Temat: Garaż by Krzysiell v2

Krzysiell
23-08-2020 12:07   #61
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 353 km
Witam po kilkudniowej przerwie. Czasu zbytnio nie było na pisanie, co nie znaczy że był zastój. E34 przeszło małą przebudowę wnętrza. Całość jest na wykończeniu. Wkrótce więcej zdjęć konkretnie z nowego wnętrza. Łapcie na zachęte - jeden nowy element już widać :D

i.imgur.com/GNDOc4c.png

Praktycznie to już prawie koniec projektu. Za jakiś czas pewnie będzie szukała nowego właściciela. W jej miejsce wskoczy kolejna bawarka do obudowy. Gdzieś z tyłu głowy jest myśl o wskrzeszeniu prac nad projektem Vento i pełną konwersją na syncro. Co będzie? Czas pokaże.

Wiadomość doklejona:
Jeśli jeszcze pamiętacie Vento... stało sporo czasu za domem pod plandeką. Może po zdjęciach nie widać, ale nadaje się do mycia. Na zdjęciu ożywianie Vento, podłączony aku po ładowaniu. Na czas wegetacji został wyjęty z auta.
Gdzie podziały się felgi? Zostały sprzedane, potrzebowałem kasy na mody E34. Mam nadzieje, że w końcu zmotywuje się do ruszenia Vento i fundusze pozwolą na zrobienie czegoś ciekawego z efektem 'WOW' :)

i.imgur.com/0O6HZRc.png

Wiadomość doklejona:
Tego się nikt nie spodziewał.. tak! Pomalowałem góry zderzaków (w końcu) :D Wpadła też felga, 17" Audi Parabol. 8j oponka 195/40 R17 Nankang.
Myślę nad zbieraniem fantów na setup 300+ ale nic jeszcze nie jest przesądzone :D Będzie trzeba też podziałać coś z wyglądem :)

i.imgur.com/M5yyRlH.png
i.imgur.com/Is7J9Uy.png

Wiadomość doklejona:
I stało się! Stałem się posiadaczem Scirocco Mk2. Podobnie jak w wypadku E36 Compacta którego kiedyś posiadałem zakup Scirocco okazał się totalnym spontanem... choć Scirocco Mk2 było już od dawna jednym z moich marzeń. Spełniło się niespodziewanie :)
Teraz coś o samochodzie. Rocznik 1984, wybrakowany składak jak widać. Tak kilka lat temu przeszedł blacharkę oraz otrzymał nowy lakier, ale ktoś kto to robił spaprał to i niestety całość wymaga poprawy. Poprzedni właściciel stracił wene do pracy nad tym Scirocco i postanowił je sprzedać.
Pod maską nadal siedzi silnik 1.6 75km noszący oznaczenie PN - wbrew temu co głoszą listwy na słupkach B nie jest to wersja GT2. Jak widać samochód mocno wybrakowany. Kosztował psie pieniądze więc znalazł się u mnie. W zasadzie nie wiem od czego z nim zacząć więc więcej wkrótce..

i.imgur.com/855I1ni.png

No cóż lecimy z tematem Scirocco. Silnik 1.6 opuścił już komorę, następny etap to malowanie auta. Będzie inny lakier, spontanicznie wpadłem na ciekawy pomysł. Jako kolejny etap będzie obniżenie tego oraz jakiś ciekawy swap oraz porządne obniżenie go, a na koniec będzie efektowna felga.
Pracy sporo, kiedy wyjedzie? Nie wiem w trakcie mam jeszcze 2 inne projekty.. w zasadzie E34 kończę i prawdopodobnie za niedługo będzie na sprzedaż. Środki ze sprzedaży E34 polecą w budowę Scirocco :)

i.imgur.com/VcCD6l2.png

Wiadomość doklejona:
E34 przeszło kolejną zmiane! Przeróbkę z 2 na 1 wycieraczkę :)

i.imgur.com/3Wl9EhB.png
i.imgur.com/jVQ3Pnz.png

I osiągnałem tym samym max moich pomysłów w tym projekcie. Mógłbym zbudować całe M50b25 od nowa na turbo, ale niestety Vento i Scirocco też czekają na budowę, a na to trzeba sporo $$$. Także trzeba się nacieszyć E34 i potem umożliwić radość posiadania go komuś innemu ;)

Edytowane przez Krzysiell dnia 02-09-2020 12:46
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
advann
05-09-2020 23:17   #62
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 km
te e34 to kocur totalny <3
do góry
Krzysiell
06-09-2020 13:32   #63
Awatar
Kierowca
Scirocco przeszło znaczącą zmianę.. zmianę koloru. Z neutralnego turkusu nadwozie zmieniło barwę na intensywny żółty. Teraz czas ruszyć zawieszenie oraz układ hamulcowy i złożyć coś konkretnego, przygotowania prawdopodobnie pod silnik 2.0 ABF :)

i.imgur.com/Jtjfwdm.png

Wiadomość doklejona:
A tutaj pełna sesja E34. Z powodów finansowych auto idzie na sprzedaż - projekt w moich rękach zakończony, a potrzebuje $$$ na Scirocco i Vento :)
Mam nadzieję, że trafi w dobre ręce.

i.imgur.com/oRoaLxT.png
i.imgur.com/39IsB7E.png
i.imgur.com/YIYI4O1.png
i.imgur.com/PsMrhoE.png
i.imgur.com/9bN2E70.png
i.imgur.com/bs4FqVE.png
i.imgur.com/kP8eyNW.png
i.imgur.com/3Gf51kn.png
i.imgur.com/93AXX8K.png
i.imgur.com/wqaVKwH.png
i.imgur.com/bgTy1nQ.png

Wiadomość doklejona:
Nie przypuszczałem, że uda mi się szybko sprzedać E34, ale udało się. Poszło w całości za Naszą zachodnią granice. Sumka jaką za nią dostałem jest całkiem spora, dlatego mogę przyspieszyć budowę Scirocco.
A tu pochwale się efektem kolejnej wizyty u lakiernika. Pomalowano w kolor grill, progi, dokładkę oraz dół tylnego zderzaka.
Przednie lampy i kierunki to wynik mojej przeróbki, aczkolwiek wyszły trochę za ciemno.

i.imgur.com/VVpzCia.png
i.imgur.com/6i21YOy.png

Do Vento czas kompletować graty na mocniejszy setup. Niewykluczone, że po wyjeździe Scirocco to właśnie Vento zniknie na nieco dłużej (zakucie słupka oraz montaż i składanie nowego setupu mocy). Zapowiada się grubo
:)
Plan na najbliższy czas? Zakup daily. Bo aktualnie jeżdżę Vento leżącym na ziemi :V

Wiadomość doklejona:
I cyk daily kupione! Właśnie przytargałem takiego śmietnika XD
W końcu zima idzie to musi być tył napęd... kolejne daily to pewnie będzie cabriolet na lato o ile ten dożyje zimy a potem wytrzyma przez jej cały okres..
Ja jednak nie umiem kupić jednego normalnego porządnego samochodu...

Więc jest! E46 sedan. Wyprodukowany w 1999 roku, dokładnie w styczniu więc to jeszcze początki produkcji. z fabryki wyjechał jako szalone 316i. Tak też pozostało w papierach. Faktycznie pod maską zrobiony swap na 323i czyli M52b25 o pojemności 2.5l i dość fajnej mocy 170KM. Z zewnątrz ciemne kierunkowskazy, basowy tłumik końcowy - może nie wygląda, ale naprawdę dobrze brzmi.
Dodatkowo gwint MTS, skręcony dość fajnie. Stal dlatego, żeby było taniej - normalnie w sezonie latał na OZ Futurach. Generalnie wbrew pierwszemu zdaniu gdzie padło słowo "śmietnik" to auto jest w dość dobrej kondycji. Cena 5000 zł to naprawdę okazja jeśli się będzie spisywało.
Tablice zdjęte, bo właśnie wybieram się go zarejestrować na siebie. Potem wizyta w ubezpieczalni, później zabiorę się za ogarnianie auta.

i.imgur.com/uDZNIER.png
i.imgur.com/efHRsp1.png
Edytowane przez Krzysiell dnia 18-09-2020 10:59
do góry
Marcinek
21-09-2020 17:32   #64
Awatar
Kierowca
Przebieg: 154 km
Dobry śmietnik nie jest zły
do góry
Krzysiell
21-09-2020 22:50   #65
Awatar
Kierowca
Marcinek napisał(a):
Dobry śmietnik nie jest zły

Dokładnie :V Aczkolwiek stan tego pojazdu jest dobry wręcz bardzo dobry jak na ponad 20 letnie BMW. E46 w końcu zostało zarejestrowane na mnie. Czeka go serwis płynów oraz filtrów i wymiana części eksploatacyjnych głównie zawieszenia. Ale o tym w kolejnym update. W tym będzie mowa o żółtym Scirocco.
Otóż prace przy nim idą powoli, dlaczego?
Już odpowiadam!
Samochód jak wiecie kupiłem w puzzlach. Nie ja go rozbierałem więc nie do końca wiem, która śrubka gdzie ma być. Dodatkowo mam braki w częściach, a do tego auta dostać coś jest już coraz ciężej... zwłaszcza jeśli chodzi o drobne części. A będzie już tylko gorzej. Dlatego to tyle trwa.

i.imgur.com/0TxrF0V.png

Coś już to zaczyna przypominać samochód. Obecnie plan wygląda tak, że chcę złożyć go tak aby wyjechał i nie zajmował cennego miejsca w garażu. A że będzie składany do wersji jezdnej i że nie spieszę się z nim, bo chcę mieć wszystko zrobione dobrze to trochę potrwa zanim samodzielnie stąd wyjedzie xD
Także składam co mam składać, wpadnie jakaś randomowa rolka i jakiś silnik pokroju 1.6... dlaczego nie buduję od razu na grubo spytacie. A no to pytanie pozostawię bez odpowiedzi Zadowolony Za kilka postów będzie wiadome co się kroi Cieszy się
Jedno jest pewne jeśli wyjedzie to za jakiś czas wróci zimować i będzie realizowany gruby plan - o ile finanse pozwolą.
Edytowane przez Krzysiell dnia 21-09-2020 22:53
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
AWD4
22-09-2020 01:17   #66
Awatar
Kierowca
Przebieg: 389 km
Dobrze jest stary! Cieszy się
"Jazda bez ryku silnika jest stresująca."
media.giphy.com/media/pHmOeFPugiM9y/giphy.gif
do góry
slrr.pl
Krzysiell
22-09-2020 11:21   #67
Awatar
Kierowca
AWD4 napisał(a):
Dobrze jest stary! :D

Dzięki :D
==============================================
Tutaj jeszcze pokaże Vento :) W chwili przerwy od Scirocco zabrałem się za lampy Vento i akurat skończyłem. Zostały znowu rozebrane, założyłem samodzielnie soczewki bi-led wraz z odpowiednimi żarnikami LED :D Klosze zabrałem z innych lamp i nieco mniej przyciemniłem niż ostatnio :D
Teraz w końcu jestem zadowolony z przednich lamp <3

i.imgur.com/IOFWTs6.png
i.imgur.com/GM4aK2G.png

P.S wprawne oko zauważy lotkę na tylnej klapie.. o tym wkrótce :D

Wiadomość doklejona:
Gwint KW V2 w Scirocco już założony, hamulce na razie seryjne - jednak odnowione, na nowych podzespołach TRW oraz Brembo. W układzie hamulcowym na razie nic nie zostało zmodyfikowane. Pod maskę wpadł 2.0 8v silnik z Golfa MK3 GTI. Na razie taki był dostępny, pochodzi od mojego znajomego jest po kompletnym remoncie i był szykowany pod turbo.

i.imgur.com/4P7UMfm.png

Auto oczywiście już odpala i nawet jeździ. Więcej pokaże jak złoże i wyjadę nim - pozostało złożyć nadwozie oraz środek więc to kwestia dni jak go zaprezentuje po małej przemianie. Fajerwerków na razie nie będzie. Samochód stopniowo będzie poddawany kolejnym modyfikacją i zmianą aby w 2021 roku wyjechał w 100% gotowy w zupełnie innej, mega dopracowanej formie.

Wiadomość doklejona:
I Scirocco udało się złożyć na szybko. Dorwałem na szybko ciekawe koła :) Docelowo będzie inne. Jak widać brakuje wydechu - tylko samej końcówki no i środek nie do końca złożony. Może dziś ogarnę wszystko do kupy. Oczywiście poczyniłem mały zakup do Scirocco, ale wymaga nieco pracy - szczegóły wkrótce.

i.imgur.com/afCrG74.png
i.imgur.com/xlCQGjL.png

Przebudowę czas zacząć.

Wiadomość doklejona:
Scirocco już kompletne w środku jak i na zewnątrz! Bez przypału na pełnym legalu może się poruszać po drogach, miejsce w garażu zwolnione więc czas na czynności serwisowe E46. O tym w kolejnym poście.

i.imgur.com/ABFk9Cy.png

Otóż sprawa wygląda tak, że zmieniam miejsce zamieszkania. Idę na swoje oczywiście i mam swoje daily E46 2.8. Posiadam rownież owe Scirocco którego dokończenia się podjąłem i na razie mam prawie serie (gwint i koła z naciągiem oraz 2.0 8v). Zaplanowałem sobie jego porządną przebudowę mam zamysł na nowy projekt. Niestety Vento muszę sprzedać, bo nie będzie na nie miejsca ani środków finansowych póki co :V
Znajomy oferował mi dość dobrą kwote za nie dlatego na dniach zmieni się właściciel Vento, a ja za gotówke z jego sprzedaży będę mogł dokupić do Scirocco dystanse. Bo teraz trzeba je obniżyć i dobrze spasować <3
Na zimę poleci do ogrzewanego garażu i będzie sukcesywnie modyfikowane tak by na 2021 wyjechało gotowe :D

Wiadomość doklejona:
Venciak poszedł do nowego kupca. Do Scirocco wpadły obiecane dystanse z nowymi, dłuższymi śrubami. Gwint oczywiście skręcony we właściwą stronę - w dół :)

Fotki <3

i.imgur.com/sCwkVZV.png
i.imgur.com/zZhMVJ2.png

Myślę, że siadło zacnie. Czas na kolejne modyfikacje mianowicie nadkola i wszystkie dolne elementy auta w czarnym plastiku bez lakieru. Jestem w trakcie renowacji tego body. Wkrótce, może i dziś wrzucę efekty :)

Edit.

Gotowe, dodatkowo rejka wyleciała za szybę, jest klimacik <3
Małe przed i po :

i.imgur.com/gZecfeZ.png
i.imgur.com/ujFFIiz.png

Już za niedługo modyfikacje przedniej części Scirocco ^^

Wiadomość doklejona:
*Z cyklu mała rzecz, a cieszy* :

Myślę że grill bez emblematu VW dodaje charakteru temu egzemplarzowi :D

i.imgur.com/4p1ZTYU.png
i.imgur.com/ebxKJgz.png
Edytowane przez Krzysiell dnia 02-10-2020 16:00
do góry
Marcinek
03-10-2020 14:24   #68
Awatar
Kierowca
Fajne te scirocco
do góry
Fiat126poznan
04-10-2020 12:09   #69
Awatar
Kierowca
Przebieg: 2 291 km
Fajny kolorek, robi robotę Zadowolony
Work in progress Garage story:
http://slrr.pl/fo...oznan.html
do góry
http://slrr.pl/forum/temat-4337-fiat126poznan-zyci
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
Krzysiell
05-10-2020 23:48   #70
Awatar
Kierowca
O dziękuje Panowie za miłe słowa oraz ożywienie mojego tematu poza moim nudnym monologiem :D
Czeka mnie jeszcze sporo pracy przy Scirocco, to dopiero nie jest nawet początek tego projektu - choć właściwy lakier już jest na aucie to tylko jedyna rzecz która pozostanie już niezmieniona w tym aucie...

Wpadł badlook :) Mała przymiareczka, w następnym poście będzie już w kolorze docelowym. Tak, małe elementy maluje sam. Czas szukać kolejnych fantów do Scirocco :D

i.imgur.com/tQnNuaG.png
i.imgur.com/pEpSi37.png

Wiadomość doklejona:
Badlook pomalowany :D Pracy naprawdę mega dużo jeszcze żeby to auto wyglądało tak jak planuje :D Cały czas myślę nad swapem ABF, ale to przez okres zimowego snu Scirocco. Co chcę ogarnąć jeszcze przed końcem tego sezonu? Na pewno jakieś drobne zmiany wizualne, czy też tu i ówdzie drobne poprawki. Na grubo polecę dopiero po zakończeniu sezonu - autko zostanie rozebrane nieco i złożone na nowo :)
Łapcie fotkę czyściocha, uwielbiam ten front :D

i.imgur.com/ftiPCyu.png

W końcu wyjechałem E46. Wymiana oleju, filtrów i wszelkiej maści płynów zakończona. Auto gruntownie wyczyszczone i domyte. Nowe element zawieszenia takie jak łączniki stabilizatora, sworznie wahaczy, kompletne gumy na wahaczach :) Wpadły nowe tarcze i klocki oraz zregenerowałem zaciski hamulcowe oraz pomalowałem na czerwono. Wpadł również zaspawany dyfer i samochodem próbowałem ostatnio swoich sił na pseudo placu driftingowym na małej sobotniej pojeżdżawcze :)
Istotną zmianą dla wyglądu jest... szeroka stal z insigni i gwint skręcony niżej, nad spasami będę intensywnie pracował. Bo auto zostało złożone na szybko do upalania.

i.imgur.com/BcmDa2g.png
i.imgur.com/MzGmy5K.png

Także jestem praktycznie specjalistą od tego jak szybko każde daily położyć na ziemi i skundlić odpowiednio szerokimi kołami :V

Edytowane przez Krzysiell dnia 08-10-2020 12:36
do góry
Marcinek
08-10-2020 19:57   #71
Awatar
Kierowca
E46 elegancko położona na cyce
do góry
Krzysiell
10-10-2020 13:07   #72
Awatar
Kierowca
Marcinek napisał(a):
E46 elegancko położona na cyce

Dziękuję dziękuje :D
Dziś zacząłem bawić się z wydechem w Scirocco. Wycięte zostały puszki z układu wydechowego, w ich miejsce wspawałem proste rury. Dodatkowo wydech uszczelniłem. Końcowy został wymieniony na pusty ze 125p, dodatkowo przyspawałem dość fajną końcówkę z nierdzewki <3

i.imgur.com/dBuA1Da.png
i.imgur.com/VJiERII.png

Jest głośno czyli jak być powinno :D Powoli rozglądam się za swapem ABF...

Wiadomość doklejona:
Do Scirocco wpadła mała dość droga inwestycja... rollbar <3 Jeszcze tylko przemalować, bo na razie na przymiarkę był :) A pod maską nadal 115 koni :P Ale już niedługo :D

i.imgur.com/7cNnDcy.png
i.imgur.com/X4ySMbp.png

Wiadomość doklejona:
W końcu dobre wieści! Do moich niedalekich okolic zawitał pierwszy w tym roku śnieg! Dlatego E46 po weekendowym upalaniu zostało odpalone i wybrałem kurs na stacje benzynową. Zaszalałem, bo zatankowałem za 100 zł xd
Ogarnąłem do Insigni nowe opony - zimowe. Znajomy w okolicy miał pożądane przeze mnie szerokości w 17" na ten sezon :)
Tu już po wymianie opon zatankowaniu i założeniu tablic w przepisowe miejsca... także urlop na jutro i dziś po 22 wyjazd na górskie upalanie :)

i.imgur.com/nnFj21N.png
i.imgur.com/BhPqSHz.png

Wiadomość doklejona:
Nocne latanie zostało zakończone sukcesem. Jednak nie obeszło się bez obrażeń. Jak widać przedni zderzak jest nieco ciemniejszy od reszty - jest to inny zderzak bo poprzedni urwałem :V Nie nadawał się do niczego, a za przysłowiową flaszke dostałem lepszy prawie w kolorze.
Nerki przednie przerobiłem za pomocą sprayu na całe matowoczarne <3
I jak widać zderzak tył jest wgnieciony po spotkaniu z E36 :)
Trzeba znaleźć nowy :P
Wypad w góry uznaje za udany!

i.imgur.com/DxHZ9fg.png
i.imgur.com/5q1SfoB.png

Myślę nad szybką i budżetową zmianą koloru szaro/srebrnego sedana. Mam pewien zamysł, ale o tym niebawem :D
Edytowane przez Krzysiell dnia 15-10-2020 16:59
do góry
Marcinek
15-10-2020 20:40   #73
Awatar
Kierowca
Coś czuje, że VR niedługo w Scirocco zawita. Co do beemwu to bardzo fajne samochody do upalania xD Moje E34 jest aktualnie w kilku odcieniach i śmigam turasem. Polecanko
do góry
Krzysiell
16-10-2020 15:09   #74
Awatar
Kierowca
Marcinek napisał(a):
Coś czuje, że VR niedługo w Scirocco zawita. Co do beemwu to bardzo fajne samochody do upalania xD Moje E34 jest aktualnie w kilku odcieniach i śmigam turasem. Polecanko

Nie nie, tam będzie ABF :)
========================================

Cyk piątek piąteczek piątunio. E46 zostało złożone (nowy zderzak tył), bo wiecie hehe.. weekendzik to okazja do upalania :V Od poniedziałku zacznę coś bardziej z nim działać :P

i.imgur.com/aS14Vq3.png
i.imgur.com/6zbREp7.png

Wiadomość doklejona:
Dziś do południa było mycie i dopieszczanie Scirocco. Wyjechało dziś chyba już ostatni raz w tym sezonie :) Rollbar elegancko pomalowany na czerwono :D W tym tygodniu mają przyjść jeszcze rozpórki przód i tył - obie oczywiście górne.

i.imgur.com/MWrj0Nw.png
Edytowane przez Krzysiell dnia 17-10-2020 18:34
do góry
Marcinek
19-10-2020 20:28   #75
Awatar
Kierowca
dawaj shotguna z wydechu w E46 xD Gruz to gruz więc co tam szkodzi
do góry
Krzysiell
20-10-2020 18:54   #76
Awatar
Kierowca
Marcinek napisał(a):
dawaj shotguna z wydechu w E46 xD Gruz to gruz więc co tam szkodzi

Wyprzedziłeś moje plany! Będzie shotgun podwójny z polerowanej nierdzewki a'la znak :P
===================================================

Wczoraj rozpocząłem prace blacharsko lakiernicze przy E46, wygląda to już tak :

i.imgur.com/KpQkzcf.png

Nie to nie części w innym kolorze - sam maluje powoli bo powoli i etapami.
====================================================

Scirocco z racji ładnej pogody zostało wyciągnięte z garażu. Małe zmiany np. emblemat 16v zwiastujący, że pod maską wkrótce zawita 16 zaworowa jednostka 2.0 o oznaczeniu ABF. Dorobiłem czerwone paski w zderzakach :) Samochód na dniach trafia do pewnego, renomowanego warsztatu na śląsku, który zajmuje się modyfikacją VAG'ów. Tam zostanie wyjęta 8 zaworowa dwulitrówka i chłopaki ogarną komplet swap ABF z pełnym remontem i przygotowaniem pod turbo :D Być może i od razu zawita turbo. Auto będzie robione powoli, stopniowo będę dawał środki finansowe na kolejne etapy prac z Scirocco. Przez co auto ma w cenie zimowanie xD

i.imgur.com/3z2KQU5.png
i.imgur.com/O0GSHrc.png

Wiadomość doklejona:
Spontaniczny zakup. Moja siostra postanowiła sprzedać swoje auto jakim jest BMW E39 Touring. Rocznik 2002. Wersja 520i, ale już na silniku M54b22, czyli 2.2 R6 o mocy 170km. Samochód ciężki, ale dość fajnie przyspiesza z tym silnikiem. Wersja z automatyczną klimą, ori system multimedialny z wyświetlaczem, nawigacja, tempomat, grzane dupy, skóry oraz kiera multifunkcja i wiele więcej... Full opcja poza kilkoma rzeczami. Jak skończę malowanie E46 to 5er wpada na garaż na pełen serwis płynów i filtrów. Poniżej zdjęcia. Z zewnątrz zwykły szarak na stalówkach z zimówkami. Kolor niespecjalny, środek też przeciętny. Ale cena okazyjna, bo 6000 dlatego nie mogłem się powstrzymać.

i.imgur.com/OZBNF6R.png
i.imgur.com/nNSs6JN.png
i.imgur.com/lzlPWPA.png

Edytowane przez Krzysiell dnia 22-10-2020 14:22
do góry
Yankess
24-10-2020 16:46   #77
Awatar
Kierowca
Przebieg: 566 km
Ta E34 wygląda miodnie!
Scirocco kocuuur, jeśli mogę coś od siebie dodać ale to jest tylko moja opinia ja bym wrzucił grill z logiem VW ale wiadomo kwestia gustu tak czy siak Scirocco kozak Oczko
E39 Turas no kurde powiem Ci ciekawe auto czekam dalej na dalsze mody w twoim wykonaniu .
do góry
Krzysiell
24-10-2020 17:26   #78
Awatar
Kierowca
Yankess napisał(a):
Ta E34 wygląda miodnie!
Scirocco kocuuur, jeśli mogę coś od siebie dodać ale to jest tylko moja opinia ja bym wrzucił grill z logiem VW ale wiadomo kwestia gustu tak czy siak Scirocco kozak Oczko
E39 Turas no kurde powiem Ci ciekawe auto czekam dalej na dalsze mody w twoim wykonaniu .

Dziękuje za opinie Cieszy się Też ciągle myślę nad grillem z logo VW do Scirocco, jeśli takowy założe to na pewno z ciemnym emblematem VW Cieszy się
====================================================

Ukończyłem malowanie E46 zostało przepolerować porządnie, czekam na odmalowane na nowo Insignie wraz z nowymi oponami zimowymi i od razu zimowa zabawka będzie się lepiej prezentować Cieszy się
A i byłbym zapomniał, że okazyjnie dopadłem wydech podwójny shotgun Cieszy się Prezentuje się jak na fotach Cieszy się
Zdecydowałem się na taki twotone Cieszy się

i.imgur.com/IHrtUOV.png
i.imgur.com/GW2WKub.png
i.imgur.com/Bc0qohm.png

Tym samym na warsztat może wjechać E39 Touring na serwis płynów z filtrami Zadowolony
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
Yankess
24-10-2020 17:31   #79
Awatar
Kierowca
Przebieg: 566 km
Powiem Ci spoko gruzik na zimę sam myślę kupić coś z tylnym napędem mimo to, że w moim garażu głownie stoją same Vagi Cieszy się
do góry
Krzysiell
25-10-2020 17:33   #80
Awatar
Kierowca
Yankess napisał(a):
Powiem Ci spoko gruzik na zimę sam myślę kupić coś z tylnym napędem mimo to, że w moim garażu głownie stoją same Vagi :D

Polecam super zabawa :D Mam tu M52b25, 170km a teraz coraz więcej mokrego warunu więc idzie jak złe, a i na spawie na suchym daje radę :D
Insignie świeżo odmalowane, nowe oponki zimowe Zeetex :D Kąty ustawione - zyć nie umierać.

i.imgur.com/uZNmgGn.png
i.imgur.com/BWPoc3I.png

E46 będzie dopracowane w detale i rozwijane także spokojnie, będzie jeszcze się wyróżniać bardziej <3

Wiadomość doklejona:
I znów.. po raz kolejny zaczyna się niewinnie. E39 Touring wjechał na garaż w celu wymiany płynów oraz filtrów. A wyjechał na sprężynach obniżających MTS (używki kupione za 100 zł komplet z wysyłką, okazja że żal było nie zabrać).
Stalówki zostały przeze mnie pomalowane na czarno.
Jest też mała aczkolwiek znacznie odmieniająca wygląd zmiana - relingi dachowe, których nie było! Wg mnie efekt mega.

i.imgur.com/x78AyqQ.png
i.imgur.com/trhYvCw.png
i.imgur.com/kHvn4yj.png

Jakie plany? Następne drobne zmiany począwszy od ogarnięcia lamp z białymi kierunkowskazami oraz bocznych "białych" kierunków. Chciałbym ramki wokół szyb przerobić na shadowline. Myślę nad kwestią usunięcia tylnej wycieraczki oraz przyciemnieniem tylnych szyb i czarno-białymi emblematami BMW. Powoli do celu :) Ma być przyjemnie i w miarę OEM'owo.
Edytowane przez Krzysiell dnia 26-10-2020 23:23
do góry
Przejdź do forum: