Dodatki do gry Street Legal Racing: Redline

Jest wiele gier opartych na filmach, gdyż właśnie ze świata kina czerpie się często inspirację. Jedną z takich gier jest Street Legal Racing: Redline.
Gra jest dość dobra, chociaż ma pewne drobne i mniej drobne wady. Jedną z wad jest grafika, o którą nie postarali się jej twórcy. Jednak można je zniwelować instalując odpowiednie dodatki. Dodatki można dokupić, lub też ściągnąć z Internetu i wtedy zainstalować.

slrr mods


Cała procedura jest prosta, gdyż po tym gra znacznie się poprawia, choć nie do końca. Grafika jest trochę lepsza i nie ma już wad związanych z zacinaniem się gry. Jest to spore ułatwienie. Nie ma też problemu z wystającymi kołami spoza karoserii, które były dość zabawne, choć dla niektórych drażniące. Dodatki pozwalają też na szybsze wgrywanie gry oraz większą możliwość manewrowania samochodem. Dodatki ułatwiają również ogólne poruszanie się po głównym menu.
Choć całość gry nie szczególnie spodobała się graczom, to bardziej mogą być z niej zadowoleni ci, którzy zainstalowali do niej dodatki, poprawiające grę. Czytaj więcej

Ratings

  • Currently 5.00/5

Rating: 5.0/5 (1 Vote)


Rating is available to Members only.
Please login or register to vote.

Komentarze

#1 | @Tengo dnia 19 marzec 2011 07:35:52
ghgj

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.