Fabuła Street Legal Racing: Redline

W grze Street Legal Racing: Redline najważniejsze jest, aby wygrywać kolejne wyścigi, jednak najpierw należy dobrze pokierować naszą postacią.

Kiedy już kupimy, bądź też po części złożymy własny samochód, musimy pamiętać, że nikt ot tak nie przyjmie nas do wyścigu. Trzeba się o to odrobinę postarać. Dzień w grze rozłożony jest na 24 minuty. Istnieje tutaj więc dzień oraz noc. Kiedy już nasz wóz będzie gotowy do wyścigu, musimy poszukać sobie przeciwników. Na początku nie jest to taki proste, ale z czasem zaczniesz zdobywać nowe znajomości. Można się ścigać, aby stać się wyższym rangą lub dodatkowo zarabiać przy tym pieniądze.

slrr mods


Jednak dla wyścigowców życie toczy się nocą, kiedy to ulice miast są w miarę puste i każdy może pokazać, jakie są jego możliwości oraz jego przygotowanego wozu. Aby móc startować w kolejnych turniejach, trzeba ścigać się w nocy na specjalnych odcinkach. Na końcu gry czeka nas finał, gdzie przeciwnicy ścigają się na pustyni i jest to już turniej prestiżowy.
Tak właśnie pokrótce wygląda cała historia w grze, jednak najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze. Czytaj więcej

Życzenia WielkanocneWszystkim użytkownikom portalu życzymy zdrowych, słonecznych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, oraz relaksu i odpoczynku w rodzinnym gronie.

Życzy SLRR.PL Czytaj więcej

Dynamika Street Legal Racing: Redline

W grze Street Legal Racing: Redline chodzi przede wszystkim o zwyciężeniu kolejnych wyścigów. Jednak są też inne, pośrednie cele, które nie mogą pozostać obojętne graczom.

slrr mods


Ta komputerowa gra jest idealna dla tych, którzy lubią wprowadzić w swoje życie odrobinę nielegalności. Oczywiście nie jest to namowa do czegoś złego, ponieważ to tylko gra. W Street Legal liczy się umiejętność dostosowania swojego samochodu do możliwości aut swoich przeciwników. Gdyż na pewno będą się starać, aby ich fura była jak najszybsza i jak najwytrzymalsza. Należy również wypracować sobie odpowiedni styl jazdy, aby dorównywać rywalom. Oczywiście to my możemy kierować całą akcją wyścigów, narzucając na przykład dość agresywny styl, dzięki czemu reszta wyścigowców się do tego dostosuje. Po wyścigu mamy możliwość obejrzenia strat naszego samochodu oraz zreperowania go.
Niektóre gry są brane prosto z życia, dzięki czemu stają się one bardziej atrakcyjne. Jedną z tych gier jest właśnie Street Legal Racing: Redline. Dostarcza ona świetnych emocji opartych na reslnej grafice komputerowej.
Czytaj więcej