[buch15] Nudny life story - temat - SLRR Mods - Street Legal Racing Redline

Temat: [buch15] Nudny life story

buch15
30-11-2017 15:17   #1
Awatar
Kierowca
Przebieg: 704 km
Witam wszystkich Siema
Marcin 22 lata, prowadzę z bratem mały zakład wulkanizacyjny, od dłuższego czasu rozglądałem się za jakimś daily/gruzem na zimę po sprzedaniu swojej a6 c5. Odezwał się do mnie znajomy mojego brata że ma coś co może mnie zaciekawić i tak nabyłem ten oto wóz...

i.imgur.com/e8RiHSN.jpg

i.imgur.com/YAZuqGe.jpg

Pobity gruz ale tani, przeswapowane 1.8 bez szału całe 1450 PLN. Kilka telefonów po znajomych szrotach i znalazło się to i owo.

i.imgur.com/OB46VBc.jpg

i.imgur.com/DFIw7oo.jpg

Trochę papierków, wykupione świeżutkie ubezpieczenie. Narazie żadnych konkretów póki co zostaje jako zabawka ale może się wizualnie zmieni. Może malowanie jakieś z czasem ale zobaczymy jak długo ten wóz wytrzyma (pierwsze rwd)
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
name_pl
30-11-2017 16:06   #2
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 759 km
Kompot najlepszy do upalania Cieszy się
Ps. Jak robisz fotki to staraj się ustawić samochód w centrum

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
Krzysiell
03-12-2017 12:16   #3
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 271 km
No nieźle jest, czekam na rozwój Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
buch15
12-12-2017 00:15   #4
Awatar
Kierowca
Pomysł na daily/gruza był dobry ale nie przy pierwszym rwd. Gruz wali po kieszeni (3 felgi, 2 zderzaki przód, zderzak tył, błotnik) i czuje że do końca zimy będzie tego więcej o ile on to wszystko wytrzyma. Powoli zaczynam się rozglądać za jakimś skromnym wozidłem na codzień bo kompot nie zawsze domaga Język

Narazie wygląda to tak:

i.imgur.com/gnXMIWF.jpg
i.imgur.com/fwvpUzp.jpg
i.imgur.com/eJSPK6g.jpg
do góry
djmicho
14-12-2017 13:57   #5
Awatar
Kierowca
Przebieg: 5 694 km
Pomaluj chociaż wszystkie felgi w jednolity kolor, na chuj taki festyn? Język

i.imgur.com/wWYeBFG.png
Minty Lady
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
buch15
15-03-2018 15:39   #6
Awatar
Kierowca
Minęło trochę czasu, gruz skończył na szrocie. Po zakończeniu tej pięknej przygody z kompaktem zacząłem szukać nowej furki i od niechcenia kupiłem kolejne e36 tylko że tym razem touring z troszkę większym silnikiem (m50b25). Oprócz tego że miała zadbane wnętrze duży silnik i podgrzewane fotele nie wyróżniała się niczym szczególnym poza brzydkim kolorem imo. Kupiłem, wyjąłem silnik (wycieki oleju) budę oddałem do malowania, silnikiem zająłem się sam. Buda wróciła silnik na miejsce. Chwila jeżdżenia zamówiłem gwint. Zanim doszedł pojechałem po felgi. Po poskładaniu tego wszystkiego do kupy zaczyna to jakoś wyglądać. Zobaczymy co będzie z tego dalej.

gwint MTS
felgi HRE VIntage 505
końcówka wydechu custom by me

i.imgur.com/Xk7ZR7K.jpg

i.imgur.com/RKBLfaf.jpg

i.imgur.com/nAlSvTu.jpg
do góry
Przejdź do forum: