O grze Street Legal Racing: Redline

Jeśli ktoś słyszał kiedykolwiek o grze, w której można ścigać się nielegalnie samochodami na ulicach miast, na pewno był tym zachwycony.
Gra Street Legal Racing: Redline została stworzona dla tych, którzy lubią igrać z własnymi emocjami i reperować auta. Podzielono ją na dwie części, z których główną jest, aby wygrywać kolejne wyścigi, aby dostać się do samego, prestiżowego, ulicznego finału. Drugą zaś częścią jest naprawianie auta po wyścigu, zakupienie i stworzenie z nabytego auta prawdziwej fury wyścigowej. W tej części należy znać się na samochodach, aby wiedzieć, jakie części nabyć i gdzie je włożyć. Jak wiadomo, budżet na początku gry jest ograniczony, dlatego też trzeba umieć odpowiednio zagospodarować własnymi pieniędzmi. Fajna jest też tu możliwość pościnania się s Policją, co trochę stresuje, a trochę podnieca.
Pomysł na grę jest oczywiście znakomity, ale wykonanie jest naprawdę słabe. Street Legal Racing: Redline miało być grą podobną do filmu ?Za szybcy, za wściekli?, ale nie udało się stworzyć podobnej fabuły.

slrr mods
Czytaj więcej

Ratings

  • Currently 5.00/5

Rating: 5.0/5 (4 Votes)


Rating is available to Members only.
Please login or register to vote.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.