Temat: ✖ Garaż Bloody'iego ✖

Marcinek
06-12-2019 19:40   #81
Awatar
Kierowca
Przebieg: 136 km
Ale to wygląda chujowo XD Ale gruz musi tak wyglądać xd
do góry
MrBloody
07-12-2019 14:27   #82
Awatar
Kierowca
Przebieg: 66 km
Dobra, miałem czas by znaleźć drzwi i maskę w dobrym stanie do E30, było blisko więc podjechałem z kumplem by zabrać części, nie w kolorze ale narazie mnie to nie obchodzi, drzwi i maska odrazu zostały zamontowane, auto teraz stoi u mechanika, a potem leci do lakiernika, trzeba ogarnąć silnik by palił bo coś się zjebało Język

i.imgur.com/cpODP32.png

a co do Cressidy, przyszły felgi. O dziwo bardzo szybko ale ja się tam cieszę, przy montowaniu kół zauważyłem że jest gwint, a poprzedni właściciel nic nie wspominał o gwincie, więc przerwałem zakładanie kół, ,,trochę'' go skręciłem no i tak auto na dzień dzisiejszy się prezentuje, miałem brać te felgi w kolorze podobnym do złotego ale zdecydowałem się na czarny, bardziej pasuje do zielonego. Silnik narazie jest ten sam ale szukam na zagranicznych stronach jakiegoś silnika. Póki co Cressida zostaje tak jak na fotce, szukam czegoś innego na daily bo jak tak myślałem, to z tej Cressidy może być spoko projekt.
A no i zapomniał bym dodać, auto wkońcu jest juz zarejestrowane w polszy co zresztą widać na fotce, było trochę problemów ale udało się.

i.imgur.com/puraAWx.png

i.imgur.com/wgBoCyl.png
Edytowane przez MrBloody dnia 07-12-2019 14:28
Mój akutalny GS
http://slrr.pl/fo...ost_218101

i.imgur.com/cM2eRoO.jpg
do góry
Marcinek
07-12-2019 14:36   #83
Awatar
Kierowca
Ale robi ta Toyota <3
do góry
jarecki3
07-12-2019 18:45   #84
Awatar
Kierowca
Przebieg: 5 108 km
Ja bym zmienił na Twoim miejscu oponkę, chodzi o to żeby dać troszkę więcej "mięska" bo teraz wygląda jak by felga była bez opony, trochę większa oponka i będzie lux Oczko
Garage Story (kliknij aby zobaczyć):
VGS (RP) (kliknij aby zobaczyć):

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
Yankess
08-12-2019 14:19   #85
Awatar
Kierowca
Przebieg: 557 km
No ładna Cressida nie ma co powiedzieć Oczko i widzę pszczółka w garażu gruzik Język
do góry
czakra
09-12-2019 20:23   #86
Awatar
Kierowca
Przebieg: 2 817 km
jarecki3 napisał(a):
Ja bym zmienił na Twoim miejscu oponkę, chodzi o to żeby dać troszkę więcej "mięska" bo teraz wygląda jak by felga była bez opony, trochę większa oponka i będzie lux Oczko

zgadzam się w stu procentach, brakuje tutaj małego kółka i sytego balona ;D
i.imgur.com/FZytSD4.png
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
czakra
09-12-2019 20:23   #87
Awatar
Kierowca
jarecki3 napisał(a):

zgadzam się w stu procentach, brakuje tutaj małego kółka i sytego balona ;D
i.imgur.com/FZytSD4.png
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
MrBloody
09-12-2019 21:29   #88
Awatar
Kierowca
Dzięki za miłe słowa, co do opon to niżej się dowiecie Język

A więc tak, E30 wróciło od mechanika i lakiernika, stwiedził że M20 umarło i nie da się go uratować dziura w bloku i coś tam jeszcze poszło, więc zamówiłem nowy silnik. No i tak wpadł nowy silnik do E30, mianowicie M52. Zamówiłem też kierownicę ~ Nardi oraz fotele kubełkowe od BRIDE. Szukam jeszcze felg i gwintu, postanowiłem kupić panele na drzwi, i kupiłem też na tył, założyłem boczne panele razem z podsufitką i podłogą. Lepiej mieć cieplej niż zimniej Język A no i bym zapomniał, zdjąłem z przedniego zderzaka kierunki i założyłem halogeny, wygląda to trochę lepiej moim zdaniem.
i.imgur.com/S4kyBo7.png
i.imgur.com/9IbWtfH.png
i.imgur.com/hDizGYe.png
i.imgur.com/T6QYK6O.png

Co do Cressidy, nie zmieniło się nic poza tymi oponami, nie wiem czy jest lepiej.. Wydaje się być balon ale nie ma takiego jakiego oczekiwałem
(jeśli ktoś ma jakieś fajne to podeślijcie :C)
Póki co nie mam żadnych planów na nią, skręciłem jeszcze trochę gwint bo było jeszcze za wysoko xD

i.imgur.com/7k2ySfa.png
i.imgur.com/uSVMEFN.png
Mój akutalny GS

i.imgur.com/cM2eRoO.jpg
do góry
Marcinek
09-12-2019 21:38   #89
Awatar
Kierowca
Mi tam ta opona pasuje xD Widać ją, dobrze się zgrywa z resztą więc nie mam zastrzeżeń
do góry
MrBloody
12-12-2019 19:20   #90
Awatar
Kierowca
Wracam do was z nowym daily! udało się w końcu kupić coś ,,normalniejszego'', i tak oto trafiła do mnie E34 z silnikiem 3.5l na feldze od bodajrzę E38 (jak się myle to niech ktoś mnie poprawi), jedyne co chcę w tym aucie zmienić to właśnie felgi, myślę nad BBS ale nie wiem jeszcze jaki model. Jak waszym zdaniem prezentuje się E34?

i.imgur.com/BwFznWz.png

i.imgur.com/aZweTdc.png

Przejdźmy teraz do E30.. Jak widać jest wkońcu zamontowany gwint i felgi, wielu osobom może się nie spodobać fakt że są tutaj Watanabe i większość osób by mi powiedziało że jak mogłem założyć do niemieckiego auta japońskie felgi, moim zdaniem pasują tutaj bardzo dobrze, pasują do koloru auta. Poza wizualnymi zmianami zrobiłem z kumplem przelot, brzmi teraz o wiele głośniej xD, auto jest zarejestrowane (robiłem to przed zmianami jakie teraz widać) ale nie zakładałem tablic, bo mi się nie chciało. Boli mnie fakt że nie ma dystansów i negatywów ale za niedługo to się naprawi. Łapcie fotki E30!

i.imgur.com/IoUal6O.png

i.imgur.com/KR5yzm2.png
Mój akutalny GS

i.imgur.com/cM2eRoO.jpg
do góry
Marcinek
12-12-2019 19:32   #91
Awatar
Kierowca
E34 - Wygodne, dobre auto i co mam więcej mówić xD
E30 - Felgi siadły ładnie i moim zdaniem strasznie tu pasują. Lubie taką mieszanke JDM i niemieckich technologi xD
do góry
jarecki3
12-12-2019 20:46   #92
Awatar
Kierowca
No to tak, E34 spoko, łady kolorek i wugule Like
Jeśli natomiast chodzi o e30 toooo felga spoko, nawet pasuje ale jest o rozmiar za mała do tej budy Oczko

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
czakra
12-12-2019 20:56   #93
Awatar
Kierowca
e34 fajnie się prezentuje! Ale e30 rolka o rozmiar za mała. :/
i.imgur.com/FZytSD4.png
do góry
Yankess
14-12-2019 10:37   #94
Awatar
Kierowca
Przebieg: 557 km
Tak jak kolega wyżej koła cal za małe albo oponka do wymiany Język
do góry
MrBloody
16-12-2019 15:53   #95
Awatar
Kierowca
dzięki, e34 ma się narazie dobrze tylko bez kół stoi bo czekam na nowe,

E30 dostało felgi o 1 rozmiar większy, jest camber oraz dystanse.

i.imgur.com/KIVPeXw.png
i.imgur.com/3FBaBYC.png

Pojechałem na hamownię i wypluło 145km więc coś ubyło ale w planach i tak mam plan spawac dyfer, poza felgami,camberami i dystansami wpadły białe lampy na tył, ręczny hydrauliczny i gałka (dildos tak zwany xD) kupiłem na fb japońską tablicę, nie wiem czy jest to fake czy oryginalna, wygląda na prawdziwą, ale używam tylko na torze i jak stoi sobie pod domem
i.imgur.com/9OHN69a.png

mysle czy nie dawac jakiejś lotki albo coś, i zastanawiam się nad klatką bezpieczeństwa. udałem się też na tor na którym poupalałem, i udało się zrobić jedną fotkę.
i.imgur.com/pBlvIjA.png
Edytowane przez MrBloody dnia 16-12-2019 15:56
Mój akutalny GS

i.imgur.com/cM2eRoO.jpg
do góry
Marcinek
16-12-2019 16:11   #96
Awatar
Kierowca
Lotka by się przydała bo łyso ta klapa wygląda Język
do góry
jarecki3
16-12-2019 19:29   #97
Awatar
Kierowca
Dopierdol jakiegoś Ducktaila albo coś w ten deseń i będzie lux Like

do góry
Drag96
18-12-2019 08:43   #98
Kierowca
Przebieg: 355 km
co jak co ale ta mniejsza felga z glebą ładnie wygląda. wyższe koło ją podniesie a teraz ładnie się komponuje Oczko
"To nie żadne TDI, golfik w benzie lepiej brzmi..."

Naciśnij w obrazek aby zobaczyć mój garaż Cieszy się

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
MrBloody
25-03-2020 15:37   #99
Awatar
Kierowca
Chyba znów tu odkurzyć i odkopać temat.
Witam znów po dłuższej przerwie.. Nie wiem od czego zacząć więc powiem odrazu że tym razem spróbuję zostać na dłużej. Pamiętacie moje daily E34? jakiś czas temu je rozbiłem i parę dni temu zakupiłem nowe Daily jakim jest SAAB 9-3. Jak narazie auto sprawuje się dobrze i nie mam zastrzeżeń. Oczywiście zboczenie by glebić i wstawiać fajną felge do Daily jest nadal. Musiałem to zrobić, ale jeździ się dobrze i wygodnie.
i.imgur.com/msi9m65.png

i.imgur.com/GxS7Y0K.png

Poza SAABem zaopatrzylem się w nowe auto do projektu jakim jest Nissan Silvia S15 sprowadzona z Japonii, poprosiłem kolegę czy by nie ogarnął mi jakiegoś japońca i się udało. Auto w serii z silnikiem SR20DE ale korbę wypluł, spalone sprzęgło, nie ma 4 i 5. Wnętrze w dobrym stanie, będzie robione prawdopodobnie pod styl tuningu z lat 80
i.imgur.com/U7EHogx.png
Edytowane przez MrBloody dnia 25-03-2020 15:38
Mój akutalny GS

i.imgur.com/cM2eRoO.jpg
do góry
guardo
25-03-2020 16:07   #100
Awatar
Kierowca
Przebieg: 865 km
Schabik elegancki :v