Temat: [GS]Garage by Ellie126p czyli wszystko nic

Ellie126p
28-04-2019 15:24   #1
Kierowca
Przebieg: 4 km
Siemaneczko. Mam na imię Mateusz, lat 22 zamieszkały w Chorzowie w województwie Śląskim. Co tu godać, kochom motoryzajca różno od Niemca po Skośno-okich. I akurat natrafił mi się właśnie od skośno-okich nissan Cieszy się Dokładnie samochód od znajomego. Gruby projekt miał być ale finansowo nie dał rady. Więc wpadłem na pomysł by może to uratować? Nic wziąłem za prawie pół darmo i zobaczymy w co się wpakujemy do garażu. Nic lecę pakować na lawetę Oczko

imgur.com/ksKExGP.jpg
imgur.com/Vrt2QcF.jpg
do góry
jarecki3
28-04-2019 22:49   #2
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 987 km
Siema no i powodzenia z nissanem
Garage Story (kliknij aby zobaczyć):
Obecnie w V-GS (kliknij aby zobaczyć):
Mercedes W201 (190)
Mercedes W124
BMW E30

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
Ellie126p
29-04-2019 22:35   #3
Kierowca
Przebieg: 4 km
Dzięki Oczko Samochód już w garażu, i zaczęło się już powoli rozbieranie. Nie ma najgorzej więc myślę, że coś z niego będzie Cieszy się

imgur.com/eZ3L27B.jpg
imgur.com/Re3Gi1S.jpg

Ku mojemu zdziwieniu. Bo samochód oglądałem tylko z zewnątrz. Wiedziałem, że będzie cały robiony od podstaw więc o silniku nawet nie myślałem. Ale stała się mała niespodzianka od znajomego. I pod maską pojawił się 2JZ-GE Cieszy się Jaki stan silnika nie znany. I tak musi wyjechać z budy więc będzie weryfikacja czy coś z niego będzie Oczko
imgur.com/Z3WAtc8.jpg
do góry
sieklo
01-05-2019 11:47   #4
Awatar
Kierowca
Przebieg: 296 km
Trochę rdzy dużo jak dla mnie, ale do odważnych świat należy hehe
Plany na 2J? zostawiasz wolnossaka czy wpadnie turbinka?
i.imgur.com/zvmLtba.jpg
do góry
Przejdź do forum: