Temat: Marcinkowy Garaż

Yankess
24-12-2019 15:18   #41
Awatar
Kierowca
Przebieg: 564 km
No dwójka ładna podoba mi się Oczko Kurcze sam rozglądam się za takim Civicem :V Tylko teraz ciężko o takiego w dobrym stanie Język
do góry
jarecki3
24-12-2019 21:23   #42
Awatar
Kierowca
Przebieg: 5 118 km
Prelka będzie Ci służyć, golfik wygląda ekstra a do merca pakuj 2.3 z kompresorem i będzie gicior Oczko

Wesołych Świąt Zadowolony
Garage Story (kliknij aby zobaczyć):
VGS (RP) (kliknij aby zobaczyć):

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Marcinek
28-12-2019 18:30   #43
Awatar
Kierowca
Przebieg: 154 km
Dzięki Chłopaki za miłe słowa Cieszy się
Szybkie info i mały UPik
Merc został na szybko poskładany czyt: zderzak, nadkole. lampa, chłodnica (O dziwo maska była cała tak samo jak grill) i zostały założone jakieś stare Rotiformy które miały być docelowo w golfie xD
Dodatkowo do pralki kupiłem używke gwint i fele które są na wyważaniu (Fotki wam wrzucę w następnym UPie za jakiś czas)
I trochę informacji.
1.Civic za kilka dnia wraca od lakiernika, składam to pudło do kupy i raczej idzie na Sell. Jak będzie na sprzedaż to zrobię post w dziale giełda z pełnym info.
2.Szukam czegoś nowego bardziej egzotycznego, coś w stylu Integry (Ach marzenie...), jakieś Silvii S14/S13/S15, może jakaś Toyota więc jak ktoś coś ma ciekawego to pisać.
I to chyba tyle mojej gadki xD Czas na foto
Edit: Nie wiedzieć czemu jestem zjebem i zapomniałem wrzucić link do drugiego foto xD Teraz macie 2 fotki do dyspozycji
i.imgur.com/yXBECZY.png
i.imgur.com/dqGZw0D.jpg
Edytowane przez Marcinek dnia 28-12-2019 20:15
do góry
jarecki3
28-12-2019 19:22   #44
Awatar
Kierowca
Zrób zdjęcie bliżej to będzie co ocenić Oczko

Jakby ktoś chciał bota na mapie a nie wie jak go dodać to zapraszam tu >>http://slrr.pl/fo...3-lt-.html <<
do góry
Yankess
06-01-2020 09:21   #45
Awatar
Kierowca
Tak jak wyżej dawaj jakieś dokładniejsze foty Cieszy się i pokazuj tego Civica !
do góry
Marcinek
06-01-2020 16:58   #46
Awatar
Kierowca
Witam wszystkich zgromadzonych Cieszy się
Obiecałem wam, że pokaże Prelude na nowej feldze i gwincie... Oto ona.
i.imgur.com/zbtQleF.png
Według mnie ładnie to wygląda ale ocene pozostawiam wam.
Civic wrócił od lakiernika. O ile z początku podobała mi się wizja jaką na niego miałem tak teraz wydaje mi się okropna... Dałem dupy z syfem ale cóż. Za niedługo będzie na sell więc jak ktoś chętny to pisać.
Jedyne czego nie można mu zarzucić to, że K20A3 fajnie sie opycha w tej budzie Język
i.imgur.com/A7uCIfg.png
i.imgur.com/H2NquU1.png
i.imgur.com/X6rDfux.png
Kupiłem także bude od MK3 od Jareckiego i powiem wam, że mam jakąś tam wizje na tego chrupka. Mówił, że blacharsko stan średni ale po popatrzeniu na nią stwierdziłem, że podobny stan co moja MK2 albo i lepszy xD Poza tym polecam sprzedawce Język Nie wali w uja i przedstawia stan rzeczywisty więc jak będzie miał coś na sell to brać i się nie bać.
i.imgur.com/gJ1SCAW.png
Co do 190 i Mk2...
190 - mam dość tej kurwy xD Od ponad tygodnia stoi przy garażu rozebrana, próbowałem już wszystkie sposoby i wymieniłem wszystko co się dało a on dalej nie odpala. Może jest tu jakiś magik od Merców i coś podpowie ale wiem, że długo go upalać nie będę. Blacharsko śmieć straszny, silnikowo też. Szkoda mi tylko kasy jaką wpakowałem w zawias ale cóż.
MK2 - tu blacharsko też nie najlepiej ale za to mechanicznie bajeczka :3 Stoi sobie w ciepłym garażu i czeka na cieplejsze dni. Wracając do tematu blacharki to jest to jeszcze do odratowania. Będę się za to brał niedługo. Za niedługo ciąg dalszy przygód z moimi śmietnikami Język
do góry
Yankess
06-01-2020 17:18   #47
Awatar
Kierowca
Ten Civic jest genialny ! a Prelude również wygląda miodzio na tej feldze Oczko A no i powodzenia z MK3 !
do góry
jarecki3
06-01-2020 20:30   #48
Awatar
Kierowca
Prelka jak i honda super Like

Mk3 mam nadzieję że Ci posłuży no i powodzenia w planach Zadowolony

do góry
djmicho
11-01-2020 11:38   #49
Awatar
Kierowca
Przebieg: 5 698 km
Podbiłeś mi serce Civiciem Cieszy się kandżuwa idealna

i.imgur.com/wWYeBFG.png
Minty Lady
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Marcinek
12-01-2020 22:12   #50
Awatar
Kierowca
djmicho napisał(a):
Podbiłeś mi serce Civiciem Cieszy się kandżuwa idealna

A któż to zawitał w moje skromne progi hahaha Pozdro Michał i dzięki, że za miłe słowa Język Będzie trochę hond w tym GSie więc możesz zostać na dłużej :v Swoją drogą, kiedy zaczynasz swój nowy temat ? Bo nie ukrywam ale bym poczytał historyjek w twoim wykonaniu Cieszy się

W ogóle to dzięki wam wszystkim chłopy za miłe słowa Język Na prawdę nie spodziewałem się tak fajnego odbioru Civica Cieszy się
Do rzeczy... 190 zezłomowana bo tak xD Naprawdę nie chce drążyć tego tematu xd
Prelude wozi dupe a w smerfie biorę się za blacharke.
W tym czasie wziąłem się za mk3, porobiłem zaprawki i za niedługo leci do lakiernika. Tylko nie wiem jaki lakier więc proszę o jakieś propozycje Zadowolony Myślałem zrobić smerfa v2 ale sam nie wiem.
Silnik czeka na palecie (VR6 :3) i po lakierowaniu biorę się za robote Język
Wpadł również zderzak od GTi USA, nowa maska i front :v Nie wygląda to dobrze ale za darmo to uczciwa cena więc wziąłem xd Są również felgi założone na próbe. Jak mi sie spodobają to dam wam dokładniejsze foto i podam nazwę.
Czas na AŻ JEDNO FOTO
i.imgur.com/M6Bgi15.png
Tak wiem wiem, spas poszedł sobie na grzybki ale to się kiedyś poprawi :v
Edit: Również wiem, że zjebałem znowu sprawe z zdjęciami i zrobiłem od strony gdzie cień pada. Trudno, wybaczcie xd Poza tym i tak ten post ma tylko charakter informacyjny i żeby nie robić przestoju w temacie, więc na fotce nie ma nic ciekawego. Przy zdjęciach z złożonego śmietnika sie postaram i dam z siebie całe 30% :v
Edytowane przez Marcinek dnia 12-01-2020 22:22
do góry
tyciuu
12-01-2020 22:36   #51
Awatar
Kierowca
Przebieg: 747 km
Ooo kolega z ostrowi, jeśli brak Ci do rąk to chętnie wpadnę pomóc. Chciwość
i.imgur.com/vQorV8Z.gif
do góry
Marcinek
13-01-2020 20:24   #52
Awatar
Kierowca
tyciuu napisał(a):
Ooo kolega z ostrowi, jeśli brak Ci do rąk to chętnie wpadnę pomóc. Chciwość

A zapraszam serdecznie Cieszy się Nawet nie musisz do samej Ostrowi lecieć bo niedaleko Goworowa w sumie mieszkam :V A nie ukrywam, że przy montażu silnika by sie przydał ktoś do pomocy xd
Dzisiaj dalej montowałem na przymiarkę resztę części za uczciwą cene czyli za darmo :v Czyli tylny zderzak GTI, dokładka zderzaka ABT, górna lotka ABT, blenda i lampy czerwono-czarne Hella, progi GTI. Mniej więcej te graty będą tu siedzieć oraz najprawdopodobniej podjąłem decyzje co do lakieru. Będzie to czarny albo jakiś grafitowy/ciemny szary. i to chyba tyle na dziś xD
i.imgur.com/m37CGY6.png
do góry
luki999
13-01-2020 22:50   #53
Kierowca
Przebieg: 31 km
Powiem ci ze mi w ogóle nie siedzi ta Blenda i lampy alr wiadomo każdy ma swój gust, ale w każdym razie powodzenia w projekcie
"pasja dwa różne światy , ta sama droga"

do góry
jarecki3
14-01-2020 20:22   #54
Awatar
Kierowca
Pomaluj lotkę i zderzak tył w kolor auta to całokształt tyłka się poprawi Oczko

do góry
Marcinek
18-02-2020 22:49   #55
Awatar
Kierowca
Witam.
Dawno nic tu nie było, co ? Spokojnie pewnie dalej nic nie będzie XD Nie no jajcuje sobie. Będę powoli wracał. A u was co słychać ?
Co do tematu... Nie za wesoło.
Smerfek robi za daily... a raczej już nie smerfek xD
Jako, że daily no to rare graty wyleciały (Przelot został xD) i dzielnie jeździł dopóki sarna nie wybiegła. Poskładany jako tako na odpierdol aby koła sie kręciły i P O T Ę Ż N E 1.8 RP dalej nabija ochoczo kilometry. A czemu smerfek na daily ? Co z resztą fur ? Lece z wyjaśnieniami.
Civic - poszedł na graty, buda czeka na nowego właściciela więc zapraszam po nią :)
Prelude - Brak ciśnienia na 2 i 4 cylindrze, zgon, graty poszły w świat a buda stoi w robocie na placu.
Golf MK3 - Hm, tu ciekawa historia bo lakiernik zjebał sprawe i buda sie nie nadawała do niczego po jego ingerencji. VR który miał być dla niego też okazał sie padłem więc golfik stoi sobie w garażu i czeka na lepsze dni. Do wakacji go może poskładam.
Wracając do MK2... szukam daily, jak znajde to będzie w całkiem nowy styl i zaufajcie mi, że będzie cieszył oko :) Na razie musi mi służyć jako daily na staluwie xD
AŻ JEDNO FOTO:
i.imgur.com/Ijbx3Kx.png

A tak realnie to nie miałem czasu zadbać o temat bo tu szkoła, tu dziewczyna, koniec semestru i takie tam pierdoły. Poza tym nie miałem chęci aby coś postować. Już nie wspomne, że do tego postu przymierzam sie 3 dzień bo jak odpaliłem po przerwie selera to magicznie go WYSYPAŁO XD Dobrze, że zrobiłem sobie kopie zapasową smerfa to chociaż nie musze lakieru dobierać na oko. Pozdro wariaty, trzymajcie sie z tym selerem.

Wiadomość doklejona:
Forum zdechło ale lecimy dalej xD
No to po raz kolejny przedstawiam wam golfika. Zwykły 1.3NZ. Nic szczególnego
Tak wyglądał na początku:
i.imgur.com/QTJWZ9w.png
Kilka fotek z nocnej jazdy:
i.imgur.com/XSqOZ6v.png
i.imgur.com/BSnpgMr.png
Później dostał Borbety T w 15 calach i fotele Recaro:
i.imgur.com/UnfiY0L.png
i.imgur.com/b4UKV24.png
i.imgur.com/Id2HM19.png
i.imgur.com/cu3SsME.png
Felgi może i ładne ale o cal za małe. Później wpadły graty od Jareckiego + nowe felgi (gwintu nadal brak) i golfik prezentuje sie następująco:
i.imgur.com/B5NVcJj.png
i.imgur.com/i8w0fR5.png
i.imgur.com/HTZRypc.png

Edytowane przez Marcinek dnia 23-04-2020 10:33
do góry
Krzysiell
24-04-2020 00:02   #56
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 341 km
Ma klimacik <3
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
Marcinek
02-10-2020 21:33   #57
Awatar
Kierowca
Siema to znowu ja XD
Forum pada a mnie natchnęło na selerka :v
Zakupiłem "porządną" maszyne jaką jest E34 525iA (M50B25). Tak dobrze widzicie, mam R6 2.5 w inwalidzie xd. Ale w komforcie bujam sie bujam sie i to jest najważniejsze. Generalnie gruz a hajs is the limit więc nie poszalejemy ale może coś sie wykombinuje. Wcale nie mam koncepcji na ten samochód, co mi wpadnie do głowy to zrobie a więc musicie mi wybaczyć jak czasem będzie festyn wiejski na niej zrobiony XD Gewinde i przelocik już mamy (w kategorii głośności w litrażu do 2.5l na wiosce nie mam sobie równych), rolka klasyczny Azev A w 17 calach oraz nereczki pomalowane na czarno. Koniec gadki czas na fotki xD
i.imgur.com/5XT1RSv.png
i.imgur.com/1zZ83nA.png
Edytowane przez Marcinek dnia 02-10-2020 21:35
do góry
Krzysiell
05-10-2020 23:40   #58
Awatar
Kierowca
No i elegancko, powodzenia i czekam na dalszy rozwój wydarzeń Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
Marcinek
15-10-2020 21:29   #59
Awatar
Kierowca
Essa xD
Mieszane mieszane wjechało na rejony czyli poprostu szybki (czerwony) turas xD
M50B20, wyjebane upg, opierdolone sprężyny i dziurawy wydech. Chyba nigdy w życiu nie kupie dobrego samochodu xD Felga Styling 32 która mi została po którymś E46. Generalnie miało być daily na czas roboty blacharskiej sedana inwalidy ale wyjebało UPG i teraz mam dwa E34 i oba rozjebane XD No ale aż bije stylem z podwórka i to sie liczy.
fotki:
i.imgur.com/G4LCcgz.png
i.imgur.com/YjWg5Vq.png

Ogólnie może sie wam teraz wydawać, że pisze te posty lekko podpity i powiem wam, że dobrze sie wam wydaje. Zawsze jak jestem podpity to mnie bierze na selera XD
do góry
Krzysiell
16-10-2020 15:08   #60
Awatar
Kierowca
Ładna sztuka Cieszy się Rozumiem że jeśli jesteś podpity to wracasz do SLRR - post wrzuciłeś już w czwartek wieczór, a dziś piątek czyli będzie kolejny? Cieszy się Niee no świruje Cieszy się Ale działaj tam Cieszy się

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
Przejdź do forum: