Temat: VAG Garage .:Yankess

Yankess
24-10-2020 11:54   #1
Awatar
Kierowca
Przebieg: 566 km
Siema
Część osób mnie tutaj zna więc, nie będę zbytnio się rozpisywał od razu przejdę do sedna, stwierdziłem, że z miłą chęcią powrócę do SLRR'a oczywiście nie będe tak aktywny jak kilka lat temu (Wiadomo praca, i inne obowiązki) myślę, ze dam radę wrzucać 1-2 posty tygodniowo. No więc standardowo zaczynam swój GS od auta które wprost uwielbiam i jestem fanatykiem tego modelu, jakim jest Golf II generacji.
Historia pojazdu hmm od czego by tu zacząć auto kupione od chłopaka który chodził do liceum, podobno Golfik 10 lat temu został sprowadzony z Niemiec i autem do czasu gdy młody nie miał prawka jeździł jego ojciec głównie sporadycznie. Chłopak który miał go niecały rok jak to ująć delikatnie auto coś zaczął modyfikować ale jak to wiadomo tuning aut nigdy nie był tani, a chodząc do szkoły zbytnio nie ma czasu na pracę i normalne zarobki, przechodząc do "modyfikacji" w aucie zostało wymienionych kilka nowych elementów tj :
-Tarcze przód wraz z klockami
-Nowe świece oraz przewody+ Kopułka
-Lewarek skrzyni biegów
-Dołożone wspomaganie
-Obniżający Kit sportowy przód-40/tył seria
Wizualnie auto jak widać posiada wąskie zderzaki, przednie lampy WESEM z krzyżami, tylne amatorsko przyciemnione wymagają wymiany z powodu licznych pęknięć, koła to stalówki na nawet spoko oponkach dwu letnich (kto mnie zna ten wie, że stalówki długo tu nie zostaną) , lewa tylna szyba wyklejona w naklejkach które zostaną odklejone jeszcze dzisiaj.
Auto ogólnie posiada silnik 1.3 NZ na wtrysku który osiąga zabójcze 55KM, wiadomo nie jest to demon prędkości ale jak na ten silnik nie ma jeszcze tragedii.
To teraz wady:
-Brak listwy tylnej klapy
-Silnik się poci (prawdopodobnie uszczelka pod klawiaturą)
-Spryskiwacze przedniej szyby nie działają
-Obrotomierz nie działa
Plany? no wiadomo są ambitne, fajnie by było wykonać SWAP na jakąś mocną jednostkę i to na pewno w przyszłości zostanie wykonane. Chciałbym również auto postawić na gwintowanym zawieszeniu + jakaś fajna rolka prawdopodobnie 16" , wiadomo poszukiwany pakiet GTi oraz jakieś inne rarytasy oraz chciałbym znaleźć Ori szerokie zderzaki na których dwójka wygląda wprost świetnie a o reszcię planów dowiecie się na pewno na dniach!
upload.vstanced.com/images/2020/10/24/b37e2badfd68d583f34ea7ac30ac6dcb.png
upload.vstanced.com/images/2020/10/24/47ad64fc7146c31f5bc624196e544eb5.png
Chciałbym jeszcze dodać, że dwójek w tym temacie pojawi się więcej ale oczywiście nie od razu, a być jeszcze dzisiaj wieczorem jak się uda i znajdzie czas dodam fotki auta którym poruszam się na codzień i również jest moim oczkiem w głowie. Jeśli nie dzis wieczorem to jutro wrzucę fotki mojej zabawki oraz podam jego pełną specyfikację!
Stay Tuned!
do góry
Krzysiell
24-10-2020 17:19   #2
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 353 km
Witam! Miło zobaczyć i poczytać po długim czasie Cieszy się Powodzenia i czekam na następne posty Zadowolony
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
Yankess
04-11-2020 17:30   #3
Awatar
Kierowca
Przebieg: 566 km
Siemka!
Witam po krótkiej przerwie, chciałbym się pochwalić nowymi modyfikacjami w moim MKII.
Zacznijmy od tego, że pozbyłem się naklejek z bocznej szyby (nie wiem jakoś po prostu nie jestem miłośnikiem przesadnego obklejania szyb) .
Jak widać na fotce tylne lampy zostały zmienione, w sumie w rozsądnej cenie jaką było 150zł nabyłem i zamontowałem lampy Black Red w dosyć spoko stanie wymagały jedynie polerki która została już wykonana. W dalszym ciągu jak widać na klapie brak listwy ale myślę, że na dniach zostanie ona już zakupiona oraz zamontowana. Wizualnie również można zauważyć, że auto zostało troszkę obniżone niż przy ostatnim poście a to dzięki zakupu zawieszenia gwintowanego firmy TaTechnix tak tak wiem betonowe zawieszenie, ale mi to nie przeszkadzaOczko auto daje mi sporo frajdy z jazdy mimo, że pod maską jest tak mały silnik. Ostatnimi zmianami które auto przeszło przez krótką przerwę był zakup orginalnej dokładki z GTi pod wąski zderzak warto było szukać oryginału który nie powiem kosztował swoje ale jest w stanie idealnym, oraz atrapa z halogenami z czerwonym paskiem wokół lamp niestety firmy JOM ale jak na zamiennik całkiem spoko pasuje.
Niestety nie zdołałem ostatnio zrobić za dużo fotek ale mam nadzieję, że nadrobię do w ten weekend Oczko
Łapcie fotki Oczko
upload.vstanced.com/images/2020/11/04/17de93626e6c63e269044e19f2cebe7b.png
upload.vstanced.com/images/2020/11/04/2470f4e121a362c07170df61ffb3f48d.png
Ps na weekendzie pyknę wam fotki mojego Daily wozu oraz następnych zmian w VW do nastepnego Like
Edytowane przez Yankess dnia 04-11-2020 17:31
do góry
Krzysiell
04-11-2020 23:27   #4
Awatar
Kierowca
Przebieg: 4 353 km
No i jest przyjemnie, zupełnie inaczej niż na początku Cieszy się
_________________________________________________________________________________________________________________
Workshop : #since 2014#
http://slrr.pl/fo...ost_146821

Mój vGS:
http://slrr.pl/fo...ost_135957

ZAPRASZA ///M
do góry
Przejdź do forum: