Temat: Pomoc odnośnie zmodowanej wersji Slrr

AudiQuattro30v
15-11-2020 00:56   #1
Kierowca
Przebieg: 3 km
Witam. Długo szukałem i grałem w Slrr do momentu aż znalazłem całkiem fajnie z modowaną wersję gry Slrr BB93 2015 90s niestety jedna kwestia która bardzo mi nie pasuje to zmieniony OSD z oryginalnego z gry na podobny jak w Forzy niestety wszystko by było super żeby nie fakt że nie ma przebiegu auta oraz kondycji pojazdu. Chciałbym jakoś to wrócić do stanu z przed modyfikacji czy jest jakaś możliwość ? Próbowałem usuwać pliki osd podmieniać tekstury ale nic to nie dało wiem tyle że przy instalacji scala się pliki ale niestety wykracza to na ponad moje możliwości. Proszę o pomoc
Edytowane przez AudiQuattro30v dnia 15-11-2020 00:59
do góry
Red_Dragon
15-11-2020 08:33   #2
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 868 km
Nie pamiętam już szczerze które to były pliki ale kondycję części możesz sprawdzić najeżdżając na nie kluczem w garażu, a przebieg masz tam gdzie dyno tylko w pierwszej zakładce.
"toć dragon to pó łczłowiek-pół RB26DETT widziałeś kiedyś u niego jakieś inne auto oprócz nissana z RB26DETT? (no fakt była raz supra z 2jz która miała chyba 800 hp czy coś takiego ale.to było dawno i nieprawda)" ~Vagmaniak 2013
do góry
AudiQuattro30v
15-11-2020 09:41   #3
Kierowca
Wiem wiem na temat kluczyka i przebiegu ale wiadomo jak się grało cały czas i to było to teraz jest dziwnie bez Cieszy się próbowałem ruszać pliki OSD po wyrzuceniu z folderu Slrr/cars zostawał sam prędkościomierz bez obrotomierza ale żeby całkowicie to wyrzucić trzeba w autach coś pojedynczo może usunąć ?
do góry
Red_Dragon
15-11-2020 11:41   #4
Awatar
Kierowca
Przebieg: 1 868 km
AudiQuattro30v napisał(a):
ale żeby całkowicie to wyrzucić trzeba w autach coś pojedynczo może usunąć ?

Nie dam sobie łapy uciąć ale jest to możliwe bo niektóre auta mają nakładki na HUD jak np stary mod na R32 GT-R.

Tylko w sumie jak chcesz to tylko wyrzucić to wciśnięcie TAB wyłącza HUD Język
"toć dragon to pó łczłowiek-pół RB26DETT widziałeś kiedyś u niego jakieś inne auto oprócz nissana z RB26DETT? (no fakt była raz supra z 2jz która miała chyba 800 hp czy coś takiego ale.to było dawno i nieprawda)" ~Vagmaniak 2013
do góry
Kasia
Awatar
Maszyna
Przebieg: 192 782 km
do góry  
AudiQuattro30v
15-11-2020 11:59   #5
Kierowca
Tzn ja bym wolał oryginalny zegar jak był w nie z modowanej wersji,miałem kiedyś takie nakładki jak w golfie 2 tylko tutaj wszystkie auta mają właśnie ten felerny jak dla mnie prędkościomierz z Forzy. Jeszcze jakby kilometry były i ten mały samochodzik który nas informował za kondycję auta to byłoby spoko ale no niestety komuś się to nie podobało heh
do góry
Przejdź do forum: