Temat: Garaż by Krzysiell v2

guardo
31-03-2021 19:05   #121
Awatar
Kierowca
Przebieg: 861 km
Czekanko na e46 <3 Jak coś chętnie odkupię :v
i.imgur.com/mwEtIim.png
do góry
Krzysiell
01-04-2021 13:58   #122
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 373 km
guardo napisał(a):
Czekanko na e46 <3 Jak coś chętnie odkupię :v

Będę pamiętał o Tobie :D

=================================================

E46 zostało zarejestrowane na mnie. Udało się zrobić OC w naprawdę fajniej cenie. Dokonała się mała zmiana na tyle - wpadły lampy z pierwszych egzemplarzy przedlifta i w tej chwili wszystko się zgadza z VIN :D

i.imgur.com/HkGnnNm.png
i.imgur.com/rcK0pfn.png

Dziś jeszcze przeprowadzę serwis olejowo filtrowy :)

Wiadomość doklejona:
Z racji wolnego dnia pogrzebałem przy aucie. Wymieniłem olej plus zrobienie płukanki, podobnie z płynem chłodniczym gdzie w układzie również zrobiłem płukankę. Wymieniłem filtry powietrza, paliwa i kabinowy.
Wziąłem się za modyfikację dekorów - ramek wokół szyb oraz nerek. Zostały pomalowane na czarny półmat. W przyszłości zawitają oryginalne shadowline. Powoli coś się lepi. W kolejnym etapie modyfikacje związane z oświetleniem. Gwint i koło już za niedlugo...

i.imgur.com/9aTYiG0.png

Wiadomość doklejona:
Nastąpiła drobna modyfikacja wydechu. Puszka z końcówką została zastąpiona prostą rurą nierdzewką. Mam zamysł co do wyglądu świateł z przodu i tyłu. Ale więcej niebawem :) Złoże dopiero gdy auto usiądzie niżej na nowej feldze.

i.imgur.com/fHUeCjW.png

Pożegnania nadszedł czas.... Nie lubię takich momentów, ale dziś przyjeżdża konkretny kupiec. Dlatego dziś odbyłem ostatnią przejażdżkę E34. Suma za jaką zostanie sprzedana przekroczy 10k. Ale kto śledzi GS doskonale wie ile pracy czasu i pieniędzy zostało w nią włożonych.. sprzedana jest za nieco mniej niż 1/3 wkładu w nią. Z tego będę mógł sfinansować gwint i koło do daily E46 <3 A będzie grubo!

i.imgur.com/dl3xKai.png
i.imgur.com/e6XpVoC.png

Wiadomość doklejona:
Wjechał gwint do E46 :) Jest dość mocno obniżona, dzisiaj odbieram koła - będą przymiarki i mierzenie ile i gdzie :D

i.imgur.com/fUGXNZV.png

Wiadomość doklejona:
No i trochę zeszło na przymiarki i spasowanie. Potrzebne były cambery, dystanse, dłuższe śruby. Wszystko zostało ogarnięte jak należy. Mogę cieszyć oko fitmentem :) Coraz bardziej podoba mi się takie daily.

i.imgur.com/sHOElFQ.png
i.imgur.com/bhSHhWF.png
Edytowane przez Krzysiell dnia 14-04-2021 14:39
do góry
guardo
15-04-2021 10:07   #123
Awatar
Kierowca
Przebieg: 861 km
Dobrze to wygląda, jak coś mam fajne kółko na oddanie Cieszy się
i.imgur.com/mwEtIim.png
do góry
Krzysiell
16-04-2021 21:15   #124
Awatar
Kierowca
guardo napisał(a):
Dobrze to wygląda, jak coś mam fajne kółko na oddanie Cieszy się

Jakie? Cieszy się
===================================

Wleciał szklany szyber z E46 M3. Powolutku małymi krokami detalami będę tworzył całokształt mojego daily Zadowolony Kusi założenie Big Brake Kit p/t.. ale na to jeszcze jest czas Cieszy się

i.imgur.com/qsWaZc0.png
i.imgur.com/ZTk9veb.png
i.imgur.com/gsUiC8q.png
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
AndrewCip
17-04-2021 12:03   #125
Kierowca
Przebieg: 8 km
Выполняем также производим корпусную меблировка в заявка согласно персональным масштабам, трудимся во главном согласно 2 ареалам Российской Федерации, данное - городок Вова также Владимирская сфера.
мебель во Владимире

Wiadomo¶ć doklejona:
Выполняем также производим корпусную меблировка в заявка согласно персональным масштабам, трудимся во главном согласно 2 ареалам Российской Федерации, данное - городок Вова также Владимирская сфера.
мебель для детской

Wiadomo¶ć doklejona:
мебель для детской

Wiadomo¶ć doklejona:
мебель для детской

Wiadomo¶ć doklejona:
шкафы-купе

Wiadomo¶ć doklejona:
мебельная фабрика

Wiadomo¶ć doklejona:
гостиные

Wiadomo¶ć doklejona:
прихожие

Wiadomo¶ć doklejona:
мебель по индивидуальным размерам

Wiadomo¶ć doklejona:
письменные столы

Wiadomo¶ć doklejona:
мебель на заказ

Wiadomo¶ć doklejona:
письменные столы

Wiadomo¶ć doklejona:
мебель на заказ
Edytowane przez AndrewCip dnia 17-04-2021 12:18
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Krzysiell
18-04-2021 12:45   #126
Awatar
Kierowca
Kolejny update, zmienione zostały kierunki przednie oraz przednie boczne - zastosowałem białe :) Lampy tył z białym kierunkiem dopełniły całości. Zmierza do mnie paczka z niezbyt widocznym aczkolwiek bardzo fajnym i przydatnym detalem :D Pozostanie tylko mieć wolne popołudnie na założenie oraz podłączenie tego OEM'owego gadżetu.

i.imgur.com/yuNuhpQ.png
i.imgur.com/zFKAlTX.png

Wiadomość doklejona:
P.S pamiętacie tego śmietnika?

i.imgur.com/9DQWD4s.png
i.imgur.com/Nf31Aao.png

Tak, on powróci do mnie jeszcze w tym tygodniu. Trafiłem zupełnie przypadkiem ogłoszenie sprzedaży. Jak widać był intensywnie i zgodnie z celem i przeznaczeniem używany podczas zimowych warunków ;)
Może tym razem nie braknie motywacji na odbudowanie tego samochodu.
Cena jest bardzo okazyjna i adekwatna do jego stanu. Wedle opisu buda zdrowa (zgadza się znam auto wszystko newralgiczne było spawane przeze mnie oraz malowane więc powinna być igła). Mechanicznie coś mu dolega, ale myślę że ogarne to. Z zewnątrz mocno skarany, ale dam sobie z tym radę. Jest plan na niego. Więcej wkrótce...

Wiadomość doklejona:
I jest już u mnie. Wjedzie dziś na garaż i będę zaczynał intensywne prace nad nim. Dzisiaj zbadam dokładnie sytuacje i stworze listę części potrzebnych do usprawnienia go w 100% by podawał jak należy. Będzie również kontrola stanu zawieszenia i elementów układu kierowniczego, tak aby w 100% odbudować auto w bezawaryjnym setupie...
Buda też zmieni się nie do poznania.. więcej wkrótce :)

i.imgur.com/0GUg6kV.png

Z bordowego śmietnika przerzuciłem już nawet czujniki parkowania, na założenie czeka wiązka, ale to w weekend dopiero :) Znudziła mi się pojedyncza końcówka wydechu.. chciałbym dwururkę, niech w końcu to auto wygląda nieco poważniej pomimo mocy zaledwie 118 koni :D

i.imgur.com/tZMaq2K.png

Wiadomość doklejona:
Doszła paczka z fajnym fantem, są to spryskiwacze reflektorów cały komplet czyli zbiorniczek z pompkami, spryskiwacze, wężyki, wiązka, zaślepki i listewki pod lampe z otworami na spryskiwacze. Cały komplet został założony, zostało wsadzić wiązkę i uruchomić, ale to przez weekend. Co najważniejsze zaślepki i listewki w kolorze auta ^^ Dodatkowo założyłem bagażnik dachowy z bordowej. Kolejne zmiany wkrótce <3

imgur.com/Ne5WHaY.png
imgur.com/gXMOSj1.png
imgur.com/nCvHv34.png
Edytowane przez Krzysiell dnia 22-04-2021 01:52
do góry
Przejdź do forum: