Temat: Garaż by Krzysiell v2

Krzysiell
23-08-2020 12:07   #61
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 325 km
Witam po kilkudniowej przerwie. Czasu zbytnio nie było na pisanie, co nie znaczy że był zastój. E34 przeszło małą przebudowę wnętrza. Całość jest na wykończeniu. Wkrótce więcej zdjęć konkretnie z nowego wnętrza. Łapcie na zachęte - jeden nowy element już widać :D

i.imgur.com/GNDOc4c.png

Praktycznie to już prawie koniec projektu. Za jakiś czas pewnie będzie szukała nowego właściciela. W jej miejsce wskoczy kolejna bawarka do obudowy. Gdzieś z tyłu głowy jest myśl o wskrzeszeniu prac nad projektem Vento i pełną konwersją na syncro. Co będzie? Czas pokaże.

Wiadomość doklejona:
Jeśli jeszcze pamiętacie Vento... stało sporo czasu za domem pod plandeką. Może po zdjęciach nie widać, ale nadaje się do mycia. Na zdjęciu ożywianie Vento, podłączony aku po ładowaniu. Na czas wegetacji został wyjęty z auta.
Gdzie podziały się felgi? Zostały sprzedane, potrzebowałem kasy na mody E34. Mam nadzieje, że w końcu zmotywuje się do ruszenia Vento i fundusze pozwolą na zrobienie czegoś ciekawego z efektem 'WOW' :)

i.imgur.com/0O6HZRc.png

Wiadomość doklejona:
Tego się nikt nie spodziewał.. tak! Pomalowałem góry zderzaków (w końcu) :D Wpadła też felga, 17" Audi Parabol. 8j oponka 195/40 R17 Nankang.
Myślę nad zbieraniem fantów na setup 300+ ale nic jeszcze nie jest przesądzone :D Będzie trzeba też podziałać coś z wyglądem :)

i.imgur.com/M5yyRlH.png
i.imgur.com/Is7J9Uy.png

Wiadomość doklejona:
I stało się! Stałem się posiadaczem Scirocco Mk2. Podobnie jak w wypadku E36 Compacta którego kiedyś posiadałem zakup Scirocco okazał się totalnym spontanem... choć Scirocco Mk2 było już od dawna jednym z moich marzeń. Spełniło się niespodziewanie :)
Teraz coś o samochodzie. Rocznik 1984, wybrakowany składak jak widać. Tak kilka lat temu przeszedł blacharkę oraz otrzymał nowy lakier, ale ktoś kto to robił spaprał to i niestety całość wymaga poprawy. Poprzedni właściciel stracił wene do pracy nad tym Scirocco i postanowił je sprzedać.
Pod maską nadal siedzi silnik 1.6 75km noszący oznaczenie PN - wbrew temu co głoszą listwy na słupkach B nie jest to wersja GT2. Jak widać samochód mocno wybrakowany. Kosztował psie pieniądze więc znalazł się u mnie. W zasadzie nie wiem od czego z nim zacząć więc więcej wkrótce..

i.imgur.com/855I1ni.png

No cóż lecimy z tematem Scirocco. Silnik 1.6 opuścił już komorę, następny etap to malowanie auta. Będzie inny lakier, spontanicznie wpadłem na ciekawy pomysł. Jako kolejny etap będzie obniżenie tego oraz jakiś ciekawy swap oraz porządne obniżenie go, a na koniec będzie efektowna felga.
Pracy sporo, kiedy wyjedzie? Nie wiem w trakcie mam jeszcze 2 inne projekty.. w zasadzie E34 kończę i prawdopodobnie za niedługo będzie na sprzedaż. Środki ze sprzedaży E34 polecą w budowę Scirocco :)

i.imgur.com/VcCD6l2.png

Wiadomość doklejona:
E34 przeszło kolejną zmiane! Przeróbkę z 2 na 1 wycieraczkę :)

i.imgur.com/3Wl9EhB.png
i.imgur.com/jVQ3Pnz.png

I osiągnałem tym samym max moich pomysłów w tym projekcie. Mógłbym zbudować całe M50b25 od nowa na turbo, ale niestety Vento i Scirocco też czekają na budowę, a na to trzeba sporo $$$. Także trzeba się nacieszyć E34 i potem umożliwić radość posiadania go komuś innemu ;)

Edytowane przez Krzysiell dnia 02-09-2020 12:46
do góry
advann
05-09-2020 23:17   #62
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 km
te e34 to kocur totalny <3
do góry
Krzysiell
06-09-2020 13:32   #63
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 325 km
Scirocco przeszło znaczącą zmianę.. zmianę koloru. Z neutralnego turkusu nadwozie zmieniło barwę na intensywny żółty. Teraz czas ruszyć zawieszenie oraz układ hamulcowy i złożyć coś konkretnego, przygotowania prawdopodobnie pod silnik 2.0 ABF :)

i.imgur.com/Jtjfwdm.png

Wiadomość doklejona:
A tutaj pełna sesja E34. Z powodów finansowych auto idzie na sprzedaż - projekt w moich rękach zakończony, a potrzebuje $$$ na Scirocco i Vento :)
Mam nadzieję, że trafi w dobre ręce.

i.imgur.com/oRoaLxT.png
i.imgur.com/39IsB7E.png
i.imgur.com/YIYI4O1.png
i.imgur.com/PsMrhoE.png
i.imgur.com/9bN2E70.png
i.imgur.com/bs4FqVE.png
i.imgur.com/kP8eyNW.png
i.imgur.com/3Gf51kn.png
i.imgur.com/93AXX8K.png
i.imgur.com/wqaVKwH.png
i.imgur.com/bgTy1nQ.png

Wiadomość doklejona:
Nie przypuszczałem, że uda mi się szybko sprzedać E34, ale udało się. Poszło w całości za Naszą zachodnią granice. Sumka jaką za nią dostałem jest całkiem spora, dlatego mogę przyspieszyć budowę Scirocco.
A tu pochwale się efektem kolejnej wizyty u lakiernika. Pomalowano w kolor grill, progi, dokładkę oraz dół tylnego zderzaka.
Przednie lampy i kierunki to wynik mojej przeróbki, aczkolwiek wyszły trochę za ciemno.

i.imgur.com/VVpzCia.png
i.imgur.com/6i21YOy.png

Do Vento czas kompletować graty na mocniejszy setup. Niewykluczone, że po wyjeździe Scirocco to właśnie Vento zniknie na nieco dłużej (zakucie słupka oraz montaż i składanie nowego setupu mocy). Zapowiada się grubo
:)
Plan na najbliższy czas? Zakup daily. Bo aktualnie jeżdżę Vento leżącym na ziemi :V

Wiadomość doklejona:
I cyk daily kupione! Właśnie przytargałem takiego śmietnika XD
W końcu zima idzie to musi być tył napęd... kolejne daily to pewnie będzie cabriolet na lato o ile ten dożyje zimy a potem wytrzyma przez jej cały okres..
Ja jednak nie umiem kupić jednego normalnego porządnego samochodu...

Więc jest! E46 sedan. Wyprodukowany w 1999 roku, dokładnie w styczniu więc to jeszcze początki produkcji. z fabryki wyjechał jako szalone 316i. Tak też pozostało w papierach. Faktycznie pod maską zrobiony swap na 323i czyli M52b25 o pojemności 2.5l i dość fajnej mocy 170KM. Z zewnątrz ciemne kierunkowskazy, basowy tłumik końcowy - może nie wygląda, ale naprawdę dobrze brzmi.
Dodatkowo gwint MTS, skręcony dość fajnie. Stal dlatego, żeby było taniej - normalnie w sezonie latał na OZ Futurach. Generalnie wbrew pierwszemu zdaniu gdzie padło słowo "śmietnik" to auto jest w dość dobrej kondycji. Cena 5000 zł to naprawdę okazja jeśli się będzie spisywało.
Tablice zdjęte, bo właśnie wybieram się go zarejestrować na siebie. Potem wizyta w ubezpieczalni, później zabiorę się za ogarnianie auta.

i.imgur.com/uDZNIER.png
i.imgur.com/efHRsp1.png
Edytowane przez Krzysiell dnia 18-09-2020 10:59
do góry
Przejdź do forum: