video

Ohayō! Trochę się rozpisze Cieszy się. Zacznę od najsmutniejszej wiadomości.
Rozbiłem S13 na torze Płacze Za duża moc w stosunku do masy i skutkiem tego jest zgniecenie połowy tyłu i totalnie zniszczone tylnie zawieszenie. Auto wylądowało na złomie. Części był dosyć drogie i w rozliczeniu zamiast kasy wziąłem stojące tam RX7 FC będące nie dokończonym projektem. Wybebeszone wnętrze, seryjny silnik i zawieszenie, szpera, część bodykitu i szersze koła. Będę ją kończył póki co wstawiłem ją do warsztatu mojego znajomego Shinsuke Marit'y. Czeka na przedni zderzak, zawieszenie i nowe felgi z oponami(nie chce przesadzać z mocą tak jak w S13 Zmieszany )
i.imgur.com/VEdAEZj.png
i.imgur.com/jovW5VH.png
i.imgur.com/ERdGiFx.png
i.imgur.com/bXetQBx.png
Tego samego dnia odebrałem EVO. Nie miałem czasu na przejażdżki, bo było już późno, a następnego dnia rano musiałem jechać po Patrycję, a miałem zamiar jeszcze założyc nowe felgi do 3. Kupiłem białe Advany TCII, które według mnie świetnie wpasowały się w auto. Poszedłem spać.
i.imgur.com/AdtIX0m.png
i.imgur.com/nU0HycF.jpg
i.imgur.com/8HFHUuB.jpg
Wstałem o 5:30, żeby na 7 być na lotnisku. Postanowiłem pojechać Lianą, ponieważ wiedziałem,że Patka nie pozwoli mi na szybką jazdę Język Czekałem na parkingu. Powiedziałem Patrycji, że będę stał przy małym żółtym aucie. Czekałem z niecierpliwością. W końcu zobaczyłem ją idącą z walizką. Po raz pierwszy od 2 miesięcy mogłem ją uściskać. Dla nie których to krótko, ale mi wydawało się, że nie widzieliśmy się 2 lata.
Dobrze było znowu mieć ją przy sobie. Jej pierwsze słowa trochę mnie zaskoczył:
P:- To twój samochód?
-Tak
P:- W końcu wydoroślałeś
-W końcu?
P:-Miałam nadzieje, że życie na własną rękę cię zmieni i ciesze się, że tak się stało.
Wiedziałem co będzie się działo kiedy w garażu zobaczy 300-konne EVO. Mimo to cieszyłem się, że znów jesteśmy razem. Po autostradzie jechałem maks 110 aby chociaż trochę mogła jeszcze mieć wrażenie, że jej chłopak jest już poważną osobą. Koniec końców jednak dojechaliśmy, a po otwarciu drzwi ukazał się nam czarny Lancer. Widziałem, że nie jest do końca zadowolona.
P -Czyli jednak z tym nie skończyłeś?
-Nie jestem w stanie
Uśmiechnęła się i ruszyła w stronę domu. Wieczór spędziliśmy na kanapie oglądając filmy i ciesząc się sobą. O tym co działo się potem nie będę wam opowiadał Oczko Liana pewnie zmieni właściciela, a ja rozejrzę się za czymś do touge. Lancera chce zostawić jako daily, które mnie nie zawiedzie, a jak bym katował go na przełęczach to pewnie nie raz by się poddał. Czuje, że to dopiero początek mojego japońskiego snu.
i.imgur.com/CjDqWRi.png
i.imgur.com/cRK19rG.png
Edytowane przez Creativ dnia 24-11-2017 18:32
i.imgur.com/oL52ZJ3.png

do góry
Zortek
24-11-2017 18:35   #16
Awatar
Kierowca
Chcę zobaczyć FC w pełnej krasie Cieszy się

GS - AE86 Trueno

VGS - Integra Type-R
do góry
guardo
25-11-2017 02:13   #17
Awatar
Kierowca
Przebieg: 859 km
Czekam na dalszy rozwój , zapowiada się dobrze Zadowolony
i.imgur.com/mwEtIim.png
do góry
Creativ
25-11-2017 18:44   #18
Awatar
Kierowca
Siema siema kurcze witam!
Nie wiem, które godzina jest w Polsce ale ja właśnie wróciłem z nocnej przejażdżki. Ale od początku. Wstałem dzisiaj później niż zwykle, miałem wolne w pracy. Wyszedłem na porannego fajka. Zacząłem rozmyślać nad tym co powiedziała mi Patrycja. Zdałem sobie sprawę, że pracując jako ochroniarz nie mogę wydawać takiej kasy na auta i tak mam już długi. Z drugiej strony wiem, że bez grzebania w samochodach moje życie straci urok i nie będę widziałem przed sobą niczego ciekawego. Wnioski był proste, ale powodowały, że nie wiedziałem co mogę zrobić. Dopijając kawę w garażu obok EVO wpadłem na chyba najlepszy pomysł w moim życiu. Potrzebowałem jedynie porozmawiać z Shinsuke i znaleźć fundusze. Kiedy wszedłem do mieszkania zauważyłem, że Patrycja się już obudziła i uprzedziłem ją, że muszę odwiedzić mojego kumpla i wrócę za 2 godziny. Przyjęła to dość spokojnie. Nie chciałem brać jej ze sobą. Gdyby zobaczyła jeszcze RX-7 byłbym skończony. Droga do warsztatu prowadziła przez górską drogę na Hatzuki. Postanowiłem sprawdzić na co stać EVO. Trójka prowadzi się świetnie a 4WD daje mega kopa na wyjściu z zakrętu. Jadąc ponad 100 km/h przez serpentynę widziałem jak jakiś małolat na rowerze zrobił mi zdjęcie. Zawróciłem, żeby poprosić go o tą fotkę.
i.imgur.com/Ga2rCaJ.jpg
W pół godziny byłem u Marity. Wszedłem do warsztatu. Był pusty. Jedynie przed garażem stało S13 Shinsuke. Ale gdzie jest Mazda? Z domku znajdującego się obok wyszedł mój przyjaciel. Rozmowa w wolnym tłumaczeniu Język
S-Cześć. Coś się stało że tak bez zapowiedzi przyjechałeś?
-Mam dla ciebie ofertę nie do odrzucenia. Ale najpierw powiedz mi gdzie jest FC
S-Pojechała do lakiernika wczoraj wpadł do mnie mój kuzyn i pomógł mi ustawić zawieszenie i zamontować bodykit. Nie dzwoniłem bo wiedziałem, że jesteś zajęty.
-OK super. Przejdźmy do rzeczy. Co powiesz na własny warsztat. W sensie czegoś w stylu Shapple (naprawdę istniejący garaż w japonii wyspecjalizowany w AE86)?
S-Interesujący pomysł. Ale skąd weźmiemy pieniądze? I jakimi autami chcesz się zająć?
-Twój warsztat na początek wystarczy. Sprzedam Lianę i RX7 kiedy ją skończymy, żeby kupić sprzęt do warsztatu i myślę, że damy radę. A jeśli chodzi auta to myślałem o nissanach. Mówiłeś, że pracowałeś kiedyś w serwisie Nismo.
S-To prawda. Mam trochę pojęcia o nich, ale to nie będzie takie proste.
-Wiem, ale damy radę. To co wchodzisz w to?
S-Tak
Pogadaliśmy trochę i doszliśmy do kilku wniosków. Po pierwsze warsztatowi dużo nie brakuje i nie musimy wydawać całych funduszy na modernizacje. Shinsuke zaproponował, żeby kupić jakieś auto i przerobić je na touge, żeby wypromować warsztat. Hatzuki leży w terenie przemysłowym i nie wprowadzono jeszcze na niej zabezpieczeń przed szybką jazdą dzięki czemu wyścigi wciąż mogą się tam odbywać. Ja miałem rozejrzeć się za autem i sprzedać swoje wozy, a mój kumpel wziął się za szukanie części i sprzętu do warsztatu. Tego samego dnia pojechałem odstawić Lianę do komisu. Byłem już dogadany z właścicielem i miałem zostawić mu auto z papierami i zabrać gotówkę. Kiedy dojechałem na miejsce i czekałem na gościa w rogu przy siatce zobaczyłem to co szukałem. Stał tam stary Skyline. 2000GT granatowy, na klasycznych sportowych felgach, wersja GT-R. Z daleka widziałem ogniwa rdzy. Obejrzałem go. Cena oscylowała w granicach ceny Liany. Może uda mi się jakoś dogadać z tym gościem i zabiorę go za Liane.
I właśnie się udało. Niestety tym razem była ze mną Patrycja. Nie wiedziała o czym rozmawiamy, ale zdała sobie sprawę o co chodzi kiedy zamieniliśmy się papierami i kluczykami. Ruszyłem w stronę GT-R.
P-O co tutaj chodzi?
-W rozliczeniu wziąłem tego Nissana.
P-Ale po co ci on? Przecież to złom.
-Wsiadaj zaraz ci wszystko wyjaśnie.
Skyline od razu odpalił. Silnik pracował równo, wskaźniki działały więc mogliśmy ruszać.
-Wiesz dzisiaj myślałem o tym co wczoraj mi powiedziałaś. Doszedłem do wniosku, że faktycznie muszę trochę zmienić swoje życie.
P-W końcu to do ciebie dotarło.
-Zakładam warsztat
P-COO?!
-Będę miał z tego pieniądze i nie zabraknie mi kontaktu z autami.
P-Dobra rozumiem, ale skąd weźmiesz na to pieniądze?
-Warsztat zakładam z moim przyjacielem, który ma własny warsztat, a my tylko w niego zainwestujemy i go rozpromujemy.
P-OK tylko po co te auto?
-Będzie to jeżdżąca reklama warsztatu.
P-Aha. Ok ufam ci.
Odstawiłem Patrycję do domu i zaprowadziłem Skyline'a do warsztatu. Shinsuke spodobał się mój wybór. Stwierdził, że wie co trzeba z nim zrobić, żeby na przełęczy przyciągnął klientów. Razem wymyśliliśmy też nazwę warsztatu: 日産マニアックガレージ - Nissan Maniacs Garage (stąd zdjęcie w moim opisie Cieszy się )
i.imgur.com/6Bwkg0s.jpg
i.imgur.com/gzIWNYo.jpg
i.imgur.com/DKEkwbi.jpg
i.imgur.com/oL52ZJ3.png

do góry
name_pl
26-11-2017 10:35   #19
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 767 km
Życzę powodzenia! Oczko

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
djmicho
26-11-2017 12:52   #20
Awatar