Temat: Podwórkowy garaż

Drag96
24-12-2017 16:23   #81
Kierowca
Przebieg: 291 km
Ehh to męczące życie... Auta które posiadałem zostały sprzedane. Uzbierałem dość sporo gotówki więc postanowiłem poszukać autka. Długi czas kiedy mnie nie było skutkowało problemami rodzinnymi. Jako że muszę utrzymać siebie i moją przyszłą rodzinę postanowiłem zakupić Dom. oraz Volkswagena Corrado z silnikiem G60 pod maską. Jako że Auto miało być rodzinne są również poszukiwania następnego Daily. Corrado pójdzie w projekt. Następnym zakupem zostanie może jakiś Ford ? Przemyślimy.

Corrado sprowadzone z Niemiec. Kupione za 3500 euro skutkowało dość dobrym stanem. Jedynym mankamentem jakim było w corrado to wgnieciony zderzak. Złapiemy opalarkę w ręce i się wyciśnie.

Następnym setupem przy Corrado od razu wziąłem się za wymianę rozrządu,płynów i oleju.

łapcie foty Volkswagena i oceniajcie . Powrót z dobrą stroną Oczko

i.imgur.com/3NT2LEa.jpg
i.imgur.com/o4QEhxp.jpg
i.imgur.com/Wgdl23O.jpg
i.imgur.com/ojPtw31.jpg
"To nie żadne TDI, golfik w benzie lepiej brzmi..."

Naciśnij w obrazek aby zobaczyć mój garaż Cieszy się

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
Yankess
24-12-2017 16:26   #82
Awatar
Kierowca
Przebieg: 420 km
O widzę Corrado masz Język Powodzenia Cieszy się

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Drag96
25-12-2017 11:56   #83
Kierowca

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nGWqUR-wW7E[/youtube]

Witajcie Cieszy się
Wczoraj spotkałem się z Yankessem po wigilii żeby pooglądać fury. Wpadłem corrado do niego a on wyjechał żółtą MK2 Zadowolony Spojrzenie tych samochodów było cudowne. Jako że z Yankessem polaliśmy sobie parę szybszych zaczęła się rozmowa na temat żółtego golfa. Jako że wiedziałem że Yankess ma w planie sprzedać żółtka postanowiłem że go sam od niego odkupię. Cena początkowa była 11,500 po przemyśleniu sprawy że będę coś wsadzał od siebie więc pogadaliśmy i zaczęliśmy wyciągać części które miał sobie Yankess zabrać by auto wyszło taniej..
Co zostało u Yankessa ?
- Rallye front
-Cały pakiet GTi
-Lotka na klapę
-Corvetty
-Czarne kierunki
-Halogeny
-Kiera Corrado Pasy Sabelt
-Customowy wydech
-Głośniki Pionerr

Natomiast po wyjęciu tych części Cena zeszła na 6200...

Setup żółtka aktualny :
- BBS RM 15 '
- Pakiet CL wraz z listwami
- Kierunki Clear
- Czarne zaślepki halogenów
- Kierownica z Passata b3
- Brak pasów Sabelt
-Brak spoilera i ramki wogół szyby (ala) GTi
- Wydech dwórurka GTi

Tak stałem się szczęśliwym posiadaczem drugiego żółtka.

Dzisiaj święta więc i tak w garażu będę siedział i dłubał przy Corrado mianowicie ten zderzak.

Łapcie zdjęcia :
i.imgur.com/Nw51YvM.jpg
i.imgur.com/4mJYslh.jpg
i.imgur.com/rli8ruC.png
i.imgur.com/XBHbEez.jpg
i.imgur.com/5ZwWdsu.jpg

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
Krzysiell
26-12-2017 12:45   #84
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 257 km
No no ładnie żółto masz w tym garażu, czekam na efekty prac i powodzenia Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
Yankess
27-12-2017 10:52   #85
Awatar
Kierowca
Mam nadzieje , że mój golf troche przytyje Język bo cienki jak komara ku*as teraz jest Język Powodzonka

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
name_pl
27-12-2017 16:00   #86
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 752 km
Taki trochę "cytrynowy" garaż Język

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
Drag96
28-12-2017 11:34   #87
Kierowca
Wczoraj luźny dzień...Mimo że jestem chory to i tak nie odpuściłem dnia by pobawić się w MK2 ... Cieszy się

Mianowicie wczoraj z rana umówiłem się z kolegą o podjeżdżanie za gratami do Mk2.

Mianowicie Krzysiek mi nie odmówił,a jako że mieliśmy busa więc mogłem pakować co mi się żywcem podoba. Pierwszy grat jaki miał być kupiony to Alusy i oponki.

W czasie jazdy za grillem do Mk2. Patrzyłem za Alusem no i jest ! Wpadł Rotiform NUE 16" z nowymi oponami. Cena troszkę wysoka ale dogadaliśmy się i w końcu je wziąłem za 2800zł. Grill był 30Km dalej od Alusów więc również podjechaliśmy i kupiliśmy za 30zł ... Następnie wpadła pełna soczewka. Wszystko zamontowane od razu na samochód. Łapce foty MK2 :
i.imgur.com/4U0j2eV.png
i.imgur.com/w8sNfwo.png
i.imgur.com/X7C7W9A.png
i.imgur.com/jbjj2oY.png
i.imgur.com/tUinw2e.png
i.imgur.com/J0rYbWf.png
i.imgur.com/WHfQrTZ.png
i.imgur.com/IUk7PQF.png

A co z corrado ? Stoi nie jeździ jest wyjęty silnik bo remont musi być.Prawdopodobnie do zrobienia rozrząd i wypluta uszczelka więc nie będę się w budzie paprał. A przy okazji może będzie coś dodane ? Oczko Zobaczymy.
Plany są na to by wywalić G60 i wrzucić 1.8T ale co wyjdzie nie wiem. Były już przemyślenia na to by sprzedać Corrado ale jednak jeszcze zostawię.
Dalsze plany to zmienimy kolor na jakiś pikny Cieszy się Ale to jak fundusze starczą,Przy okazji w czasie nudów w wigilię obkleiłem lampy z tyłu. Język Pokazowa fota corrado w aktualnym stanie :

i.imgur.com/aeaK0RY.png
i.imgur.com/ruAJXTK.jpg

Pozdrawiam !!! Zadowolony Dzięki KacperFSO za pomoc przy wyjęciu silnika.

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
kacpersFSO
28-12-2017 12:01   #88
Awatar
Kierowca
Przebieg: 276 km
Nie ma sprawy mordko Cieszy się Z moją nogą to ciekawie się silnik wyciągało Język
Aktualny GS

http://slrr.pl/fo...rsfso.html

"Samochodu nie można traktować jak żyjącej istoty. Samochód potrzebuje miłości"

i.imgur.com/xK8QUJB.png
do góry
Yankess
28-12-2017 12:26   #89
Awatar
Kierowca
I like it Oczko

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Drag96
28-12-2017 16:46   #90
Kierowca
W między czasie wpadły jeszcze dziś grill bez znaczka na 4 lampy. + do tego nakładki Kamei. Spray żółty dobrany idealnie by pomalować obwódkę na grillu Oczywiście również wpadła brewka na lampki. :) Jeszcze dziś założę gwint do Corrado. I przy MK2 zmienię końcówkę. Łapcie foty MK2 :

i.imgur.com/2wkqiB0.jpg

Dziś popatrzę za alusem do Corrado i silnikiem. Szkoda naprawiać. Jednak wpadnie 1.8T pod maskę więc siądzie grubo.

Wiadomość doklejona:
Witam wszystkim w pięknym nowym 2018r,zmiany dokonane są dość spore.
Mianowicie zamieniłem corrado za Nissana 200sx z silnikiem RB26.Silnik jest do dopracowania jeździł młody chłopak i pewnie łapa darta była mimo tylnego napędu. W dalszej części planu jest SWAP. Chwilowo podrobię RB26 żeby jakoś pojeździł na czas gdy nie dojdę do sporu między dwiema jednostkami mianowicie w planach mam :

2jz + Całkowite mapowanie i Turbo kit oraz 4A-GE również z mapowaniem i turbokitem.

Co byście wybrali ?

Plan jest na street/Drift. Łapcie fotki po przyjeździe do domu. Niestety Corrado pojechało na lawecie ponieważ coś w silniku stukało i nie chciałem aby gość ryzykował. Młodzian gadał że nie miał pomysłu na projekt japońca. Ja stworzę coś dobrego a może by tak Rocket Bunny kit ? Zobaczymy.Wnętrze nissana jest bardzo zadbane nawet nie powiedział bym że aż tak.Nie palone i pachnące.Co w dalszej kwestii są luzy gdzieś na zawieszeniu i prawdopodobnie wybity amortyzator z przodu.Lecz gwint już został zamówiony. Zdjęcia nissana :

i.imgur.com/5nD30XX.jpg
i.imgur.com/kY7Kmfm.png
i.imgur.com/GLdJPyR.png

Ale w między czasie również zdjąłem zderzak i maskę bo Nissan zaczynał łapać temperaturę. Ale z tym też poradzimy. Łapcie foty z podwórka przewietrzenie dobrze mu zrobiło. Który silnik byście wybrali ??

A tu fotki NIssana na podwórku :

i.imgur.com/K5hOTwn.jpg
i.imgur.com/OLn6Vkt.png
i.imgur.com/OuAJwR6.png
i.imgur.com/vLMRfdi.jpg

Plany dot.Nissana ?

Zrobić STREET/DRIFT ! Oceniajcie.

Edytowane przez Drag96 dnia 02-01-2018 14:30
do góry
Yankess
02-01-2018 14:52   #91
Awatar
Kierowca
Ja bym robił Drift Język czekam na nissana

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Fiat126poznan
02-01-2018 14:56   #92
Awatar
Kierowca
Przebieg: 2 265 km
rób go pod drift będzie zajebisty Cieszy się
Work in progress Garage story:
http://slrr.pl/fo...oznan.html
do góry
http://slrr.pl/forum/temat-4337-fiat126poznan-zyci
Krzysiell
02-01-2018 15:55   #93
Awatar
Kierowca
Rób po drift Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
Drag96
02-01-2018 17:52   #94
Kierowca
Jasne że będzie pod Street/drift :) Mieszkanka streeta z driftem...będzie skurwiel oj będzie. Hajs na modyfikację mechaniczną mam ponad 100 tysięcy więc nie będzie żałowane na tanie i mało efektowne części. Silnik już zamówiony w Nissana zostanie wsadzony 2JZ o seryjnej mocy bez żadnych modyfikacji. Dopiero w garażu zaczniemy podnosić go na duchu. Chciałbym aby wypluł co najmniej 950HP...Prawdopodobnie wpadnie jeszcze skrzynia od Nissana 350z.Dzisiaj Yankess, postanowił mnie odwiedzić i zobaczyć jak się miewa Nissan obejrzał i załatwił mi kupca na RB26. Dzięki wielkie za to. Przy okazji prócz Yankessa wpadła reszta ekipy trzyma ich dalej po sylwku ale zawsze coś pomogli. Yankess[ z Burym wzięli się za wyjęcie RB26 z komory. Reszta ekipy demontowała tył a ja w tym czasie zamawiałem żarcie i byłem w sklepie po alko. Mimo wszystko od razu wpadłem po wcześniej zamówioną farbę na komorę i podkład. Gdy już wszystko było wyjęte umyłem komorę Nitrem i czekałem aż wyparuje. Następnie sa sprężone powietrze i podłączenie pistoletu pod kompresor i malowanko. Kolor w komorze siedzi mi mocno. Przy okazji Yankess Brał lekcję malowania i odmalował mi dwa z przodu nadkola. Wyszło spoko.

Polecicie jakiś kolorek do Nissana ?

Łapcie fotę z aktualnego stanu Nissana :

i.imgur.com/ZQb7uYe.png

Jeszcze dziś powinno wszystko ładnie doschnąć. Postaram się jeszcze dziś wydrzeć środek w sumie nie przeszkadza nam pomalowana komora..Oceniajcie i dawajcie pomysły na Alusa ;)

Wiadomość doklejona:
Witam wszystkich po dłuższej przerwie spowodowaną ciągłą gonitwą żeby zrobić coś przy 200sx. Jako że Żółty golf wczoraj się sprzedał w inne ręce zdobyłem troszkę gotówki na cel a nim są Felgi i gwintowane zawieszenie do 200sx. Felga jaka zawita do Volk TE37 które odmaluję w złoty kolor. Ewentualnie jakiś oczojebny...To ma się pokazać na mieście jak i torze...200sx przeszedł malowanko i zaczęte są pracę nad 2jz żeby poskładać. Większość części będzie przełożone z ORI na HKS...Chcę aby wypluła na hamowni +/- 1000HP... Czy się uda ? Wszystko się okażę. Części od HKS leżą już wszystkie w garażu i powoli je montuje do 200sx...Nie stety nie zbędna będzie pomoc bo sam to do nast roku jej nie złożę.Więc poproszę chłopaków a może i Yankess z KacperFSO wpadną i pomogą...Chatę mam dużą więc spać gdzie będzie :) Wracając do tematu 200sx. Zamówione jest :

Zawieszenie gwintowane Monotube H&R 60mm...
Tarcze Hamulcowe brembo 310mm + Zaciski 6tłoczkowe.
Nowe opony Toyo niskoprofilowa.
Fotele Recaro Blue + Pasy.
Kierownica Momo ...
Kompletny body kit Vertex.
lampy tył Kouki + listwa full carbon 5M.
Felgi 18" Volk TE37 white przerobione zostaną na Gold ...
Wszystkie poliuretanowe tulejki i inne duperele do zawieszenia.
Lotka Duck na tył

na chwilę obecną będzie tyle gratów co zabraknie to zamówię.... Plan jest konkretny lecz fundusze od nowa ograniczają.

Fotki Nissana po malowaniu :

i.imgur.com/8ChHa2W.png
i.imgur.com/dDPXNOq.png
i.imgur.com/C3r0onu.png

A tak się składamy ....

i.imgur.com/66lDmeu.png

Wymiana poniektórych części i tak by była nie unikniona ponieważ niektóre części były dość zmęczone...NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ AŻ JĄ ZŁOŻĘ.....Nie wyjdę z niej z 2 miesiące aż się wylatam....Oceniajcie tą słabą pracę i dajcie pomysły co jej dołożyć. :D

Edytowane przez Drag96 dnia 04-01-2018 19:48
do góry
Yankess
04-01-2018 19:48   #95
Awatar
Kierowca
Owszem wpadnę pomóc z chęcią Oczko szykuj jakieś piwo Język

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Krzysiell
05-01-2018 16:36   #96
Awatar
Kierowca
No ambitne plany, czekam na wykonanie Cieszy się

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
Drag96
05-01-2018 19:57   #97
Kierowca
No plany są konkretne Oczko Prace przy 200sx są skończone na dziś. Chłopaki wyczerpani całą nocką nad nissanem. Ja i Yankess złożyliśmy całego 2jz do kupy a reszta chłopaków składała środek...Nocka była śmieszna i pracowita ale się udało. W środku zostało podłączyć elektrykę za którą się już jutro zabiorę bo dość mocno mnie zmęczyła nocka nad 200sx ... Zastanawiam się czy zakładać boczki czy sama blacha bez wygłuszenia itp...Spawacz działa mi nad klatką bo brakuje jej tego a pasy chwilowo dopięte na śruby... łapcie fote nissana z 2jz pod maska....

i.imgur.com/MTPYsKY.jpg

Co dalej ?

Założony został również gwint. Felga czeka na renowacje i malowanie.
Nie ma siedzeń Recaro bo nie było na stanie więc poprosiłem o Bride które aktualnie były....Ważne by wygodnie i pewnie...
Nie będzie również Vertexa Smutny Nie mogę nigdzie znaleźć całego kompletnego body kitu więc zastąpię to może rocket bunny.... Co o tym sądzicie ??

Oceniajcie....

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
Krzysiell
06-01-2018 13:04   #98
Awatar
Kierowca
No fajniutko Cieszy się

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
Yankess
06-01-2018 15:28   #99
Awatar
Kierowca
Coś tam modzimy i wymodzimy Język

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Drag96
06-01-2018 22:23   #100
Kierowca
No i kolejny dzień miał się zapowiadać tak cudownie....aż rano wstałem ubrałem się umyłem i wypiłem duży kubek mocnej kawy aż naglę słyszę dochodzący głos z salonu Pauliny "Misiu chodź tu szybko znalazłam samochód odpowiedni dla nas..." Na początku pierwsza myśl była czy to na pewno ona ....Nigdy nie szukała samochodu a jeździła tym co kupiłem.Zaszedłem do salonu a moim oczom ukazało się ogłoszenie z Audi RS4 B7 ... Jednostka jaka w niej była to słynne V8 o pojemności 4.2L która dysponowała mocą 430KM ....Druga myśl przychodząca do mej głowy czy ona na pewno wie co robi....Tym samochodem miało jeździć nasze przyszłe maleństwo w raz z nami... Ale ok cena nie wygórowana a wyposażenie bogate. Zadzwoniłem dopytałem i tak przyprowadziłem RS4 na podwórko.... A przy 200sx dziś nie zrobiłem nic nawet nie miałem planów ten dzień miał być na mój odpoczynek... Łapcie foty Audi :

i.imgur.com/VgbNxt7.png
i.imgur.com/3xXvXy3.png
i.imgur.com/ujYsyzY.png
i.imgur.com/2DIUzCT.png
i.imgur.com/aPMZkNi.png

Auto ma nastukane 130 tysięcy kilometrów więc jeżdżone było do kościoła. W środku nie palone i zadbane. Rok produkcji to 2008r. Silnik pracuje równo i cicho ale i tak trzeba będzie zrobić przegląd jednostki...Oceniajcie potworka....

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
Przejdź do forum: