News - 47 strona - News - SLRR Mods - Street Legal Racing Redline

Gra samochodowa Street Legal Racing: Redline

Jest wiele gier samochodowych, a jedną z nich jest Street Legal Racing: Redline, która wiąże się z wyścigami na ulicach miast.
Gra nie posiada ścisłej fabuły, choć zbudowana jest z paru wątków głównych. Polega ona na braniu udziału w specjalnych wyścigach samochodowych, na które nie pozwalają władze. Być może są gracze, którym teoretycznie się to nie podoba, ale po wdrożeniu w jej tajniki zmieniają zdanie. Gra rozpoczyna się od wyboru samochodu. Oczywiście na początku nie kupimy wyścigówki, ale zawsze możemy swój wóz odpowiednio tuningować. Wcześniej jednak możemy stworzyć graficznie własną postać, która będzie nam towarzyszyła przez całą akcję gry. Zaletą jest tutaj jasne i przejrzyste menu gry. Samochód można nabyć w salonie, bądź też w komisie. Najlepszą częścią gry jest właśnie tuningowanie auta.

slrr mods

Tutaj mamy możliwość nawet zbudowania własnego samochodu od samych podstaw, jednak wymaga to poświęcenia czasu. Możemy dokupić w sklepie dosłownie wszystkie części. Liczy się satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.
Ta gra samochodowa posiada mnóstwo zalet, dzięki czemu staje się bardziej atrakcyjna dla jego nowych nabywców. Czytaj więcej

Wady gry Street Legal Racing: Redline

Każda gra posiada zarówno wady, jak i zalety. Trzeba przyjrzeć się wadom Street Legal Racing: Redline i sprawdzić, czy nie będą nam one w żaden sposób przeszkadzały lub, czy też nie będą drażniące.
Jedną z wad gry Street Legal Racing: Redline jest to, że posiada ona parę błędów. Jednak nie są one aż tak drażniące. Drugą z wad jest nieciekawa muzyka. Można znaleźć w niej niewiele dobrej muzyki, a podczas pracy przy aucie, gdzie wymaga to czasu na pewno może nam to trochę przeszkadzać.

slrr mods


Są momenty, gdzie gra się po prostu zacina, a grafika też nie jest pierwszej klasy. W pierwszych wersjach gry nie mieliśmy zbyt wielkiego wyboru, jeśli chodzi o zakup wozu. Nie było też zbyt wiele części do kupienia w sklepach. Niektóre samochody były nawet po części wymyślone, co było już lekką przesadą. Jednak pomimo wszystkich wad gra potrafi zatracić nas przez długie godziny.
W kolejnych wersjach gry, błędy zostały zniwelowane, dzięki czemu Street Legal stał się grą wręcz idealną dla tych, którzy lubią takie typu gier oraz fabułę związaną z rzeczywistością. Czytaj więcej

Zalety gry Street Legal Racing: Redline

Niewiele jest takich gier, gdzie wady są mało zauważalne, a zalety przyciągają graczy jak magnes.
Jedną z gier, która potrafi wciągnąć bez reszty jest właśnie Street Legal Racing: Redline. Zalety są tutaj bardziej widoczne niż wady, dlatego przyciąga ona kupców. Jedną z zalet nowej wersji gry jest możliwość wyboru samochodu z niezliczonej ilości samochodów. Możemy szybko i sprawnie poruszać się po menu oraz po grze już po paru minutach, ponieważ nie jest to jakieś skomplikowane.Gra przyciąga również możliwość uczestniczenia w wielu wyścigach, a są one ciekawsze nocą. Oczywiście można też ścigać się w dzień w zależności od chęci. Zaletą jest też to, że dzień nie trwa tutaj trzech minut, w których nie zdążylibyśmy się nawet zapoznać z grą, lecz 24 minuty, co jest naprawdę długim odcinkiem czasu, ale też nie za długim. Wspaniałe jest to, że możemy stworzyć swój własny wóz, dzięki możliwości zakupienia odpowiednich części od wyboru do koloru.
Jak widać, Street Legal Racing: Redline jest grą o niezliczonej ilości zalet, przy których drobne zalety są wręcz niezauważalne. Czytaj więcej