Temat: Yankess .:VAG Garage:.

Yankess
04-10-2018 21:34   #1
Awatar
Kierowca
Przebieg: 451 km
Siema , dawno mnie nie było na forum , część z was tutaj mnie zna i postanowiłem założyć świeży "GS" , więc tak mam na imię Łukasz , mieszkam w Kraśniku nie daleko Lublina . Posiadam Golfa II generacji z silnikiem 1.8 RP , auto dostało nowy lakier dość nie dawno temu , ogólnie auto jest troszkę obniżone , zamontowany jest nowy gwint KW , zderzak zrobiony na gładko . Golfik został kupiony przed wakacjami i w wakacje został odmalowany , i zabezpieczony przed nalotami "Rudej Szmaty" . Koła to zwykła stal , pomalowana proszkowo w biel , jedynie niestety listwa atrapy jest w innym kolorze Cieszy się . Plany ?
-SWAP
-Lepsze koło
-Ogarnąć wnętrze
-Skręcić gwint
-Reszta tajemnica będzie widać przy kolejnych postach Język
Luźne fotki z wczoraj
i.imgur.com/G4sLpex.png
i.imgur.com/XEummlC.png
i.imgur.com/3pjwyJr.png
Edytowane przez Yankess dnia 04-10-2018 21:53
Naciśnij w obrazek aby zobaczyć mój garaż Cieszy się

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
jarecki3
05-10-2018 18:42   #2
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 861 km
Fajnie że wróciłeś bo ładne samochody wyjeżdżały z twojego garażu, czekam na progress golfa Oczko
Garage Story (kliknij aby zobaczyć):
Obecnie w V-GS (kliknij aby zobaczyć):
Mercedes W201 (190)
Mercedes W124
BMW E30

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
Bolec
06-10-2018 11:54   #3
Kierowca
Przebieg: 125 km
Mega golfik! Zadowolony
B - Tego chce, to jest cel. L - Mieć jak najwięcej chce. A - Teraz jest na to czas. B L A S K. BLASK!

Mój VGS: http://slrr.pl/fo...onata.html
do góry
czakra
06-10-2018 11:58   #4
Awatar
Kierowca
Przebieg: 2 790 km
No zajebiście, powodzenia ;D
i.imgur.com/FZytSD4.png
do góry
sieklo
06-10-2018 13:02   #5
Awatar
Kierowca
Przebieg: 204 km
Fajny Golfik, czekam na postępy Cieszy się
i.imgur.com/zvmLtba.jpg
do góry
Yankess
11-10-2018 17:10   #6
Awatar
Kierowca
Dzięki wam panowie za miłe słowa Cieszy się
Coś tam modziłem przez ten czas od pierwszego postu przy MKII co się zmieniło hmm nie dużo , klasycznie jak to u mnie BBS ( Niektórzy powiedzą oklepany temat ten BBS to NUDNE! ) Okej rozumiem nie każdemu musi się podobać ważne , że mi się podoba w każdym bądź razie felga **Nie jest finalna** , znajdę coś ciekawego to wleci inna rolka , w najbliższym czasie założyłem kompletny Front z Jetty , lampy przerobione na soczewkę + przydymione . Na tyle jak będą zmiany zdjęcia wylądują w wątku Język narazie nie ma się czym chwalić , w zderzaku jak widać paski pomalowane zostały na czerwono nadało to jakiegoś smaczku autu , a także jak widać nie ma tablicy rejestracyjnej a to tylko dlatego , że auto wygląda ładniej bez i tak zostało Język
Łapcie jedną fotkę więcej już nie bawem Oczko
i.imgur.com/QGbH8Xl.png

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
jarecki3
11-10-2018 20:07   #7
Awatar
Kierowca
Niby bbs to temat oklepany ale jak jest dobry model to niczego więcej nie potrzeba Oczko
Mercedes W201 (190)
Mercedes W124
BMW E30

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Yankess
18-10-2018 15:13   #8
Awatar
Kierowca
Siema!
Coś się dzieje z moim MKII , ostatnio byłem na szrocie i zakupiłem praktycznie kompletny szeroki zderzak z kierunkami Ori Orange i spryskami , belka była w stanie bdb tak jak i zderzak brakuje tylko halogenów Cieszy się Like niby szrot ale trafiłem w 10! wziołem także atrapę na 4 lampki niestety były tylko halogeny dalekosiężne i nalypki Hella Język , zdemontowałem podsufitkę tylną kanapę praktycznie cały środek oprocz przednich foteli i deski rozdzielczej , w tym czasie przyjechał do mnie silnik ABF który jest już na pokładzie od 2 dni niestety nie podłączony , auto poskładane" tak o " tylko do zdjęcia jutro kurier ma mi przywieźć nowe felgi Cieszy się jutro wrzucę nowę fotki tym czasem spadam do garażu ogarniać wiązkę Łapcie fotke
i.imgur.com/n5K2Qv5.png
Ps muszę jeszcze kupić do kompletu tylny szeroki zderzak

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
jarecki3
18-10-2018 17:01   #9
Awatar
Kierowca
Pozostaje życzyć Ci powodzenia przy golfie i czekać na więcej Zadowolony
Mercedes W201 (190)
Mercedes W124
BMW E30

do góry
Drag96
18-10-2018 18:37   #10
Kierowca
Przebieg: 329 km
Tak jak wyżej Oczko Czego VGS nie prowadzisz ?
"To nie żadne TDI, golfik w benzie lepiej brzmi..."

i.imgur.com/181qw6Z.png
do góry
Yankess
23-10-2018 18:00   #11
Awatar
Kierowca
Drag96 jakoś nie mam weny żeby go odświeżać Język

Odnośnie tematu MKII , felgi na miejscu , jakoś siadły kupiłem też niestety nowe zamienniki Halogenów , auto już jeździ ale tył auta jeszcze chwilę poczeka ponieważ klapa jest w trakcie przeróbek Cieszy się , zamówiona została także klatka bezpieczeństwa wraz z kubełkowymi fotelami .
Dokładka przedniego zderzaka będzie "customowa" jeżeli wszystko bedzie szło jak po "maśle" co do golfa ? to będzie taki mały race car :V
Mały przedsmak coo wyjedzie zgarażu Oczko
i.imgur.com/u4Tm05y.png

i.imgur.com/QxKb0ju.jpg
do góry
Przejdź do forum: