Upragnione zmiany!

slrr mods

Witam, ostatnio miałem trochę ograniczony czas poświęcony dla forum, ale jak coś robi, to robi to porządnie. W ostatnich dniach wprowadziłem następujące ulepszenia.

Nowe grupy:
- SLRR Modders Crew - (Tylko u nich dostaniesz niezwykłe modyfikacje do swojego samochodu)
- BMW Syndykat - (Zrzeszenie miłośników samochodów prosto z Bawarii)

Została również dodana możliwość wpisania aktualnie posiadanego auto,
oraz silnika zamontowanego w nim: Auto: (Maksymalnie 10 znaków), Silnik: (Maksymalnie 12 znaków). Te informacje można zmienić w "Edytuj profil".

Gdyby tego mało zostało też zaproponowane nowego pliku do downloads - Dodaj plik

W najbliższych dniach szykuje się o wiele wiele więcej ciekawych udoskonaleń forum z tego tematu. W nim możesz zamieszczać również swoje pomysły. Czytaj więcej

Gra komputerowa Street Legal Racing: Redline

Gra Street Legal Racing: Redline została stworzona na potrzeby tych, którzy uwielbiają przeżywać niesamowite emocje oraz wartką akcję.
Cała akcja gry pochodzi prosto z życia. Opowiada ona o nielegalnych wyścigach, toczonych się na ulicach miast. Zazwyczaj odbywa się to późną nocą. Jest wielu młodych ludzi, którzy ryzykują swoim zdrowiem, aby przeżyć coś niesamowitego. Często muszą oni również płacić za wszelkie poniesione szkody podczas wyścigu, jeśli zostaną złapani przez Policję.

slrr mods


W grze można się ścigać zarówno w zatłoczonych częściach miasta, jak i w całkiem cichych i odludnych. Jeśli gracz będzie wygrywał kolejne wyścigi, stanie się wyższy rangą. Dzięki temu będzie mógł wziąć udział w większych imprezach związanych z wyścigami ulicznymi. Jedną z zalet gry jest możliwość doboru samochodu, jakiego tylko się chce. Można również remontować swój samochód. Dzięki temu nasze auto może stać się wyścigowym.
Street Legal Racing: Redline dostarcza graczom takich wrażeń, jakby wyścigi odbywały się na żywo. Dzięki temu gra staje się bardziej realna. Czytaj więcej

Fabuła Street Legal Racing: Redline

W grze Street Legal Racing: Redline najważniejsze jest, aby wygrywać kolejne wyścigi, jednak najpierw należy dobrze pokierować naszą postacią.

Kiedy już kupimy, bądź też po części złożymy własny samochód, musimy pamiętać, że nikt ot tak nie przyjmie nas do wyścigu. Trzeba się o to odrobinę postarać. Dzień w grze rozłożony jest na 24 minuty. Istnieje tutaj więc dzień oraz noc. Kiedy już nasz wóz będzie gotowy do wyścigu, musimy poszukać sobie przeciwników. Na początku nie jest to taki proste, ale z czasem zaczniesz zdobywać nowe znajomości. Można się ścigać, aby stać się wyższym rangą lub dodatkowo zarabiać przy tym pieniądze.

slrr mods


Jednak dla wyścigowców życie toczy się nocą, kiedy to ulice miast są w miarę puste i każdy może pokazać, jakie są jego możliwości oraz jego przygotowanego wozu. Aby móc startować w kolejnych turniejach, trzeba ścigać się w nocy na specjalnych odcinkach. Na końcu gry czeka nas finał, gdzie przeciwnicy ścigają się na pustyni i jest to już turniej prestiżowy.
Tak właśnie pokrótce wygląda cała historia w grze, jednak najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze. Czytaj więcej