Street Legal Racing: Redline - FlatOut Edition


Wszyscy oczekują na nowego patcha 2.3.1 (gotowa w około 77%)

Nowa wersja gry SLRR FlatOut Eddition by GTR-X-ITE
W planach:
-40 samochodów z FlatOut 3
-wszystkie trasy z FO2
i wiele więcej ...
Mod design - PROMODS


Poniżej film gameplay z FlatOut
Czytaj więcej

Upragnione zmiany!

slrr mods

Witam, ostatnio miałem trochę ograniczony czas poświęcony dla forum, ale jak coś robi, to robi to porządnie. W ostatnich dniach wprowadziłem następujące ulepszenia.

Nowe grupy:
- SLRR Modders Crew - (Tylko u nich dostaniesz niezwykłe modyfikacje do swojego samochodu)
- BMW Syndykat - (Zrzeszenie miłośników samochodów prosto z Bawarii)

Została również dodana możliwość wpisania aktualnie posiadanego auto,
oraz silnika zamontowanego w nim: Auto: (Maksymalnie 10 znaków), Silnik: (Maksymalnie 12 znaków). Te informacje można zmienić w "Edytuj profil".

Gdyby tego mało zostało też zaproponowane nowego pliku do downloads - Dodaj plik

W najbliższych dniach szykuje się o wiele wiele więcej ciekawych udoskonaleń forum z tego tematu. W nim możesz zamieszczać również swoje pomysły. Czytaj więcej

Gra komputerowa Street Legal Racing: Redline

Gra Street Legal Racing: Redline została stworzona na potrzeby tych, którzy uwielbiają przeżywać niesamowite emocje oraz wartką akcję.
Cała akcja gry pochodzi prosto z życia. Opowiada ona o nielegalnych wyścigach, toczonych się na ulicach miast. Zazwyczaj odbywa się to późną nocą. Jest wielu młodych ludzi, którzy ryzykują swoim zdrowiem, aby przeżyć coś niesamowitego. Często muszą oni również płacić za wszelkie poniesione szkody podczas wyścigu, jeśli zostaną złapani przez Policję.

slrr mods


W grze można się ścigać zarówno w zatłoczonych częściach miasta, jak i w całkiem cichych i odludnych. Jeśli gracz będzie wygrywał kolejne wyścigi, stanie się wyższy rangą. Dzięki temu będzie mógł wziąć udział w większych imprezach związanych z wyścigami ulicznymi. Jedną z zalet gry jest możliwość doboru samochodu, jakiego tylko się chce. Można również remontować swój samochód. Dzięki temu nasze auto może stać się wyścigowym.
Street Legal Racing: Redline dostarcza graczom takich wrażeń, jakby wyścigi odbywały się na żywo. Dzięki temu gra staje się bardziej realna. Czytaj więcej