Temat: Garaż by Krzysiell v2

name_pl
06-12-2020 23:36   #101
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 771 km
Dalej się babrasz w tych BMW? Język
E34 przydałby się jakiś jednolity kolorek Oczko

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Krzysiell
11-12-2020 11:20   #102
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 365 km
name_pl napisał(a):
Dalej się babrasz w tych BMW? :p
E34 przydałby się jakiś jednolity kolorek ;)

No 3 BMW i 1 VW.. przydałoby się więcej VAG'a, takie daily np. Golf IV/Bora/Toledo MK2 :D
E34 to gruz i mimo, że sam maluje auta to jakoś tak ma klimat ta kolorystyka i nie ruszam :P
=====================================================

W E34 zaszły zmiany wewnątrz. Intensywnie pracowałem nad tym, więc jest postęp! Kierownica replika Nardi bardzo dobrej jakości, z logiem BMW w środku, dywaniki w kratke pod zamówienie, kubły Bride, wraz z pasami szelkowymi D1 Spec oraz niezbędne hydro wpięte w układ :D Pod maską zagościła rozpórka, która usztywniła przednie kielichy.

i.imgur.com/G3b3ys7.png
i.imgur.com/2ojjeND.png
i.imgur.com/CVMZdIi.png
i.imgur.com/N91LnHq.png
i.imgur.com/t9OG904.png

Na dniach kolejne zmiany w gruzie, kombinuje z mocowaniem jednej wycieraczki oraz dojdzie tajemnicza paczka z jednym ciekawym fantem <3

Wiadomość doklejona:
I w E34 kolejny etap prac za mną. Pojedyncza wycieraczka jest, wyszło szybciej i lepiej niż planowałem. Ciekawym fantem, o którym wspomniałem jest blenda Hella pod tablice. Pięknym dopełnieniem całości jest lotka/blenda szyby z laminatu zakupiona na jednej z grup z gratami do gruzów :)
Wprawne oko dostrzeże dokładkę w przednim zderzaku, jest zrobiona z gumy zakupionej na metry, a zamocowana na wkrętach :)

i.imgur.com/zmL2Rmy.png
i.imgur.com/AN7j0TZ.png

Coraz bardziej stylowa robi się ta furka <3

Edytowane przez Krzysiell dnia 12-12-2020 12:53
do góry
czakra
12-12-2020 21:38   #103
Awatar
Kierowca
Przebieg: 2 822 km
Zajebisty gruzin <3
i.imgur.com/FZytSD4.png
do góry
Krzysiell
13-12-2020 09:28   #104
Awatar
Kierowca
czakra napisał(a):
Zajebisty gruzin <3

dziękuje Cieszy się
===============================

Mamy mały driftfail :V

i.imgur.com/QeiWTJ8.png

Niezbędny do wyciągnięcia był traktor. Auto oparło się na wydechu, uszkodzone są nieco progi. Wydech do poprawy, progi i tak były do wymiany, przy okazji porobię porządek z korozją na podłodze oraz nałoże zabezpieczenie antykorozyjne Zadowolony
Także E34 wraca za kilka dni Cieszy się Na te kilka dni szykuje E46, ogarniam wypożyczenie zimówek na stalówkach.

E46... szykuj się!

i.imgur.com/wkLPA3G.png
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
luki999
13-12-2020 20:22   #105
Kierowca
Przebieg: 40 km
biedne e34, tez dzisiaj wrzucam update po długiej przerwie
"pasja dwa różne światy , ta sama droga"

do góry
name_pl
13-12-2020 23:03   #106
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 771 km
haha, i dobrze, do tego służą gruzzy Język

i.imgur.com/tmLX5gi.jpg
do góry
Krzysiell
23-12-2020 23:06   #107
Awatar
Kierowca
luki999 napisał(a):
biedne e34, tez dzisiaj wrzucam update po długiej przerwie

Wyliże się :D byłem, widziałem oraz skomentowałem ;)

name_pl napisał(a):
haha, i dobrze, do tego służą gruzzy :p

Dokładnie tak! :D

====================================================

Nie mam totalnie weny do kontynuacji projektu Scirocco. Ciężko o jakiekolwiek części do tego samochodu :/ Aktualnie wygląda tak - stoi bez pomysłów na to co dalej. Na razie nie sprzedaje, pomyśle co mogętu wykombinować, ewentualna sprzedaż po ogarnięciu go do bardziej cywilizowanego stanu.
Aczkolwiek mechanicznie i blacharsko jest super :) Bo jak wiadomo przeszedł kompletną odbudowę blacharską (ale jeszcze nie u mnie) u mnie dostał nowy żółty lakier, swap na ABF po kapitalce, gwint, kompletne heble (po pełnej renowacji) z S3 8l :D
Myślę, że po nowym roku wpadną pomysły, chęci, czas oraz budżet na działanie z Scirocco.

i.imgur.com/PIKuZ4o.png

E34 odżyło na nowo. Wymieniłem progi, zrobiłem porządek z korozją od strony podwozia, poprawiłem mocowania wózka oraz zrobiłem kompletne zabezpieczenie antykorozyjne od spodu i auto żyje i pożyje dzięki temu jeszcze długo o ile nie zostanie rozbite oczywiście xd

i.imgur.com/vnZ0xx4.png

Ze zwykłego gruza na zimę zaczyna kleić się coś więcej... tak będzie swap na M50b25 :) Silnik jest w drodze do mnie. Może przerwa świąteczna sprawi, że auto wyjedzie napędzane mocniejszym piecem :D

Wiadomość doklejona:
Proszę bardzo kolejny up. Przeprowadziłem eksperyment z przodem E34. Przednie lampy drogowe zostały zdemontowane, rozebrane i przerobione na Yellow Hella, doszły krzyże. Mam mieszane uczucia co do tej modyfikacji, dlatego albo podejme się przeróbki świateł mijania, albo powróce do serii.
Co do E34. Zajdzie ważna zmiana, bo prawdopodobnie w niedziele nabędę dawce M50b25 :)

i.imgur.com/6pQramf.png

E46 zostało nieco skundlone. Widać na nim nowe ślady walki. Tak wiem w zimę miało nie wyjechać tylko przejść kompletną przemiane. Niestety wyszło inaczej, ale nie wszystko przekreślone. Wpadła stal na zimówkach - potrzebowałem auta na czas naprawy E34 :V i na nieco dłuższy czas swapu E34 to będzie moje daily.

i.imgur.com/O951m0O.png
i.imgur.com/ZBy5ZHD.png

No i nieco smutniejsza wieść. Muszę sprzedać moje daily, którym dość dawno już nie jeździłem. Na pewno wróce jeszcze do E39 bo to mega wygodny dupowóz. Niestety tu do roboty hamulce, chciałem pełen swap na heble z E38 750i, ale na razie zbyt duży koszt. To samo silnik... M54b22 zużywa coraz więcej oleju, wypadałoby coś z tym zrobić - nie chciałem wkładać w kasy ten silnik, chciałem swap V8, ale to znowu spory koszt... także niestety muszę sprzedać E39 :P Dodatkowych rzeczy do zrobienia jest dużo więcej.

i.imgur.com/ZiYGlUA.png
i.imgur.com/BgM3PFm.png

Wiadomość doklejona:
Dawca silnika M50b25 już u mnie :) Jest to oryginalna 325i nabyta w mega dobrej cenie. Niestety buda śmietnik, podłoga i progi w tragicznym stanie, ciężko ją podnieść, dlatego poprzedni właściciel zostawił Insignie :P Reszta fantów została u niego, ja kupiłem praktycznie serie na gwincie i insigniach.
Felgi pójdą na handel, kompletny swap do mnie, reszta złom.

i.imgur.com/QGTcTCG.png
i.imgur.com/FWncM09.png

Od 2 dni grzebie powoli z przygotowaniem E34 do swapa. Na razie zrobione tyle, dość dużo bo odwiedził mnie znajomy, który mi sporo pomógł :D

i.imgur.com/jE9tnY3.png
i.imgur.com/gPliyXm.png
i.imgur.com/p9SxLUZ.png

Na razie tyle, cały czas popołudniami coś grzebie :)

Edytowane przez Krzysiell dnia 27-12-2020 09:35
do góry
djmicho
27-12-2020 10:53   #108
Awatar
Kierowca
Przebieg: 5 700 km
Do dawcy wrzuć ISa i ryraj w polach Cieszy się

i.imgur.com/9jrz3yg.jpg
Silver Lady
do góry
Krzysiell
30-12-2020 13:59   #109
Awatar
Kierowca
djmicho napisał(a):
Do dawcy wrzuć ISa i ryraj w polach Cieszy się

Niby tak, ale buda strasznie zgnity śmietnik więc szkoda mi czasu na nią tymbardziej, że pracuje nad kilkoma projektami naraz Cieszy się

======================================================

Swap w E34 powoli powoli posuwa się do przodu, co mnie bardzo cieszy. Na razie wszystko idzie elegancko. Jak widać błotniki przednie zostały zdemontowane. Tak będą malowane w kolor auta Cieszy się

i.imgur.com/aLPnZnd.png

Aktualny postęp wygląda tak, czyli silnik na miejscu już odpala, został wymieniony łańcuch rozrządu z napinaczem, tak profilaktycznie Zadowolony
Rozpórka poszła proszkowo w czerwień. Dodatkowo nowy zimniejszy termostat, wentylator na wiatrak, nowe węże, filtry, płyny - jednym słowem cały remont osprzętu. Jak to będzie latać? Zobaczymy Cieszy się

i.imgur.com/vyWDJY6.png

Czeka mnie malowanie elementów nadwozia, które nie były w kolorze, ogarnięcie nowych tarcz i klocków hamulcowych, malowanie zacisków, nowe tłoczki, nowe przewody oraz zalanie nowym płynem układu hamulcowego. I będzie można ruszać po złożeniu tego do kupy Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
luki999
30-12-2020 14:10   #110
Kierowca
Przebieg: 40 km
czekam na postepy u mnie też niedługo wpadnie up i info o nowym "gruzie"Język
"pasja dwa różne światy , ta sama droga"

do góry
Krzysiell
31-12-2020 13:19   #111
Awatar
Kierowca
luki999 napisał(a):
czekam na postepy u mnie też niedługo wpadnie up i info o nowym "gruzie":p

No powoli idę do przodu, plany się nie udały - E34 po swapie nie wyjechało do sylwestra. Pracy jeszcze sporo przede mną, ale jeszcze więcej jej wykonałem już :D

Blenda na szybie pomalowana w kolor nadwozia, progi na czarno, w nadkolach z tyłu w końcu szerokie Insignie :D

i.imgur.com/41WQ7k0.png

Błotniki przód rownież w kolorze :)

i.imgur.com/VoodZax.png

Front na szybko złożony :)

i.imgur.com/6J1HELF.png

Na dziś koniec :D

Wiadomość doklejona:
I stało się wyjechała! Finalnie z M50b25 i pomalowana w jednym kolorze :)

i.imgur.com/bKDryIO.png
i.imgur.com/7CjC4Kq.png
Edytowane przez Krzysiell dnia 05-01-2021 23:12
do góry
Marcinek
07-01-2021 23:52   #112
Awatar
Kierowca
Przebieg: 160 km
Daamn, that car is the good shit men XD
do góry
Krzysiell
17-01-2021 10:43   #113
Awatar
Kierowca
Marcinek napisał(a):
Daamn, that car is the good shit men XD

Dzięki Cieszy się
================================================

Ostatnimi czasy miałem mały przestój związany z ogarnianiem mojego nowego domu (oczywiście tego w VGS). E34 nie popsute - nadal jeździ, podaje dobrze Cieszy się

i.imgur.com/h5RvFxk.png

Ostatnimi czasy trafiła mi się okazyjna E30... nie mogłem się powstrzymać Język Mam ją od dłuższego czasu, ale nic nie wspomianałem, traktowałem to jako niespodziankę.

i.imgur.com/rClCe6C.png
i.imgur.com/9aNGWKu.png
i.imgur.com/iCoJHrb.png
i.imgur.com/wE7osuV.png
i.imgur.com/xLGc3Th.png
i.imgur.com/VEDlYnq.png
i.imgur.com/s5mYiXn.png

No i mały postęp z 6msc pracy przy niej, tak bo tyle ją mam. Traktuje ją jako odskocznie od codziennych zajęć :V Pracy było naprawdę sporo, ale przez ten tydzień została pokryta epoksydem i zastanawiam się nad właściwym kolorem dla niej.

P.S naturalną rzeczą jest to, że nadkola są już zrolowane pod dużo szersze koła XD
Edytowane przez Krzysiell dnia 17-01-2021 10:46

Mój vGS:

ZAPRASZA ///M
do góry
Przejdź do forum: