Temat: Podwórkowy garaż

name_pl
06-01-2018 23:21   #101
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 759 km
Ciekawy samochód, ale chyba w serii go nie zostawisz co nie? Język

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Yankess
06-01-2018 23:53   #102
Awatar
Kierowca
Przebieg: 436 km
No fajna fajna RS4 Oczko też liczę na to , że seryjna nie zostanie .
Powodzenia w dalszych modyfikacjach Like
Naciśnij w obrazek aby zobaczyć mój garaż Cieszy się

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Krzysiell
07-01-2018 12:59   #103
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 271 km
No oryginalna baza Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
TheDrifterInCar
07-01-2018 17:48   #104
Awatar
Kierowca
Przebieg: 3 510 km
Dwójka całkiem nieźle wygląda ale nie bolą Cię oczy od tego żółtego? Język Audik fajny, ma potencjał
25.media.tumblr.com/b2e788a2144eb1a9fc5e04982787eba7/tumblr_mzi1n2rKw01sbaurxo2_400.gif
do góry
Drag96
07-01-2018 22:16   #105
Kierowca
Przebieg: 321 km
name_pl napisał(a):
Ciekawy samochód, ale chyba w serii go nie zostawisz co nie? Język

Wręcz nie ma takiej opcji by ona została serią Cieszy się

TheDrifterInCar napisał(a):
Dwójka całkiem nieźle wygląda ale nie bolą Cię oczy od tego żółtego? Język Audik fajny, ma potencjał

No troszkę bolały ale jakoś tak się składało że wszystko szło w jeden kolor Cieszy się

A co do dalszych dzisiejszych działań. Kurierowi się nie śpieszyło dostałem telefon że mój zestaw body kitu do nissana będzie dopiero w środę więc postanowiłem wziąć od niego Adres i z rana podjechać po odbiór bo czekać do środy na body kit to nic mi dobrego nie przyniesie a ja nie będę mógł składać 200sx. Body Kit Vertexa nie wypalił bo go nie znalazłem kompletnego więc postanowiłem poszukać innych body kitów i wpadł Uras GT, Oceniajcie :
i.imgur.com/sQRjcF0.png
i.imgur.com/Vx3367D.png
i.imgur.com/448TyXH.png

Podniesiemy 200sx troszke wyżej wpadnie 18 calowa felga w kolorze złotym i powinno siadać ...Teraz żałuje ze nie pomalowałem na czerwono + ten zestaw body kitu od Urasa i siadała by mocno Cieszy się Jutro body kit leci na malowanie Cieszy się
"To nie żadne TDI, golfik w benzie lepiej brzmi..."

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
kacpersFSO
07-01-2018 22:20   #106
Awatar
Kierowca
Przebieg: 308 km
Oo cie Panie grubo wleciałeś z tym body kitem Cieszy się Czekam na dalsze postępy może wpadnę to coś razem grzebniemy Cieszy się ?
Aktualny GS

http://slrr.pl/fo...rsfso.html

"Samochodu nie można traktować jak żyjącej istoty. Samochód potrzebuje miłości"

i.imgur.com/xK8QUJB.png
do góry
Yankess
07-01-2018 22:28   #107
Awatar
Kierowca
Nawet fajne body teraz aby czekam na jakiś spoiler ;P

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
name_pl
08-01-2018 07:42   #108
Awatar
Kierowca
Masz ambitne body ale teraz łatwo będzie można spieprzyć efekt końcowy, mam nadzieję że tego nie zrobisz Oczko

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
Krzysiell
08-01-2018 11:07   #109
Awatar
Kierowca
No i siadło ładnie Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
Drag96
09-01-2018 13:32   #110
Kierowca
Yankess napisał(a):
Nawet fajne body teraz aby czekam na jakiś spoiler ;P

Doczekałeś się na dole już widnieje nie jaki Duck,wydaje mi się że ładnie się skomponowało Cieszy się

name_pl napisał(a):
Masz ambitne body ale teraz łatwo będzie można spieprzyć efekt końcowy, mam nadzieję że tego nie zrobisz
/quote]

Staram się jak mogę zawsze dobra rada się przyda więc jak coś podrzucaj ! Cieszy się

[quote]Krzysiell napisał(a):
No i siadło ładnie

A dzięki dzięki Cieszy się

No i body kit wrócił z malowania zamontowany siedzi fajnie. Co dalej ? Założyłem lampy i zrobiłem sleepa. Z tyłu obkleiłem blendę carbonem szukam szpeca co mi lampy z przodu oklei carbonem bo nie mam czasu a pomalowane na czarno słabo siadają Cieszy się Doszedł komplet lamp od Kouki również zamontowany,również zamontowałem ducka na tył wydaje mi się że dobrze tu pasuje Cieszy się Dzisiaj nissan się przewietrzył powiem wam że silnik idzie jak burza Cieszy się Wkrótce jedziemy na hamownie może wypluje na tym zestawie 1000HP. Założony wydech przelotowy 3 cale + zakończenie wydechu HKS Titanum. Zastanawiam się nad obiciem wnętrza czy zostawić samą blachę ? Ocenijacie !

i.imgur.com/g6aICx9.jpg
i.imgur.com/C5Uyo7M.png
i.imgur.com/BKXA8Yq.png
i.imgur.com/MbQd5B1.png
i.imgur.com/zrplZhc.png

Oceny i zmiany mile widziane Cieszy się

Edytowane przez Drag96 dnia 09-01-2018 13:33

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
Yankess
09-01-2018 14:45   #111
Awatar
Kierowca
Grubo lecisz z mocą silnika Język ale tak to spoko

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Drag96
10-01-2018 15:31   #112
Kierowca
Witam. Jasne że tak musi być albo grubo albo wcale. Wczoraj przyjechała laweta wjechałem 200sx i pojechała na strojenie firma która będzie ją stroić to S-Performance z Wrocławia. Koszt 1800zł myślę że będzie warto. Dzwonił do mnie gość z S-Performance 2jz na hamowni wypluł 830HP...Po maksymalnym chipie osiągnie coś ok 850-870HP więc szału nie zrobi....Ale pomyślimy aktualnie jest Twin turbo więc może wskoczymy na nowe turbiny ? Używka chyba za słaba i nie da rady więcej wykręcić. No ale mniejsza z tym przejdźmy do sedna sprawy RS4 nie pojeździ za szybko. Niestety żona zajechała silnik nie dolewając oleju do silnika ...Nie gniewam się o to bo nikt nie wiedział że po 300km braknie oleju + brak diody w kontrolce. Teraz jest dylemat czy w ogóle naprawiać RS4 bo koszt remontu silnika wyniesie sporo a silnika od RS4 nie ma takiego co w niej siedzi nigdzie na OLX. Co dalej u mnie ? Wczoraj jadąc z Yankessem,był sobie komis postanowiłem zajrzeć i ogarnąć co w nim jest. Patrzyłem jakieś rumple stały ale nic nie warte ceny z kosmosu aż pewnego momentu dojrzałem stojącą dwójkę w rogu schowaną za przygniłymi rumplami. Podeszłem pooglądałem i stwierdziłem że gra warta świeczki mimo że wydatki za mną non stop chodzą przygarnąłem dwójeczkę za 2100, Ciężko zapalił chmura białego dymu auto pochodziło 30 minut i w drogę do domu. Zajechaliśmy na myjkę umyłem i postawiłem pod domem. Od razu powiedziałem Yankessowi,żeby skoczył i kupił nowe tarcze i klocki do golfa. Pojechał kupił klocki i tarcze z kolekcji brembo. Tarcze nawiercane więc powinno dobrze hamować bo wcześniej dwa kilometry wstecz trzeba było hamować by wyhamować. Jedyny mankament to uszkodzenie z lewej strony prawdopodobnie wisiał na podnośniku i spadł bo wgniotło budę ale to też wyprostujemy.

i.imgur.com/p8gM7P8.png
i.imgur.com/WGCGFD1.png
i.imgur.com/OTUkp15.png
i.imgur.com/5FKM4Ie.png
i.imgur.com/1Izu1jj.jpg
i.imgur.com/XM2t9Wu.png

Tak z pomocą Yankessa,wymieniamy heble.

i.imgur.com/wOPFqqp.png

Plany co do dwójeczki ? Jeszcze nie wiem. Najpierw doprowadzić do normalnego stanu Oceny mile widziane jak i pomysły.

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
Yankess
10-01-2018 20:00   #113
Awatar
Kierowca
No no kolejna czerwona dwójeczka na forum Język powodzonka Język

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Krzysiell
10-01-2018 23:46   #114
Awatar
Kierowca
Ładnie ładnie, buduj go Cieszy się

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
name_pl
11-01-2018 12:24   #115
Awatar
Kierowca
Trochę szkoda audi, ale jestem ciekawy 2-ki

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
Drag96
11-01-2018 16:24   #116
Kierowca
YouTube Video

A więc lecimy dalej z MK2 dzisiaj rano przebudziłem się ubrałem wypiłem mocną kawę i brałem się za sprzątanie gdyż nagle ktoś zadzwonił do drzwi. Otwieram patrzę a tu kurier z paczką. Odebrałem zapłaciłem sądząc po cenie stwierdziłem ze to gwint do golfa. Owszem to był gwint do golfa. Od razu wpadłem do garażu MK2 na podnośnik i montaż. Jakieś 3-4 godziny później znowu ktoś trąbi pod domem patrzę drugi kurier z felgami do golfa otwieram patrzę a tu BBS LM od razu również je założyłem. Muszę jeszcze pokręcić gwintem żeby jakoś wyglądało Cieszy się Przy okazji wsadziłem nagłośnienie w deskę ale chyba będzie lipa łapcie foty :

i.imgur.com/iVI0J0L.jpg
i.imgur.com/fsZKGvH.jpg
i.imgur.com/CqYOslX.jpg

A co u nissana ? Wrócił ze strojenia powiem wam że daje radę Cieszy się Foty wrzucę później.

Edytowane przez Drag96 dnia 11-01-2018 17:38

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
name_pl
11-01-2018 16:38   #117
Awatar
Kierowca
Z tymi głośnikami w desce to trochę spieprzyłeś, lepiej było wrzucić jakąś skrzynię do bagażnika Oczko
Ps. Jak chcesz wrzucić link z YouTube to wrzucasz tylko to:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=spq7KCQWCO4[/youtube]

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
Yankess
11-01-2018 18:15   #118
Awatar
Kierowca
Niżej go z przodu Oczko

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Drag96
11-01-2018 21:22   #119
Kierowca
YouTube Video

------------------
Tak jak obiecałem wrzucam foty Nissana. Wyciągnęli z niego 850HP.Dzięki wielkie Ekipie S-Performance,autko sobie jeździ i robi wrażenie na ulicach.
Dźwięk turbo gdy odcinam zapłon jest bezcenny,lale odwracają głowy że o mało im się nie urwą. Nissanek dziś dostał swoją pierwszą długo wyczekiwaną kąpiel oraz woskowanie lakieru. Pierwszy zlot JDM`oswki ma być nie bawem ze względu na dobrą pogodę więc nie będę czekał tylko zawitam. Dzisiaj zaparkowałem Golfa w garażu i grzecznie sobie czeka na swą kolej chwilowo muszę nacieszyć się nissanem do puki Szanowni Niebiescy nie zabiorą mi dowodu za brak maski...Ale niestety ten silnik musi mieć czym oddychać.

Pierwsze tankowanie po długim postoju :

i.imgur.com/VI88Soy.png
i.imgur.com/u73D9b4.png

I tutaj zasypiamy w garażu z przyjacielem Niemcem :

i.imgur.com/VdMOElE.jpg
i.imgur.com/uzUxulh.jpg
i.imgur.com/P2zSHTq.jpg
i.imgur.com/ChTrO03.jpg
i.imgur.com/I0L62Zy.jpg

Czas również pomyśleć o założeniu tablic do oby dwóch bo za to też nieźle karają mandatami. A szkoda punktów. Myślę nad zmianą koloru w MK2 jakieś propozycję ? Polecił by mi ktoś felgę do Nissana ? Ta się jakoś słabo reprezentuje. Pozdrawiam !

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
Yankess
11-01-2018 21:33   #120
Awatar
Kierowca
No no ciekawie ten Nissanek wygląda Język czekam na twoje MK2 Oczko

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg