Temat: ✖ Garaż Bloody'iego ✖

MrBloody
24-01-2019 00:10   #61
Kierowca
Przebieg: 49 km
Jest wkońcu nowy Grill albo jak kto woli Front. Oczywiście musiał wpaść Grill na 4 lampy Cieszy się ,wleciała także nowa rolka - Enkei 92 rozmiar '16 - i długo wyczekiwany przeze mnie gwint.. Miło popatrzeć jak teraz niżej siedzi. Nie obyło się pomocy znajomych przy golfie, bo były małe problemy ale udało się je zniwelować. Czekam jeszcze na nowe hamulce bo tamte są już zjechane i strach jechać na dalekie trasy. Silnik póki co dalej ten co był, szukam i szukam. Ale coś znaleźć nie mogę Język Co do dalszych planów na MKII to planuję wrzucić jakiś mocniejszy silnik i go trochę ''podkręcić'' Oczywiście poza silnikiem będzie jeszcze wiele więcej rzeczy ale wolę na ten moment nie zdradzać.
(PS: Zapomniałem założyć logo na grill, następnym razem będzie już na grillu)
A jeśli chodzi o ZX mam małe problemy ale postaram się go jak najszybciej pokazać. Póki co muszę was zadowolić MKII

i.imgur.com/kOLHGf9.png
Edytowane przez MrBloody dnia 24-01-2019 00:11
Mój Aktualny GS
http://slrr.pl/fo...ost_218101

i.imgur.com/cM2eRoO.jpg
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
kacpersFSO
24-01-2019 13:56   #62
Awatar
Kierowca
Przebieg: 311 km
Wygląda przyjemnie ten Golfik takie dobre daily Oczko
Aktualny GS

http://slrr.pl/fo...rsfso.html

"Samochodu nie można traktować jak żyjącej istoty. Samochód potrzebuje miłości"

i.imgur.com/xK8QUJB.png
do góry
Yankess
25-01-2019 11:05   #63
Awatar
Kierowca
Przebieg: 496 km
Przydały by sie sierpy na nadkola i logo na atrapie i miodzio Język a tak to spoko Golfik Zadowolony
do góry
MrBloody
26-01-2019 16:28   #64
Kierowca
była chwila by porobić fotki Golfa, a więc tak. Szukałem znaczka na grill, udałem się na złomowisko bo po co kupować skoro na złomie znajdę za grosze, udało mi się takowy znaczek znaleźć, pomalowałem go w taki ''plastikowy kolor''. Wleciały też plastiki jeśli można to w ogóle tak nazwać xD Zwykłe lampy przednie zamieniłem na dymione i żółte, plus badlook który moim zdaniem wygląda tu fajnie, ze złomowiska udało mi się też ogarnąć światła przeciwmngielne. Jest też dokładka na przód z GTI,kupiłem od jakiegoś dzieciaka, dajta kurwa spokój.. pieprzył o swoim golfie jak to go pod Tesco nie katował, z 15 minut stałem i z nim rozmawiałem.

i.imgur.com/Cvx3Zsw.png
Edytowane przez MrBloody dnia 26-01-2019 16:38
Mój Aktualny GS

i.imgur.com/cM2eRoO.jpg
do góry
jarecki3
27-01-2019 08:03   #65
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 967 km
Golfik wygląda znakomicie, czekam na więcej Oczko
Garage Story (kliknij aby zobaczyć):
Obecnie w V-GS (kliknij aby zobaczyć):
Mercedes W201 (190)
Mercedes W124
BMW E30

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
MrBloody
29-01-2019 01:49   #66
Kierowca
Kolejne mody za mną. Jak widać na screenach Golf ''ożył'' co mam na mysli? oczywiście nowy silnik - 16V GTI Turbo, na hamowni wycisnął ok 280KM. Było chwilami ciężko z silnikiem ale udało się jakoś upchać, poza silnikiem wyrwałem od kumpla lotkę na tył dachu od Vortex'a, z szafki znalazłem jakieś stare nalepki na szybę, naklejki chyba ze zlotów, mniejsza o to. Udało mi się też wyrwać kierownicę MOMO Tuner. Wcześniej myślałem nad założeniem żaluzji na szybę, nawet były przymiarki.. Ale ostatecznie zrezygnowałem bo wyglądało to ochydnie. Póki co Golf tak jak na zdjęciach jest tak wygląda.

i.imgur.com/tLIMywe.png
i.imgur.com/BUGT44E.png
i.imgur.com/1w9rmtp.png
i.imgur.com/rLcbSSJ.png

Co do ZX, udało mi się go wkońcu ogarnąć. Póki co silnika jeszcze nie ma bo świeżo odebrany. silnik który czeka już na montaż - RB26DETT czeka.. Z niecierpliwością, razem ze skrzynią i innymi pierdołami. Póki co muszę się zadowolić autem bez silnika i skrzyni. Prawdopodobnie fele wlecą jak silnik będzie już na swoim miejscu.
i.imgur.com/uH7j840.png

Wiadomość doklejona:
(znów naszło mnie na SLRR)

Wracam po dłuższej przerwie z nowym autem. jest to Supra A80 z oryginalnym nie przerobionym silnikiem. Auto w pełni fabryczne, miejscami ma lekkie przetarcia parkingowe. Auto przerejestrowałem na swoje rejony :P. Aktualnie jestem w poszukiwaniu jakiejś felgi.

i.imgur.com/2XGqhIS.png
i.imgur.com/zJyhSEK.png

A co do 300ZX no to ma już felgi i mogę go już zaliczyć jako skończony projekt. Silnik jest na swoim miejscu, autem jeździ młodszy brat bo się napalił na tego ZX :P (niestety nie dam rady zrobić fot bo save się wysypał)
Edytowane przez MrBloody dnia 21-03-2019 08:53
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
name_pl
29-03-2019 22:01   #67
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 766 km
MrBloody napisał(a):
(niestety nie dam rady zrobić fot bo save się wysypał)

#TypoweSlrr Język

Seryjna Supra? Przecież to większy złoty graal niż zdrowy Kadett Język

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
jarecki3
31-03-2019 13:30   #68
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 967 km
Pokazuj 3zx a nie z jakąś seryjną suprą wyskakujesz Oczko
Garage Story (kliknij aby zobaczyć):
Obecnie w V-GS (kliknij aby zobaczyć):
Mercedes W201 (190)
Mercedes W124
BMW E30

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
MrBloody
06-04-2019 10:39   #69
Kierowca
Przez dłuższą chwile nie było postów ale wracam z kolejną dawką modyfikacji w Suprze. Jak widać na zdjęciach rzucają się odrazu zderzaki, felgi, brak spoilera, i inny kolor błotników spoiler zniknął dlatego że był popękany i był do wyrzucenia, co do błotników to była podobna sytuacja jak ze spoilerem. Były po prostu na śmietnik ponadto kupiłem Bodykit (właściwie to zderzak przód/tył) od Blitz'a, niestety nie są one w kolorze supry ale auto i tak będzie miało inny kolor, na zagranicznej aukcji znalazłem bardzo ciekawe lampy przód/tył, postanowiłem je kupić, według mnie wyglądają na Suprze kozacko. I oczywiście wisienka na torcie czyli felgi ~ Rays Gram Lights 57S, są to 17-stki które idealnie zmieściły się do tego auta, myślę czy nie dać jeszcze troche niżej ale nie wiem. Zapomniałem dodać, auto ma dystanse i jest jakiś tam negatyw ale nie jakiś duży.

i.imgur.com/ThYfmEV.png

i.imgur.com/nKJsDZ0.png
Mój Aktualny GS

i.imgur.com/cM2eRoO.jpg
do góry
Marcinek
06-04-2019 22:10   #70
Kierowca
Przebieg: 2 km
Lecisz mordo z tą suprą ;D
do góry
MrBloody
09-04-2019 14:41   #71
Kierowca
Odbiegając troche od Supry, postanowiłem jakiś czas temu sprowadzić 180SX! z Japonii. Ma parę braków, m.in Brak osłony od strony kierowcy, brak skrzyni biegów, w silniku brakuje świec, i coś tam jeszcze było, auto poza tym jest w miarę dobrze utrzymane, no prawie dobrze gdyby nie uszkodzony prawy tylni błotnik i bagażnik. Co mnie bardzo cieszy to,to że ma jasny środek i szyberdach. Na dniach biorę się za auto. Szczególnie za skrzynię biegów bym mógł sprawdzić jak auto zachowuje się na drodze.

Jakby ktoś pytał, siedzi tam SR20DE

i.imgur.com/bdEt8TZ.png

i.imgur.com/KySzWiE.png
Edytowane przez MrBloody dnia 09-04-2019 14:42
Mój Aktualny GS

i.imgur.com/cM2eRoO.jpg
do góry
Przejdź do forum: