Atrakcyjność gry Street Legal Racing: Redline

Nigdy wcześniej nie było gry związanej z wyścigami, która cieszyłaby się tak ogromnym, zainteresowaniem. Taką grą jest właśnie Street Legal Racing: Redline.
Street Legal Racing: Redline pociąga wielu fanów, w Polsce również cieszy się powszechnym zainteresowaniem. Nie byłoby to możliwe, gdyby autorzy gry nie tworzyli jej nowych wersji i jej nie unowocześniali. Oprócz stworzenia gry postawili oni sobie takie zadanie, aby słuchać swoich klientów, którzy najlepiej znają wady tej gry. Dzięki temu gra jest wspaniała. Polega ona na wzięciu udziału w licznych wyścigach samochodowych.Najpierw jednak możemy własnoręcznie stworzyć naszą wymarzoną postać lub też wybrać już istniejącą. Później kupujemy samochód i odpowiednio przygotowujemy go do wyścigów. Następnie szukamy osób, które zechcą z nami rywalizować, czyli zawieramy nowe znajomości, wkupujemy się w czyjeś łaski.
Gra Street Legal Racing: Redline jest warta świeczki ze względu na spore możliwości. Dzięki ciekawej akcji oraz dobrej grafice jest jedną z najczęściej kupowanych gier wśród gier samochodowych. (czytaj. ściągną) Czytaj więcej

Niedociągnięcia w Street Legal Racing: Redline

Niektórzy uważają, że gra Street Legal Racing: Redline jest grą o samych wadach. Jednak są to tylko drobne niedociągnięcia, które należy zniwelować.
Jedną z dość zabawnych niedoróbek jest to, że nasze auto może jechać jedynie z dwoma kołami lub też ze zbyt wielkimi kołami. Wielu graczy sprawdziło te teorie, autorzy zapomnieli chyba o pewnych zasadach jazdy samochodu. Jeśli samochód będzie miał zbyt duże koła, wtedy w słabej grafice widzimy, że przenikają one przez karoserię, co w rzeczywistości jest niemożliwe.

slrr mods


Czasami podczas jazdy nasz auto może wpaść w serię kołysań, ale nie zauważymy przyczyny jego zachowania. Gra posiada też poważniejszy błąd, gdyż wyłącza się bez powodu. Czasami też nasza trasa po prostu znika i nie wiadomo, gdzie jechać. Czasami gra zacina się, co jest strasznie denerwujące, np. podczas ważnego wyścigu.
Każda gra posiada wady większe lub też mniejsze, których nie zauważa się podczas jej tworzenia. Pewne niedociągnięcia ma też Street Legal Racing: Redline, co jest zupełnie normalne przy tworzeniu gry. Czytaj więcej

Cel gry Street Legal Racing: Redline

Gra Street Legal Racing: Redline została stworzona na podstawie znanego filu ?Za szybcy, za wściekli?. Dzięki temu staje się jeszcze bardziej interesująca.
Choć cała fabuła gry wydaje się być teoretycznie prosta, to w praktyce jest bardziej skomplikowana. Polega ona na wyścigach samochodowych, w których bierzemy udział. Ale zanim to nastąpi, musimy kupić sobie odpowiedni samochód. Mamy również możliwość zbudowania własnego wozu z części zakupionych w sklepach. Zaletą gry jest to, że po zakupieniu auta możemy zrobić z samochodem, co tylko nam się podoba. Istnieje tu możliwość wymiany prawie wszystkich części, jakie ma samochód. Jest to więc gra nie tylko dla tych, którzy lubią wyścigi, ale również dla tych, którzy lubią pobawić się w mechanika.

slrr mods


Ciekawe jest też to, iż na samym początku gry sami tworzymy naszą postać. Dzięki temu każdy ma swoją oryginalną i niepowtarzalną postać. Oczywiście kolejne turnieje nie spadają z nieba, dlatego należy się o nie troszeczkę postarać. Później można się już tylko ścigać.
Gdy już pozna się główny cel gry, należy do niego oczywiście dążyć, jednak gra posiada w sobie również poboczne wątki, na które warto zwrócić uwagę. Czytaj więcej