Życzenia WielkanocneWszystkim użytkownikom portalu życzymy zdrowych, słonecznych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, oraz relaksu i odpoczynku w rodzinnym gronie.

Życzy SLRR.PL Czytaj więcej

Dynamika Street Legal Racing: Redline

W grze Street Legal Racing: Redline chodzi przede wszystkim o zwyciężeniu kolejnych wyścigów. Jednak są też inne, pośrednie cele, które nie mogą pozostać obojętne graczom.

slrr mods


Ta komputerowa gra jest idealna dla tych, którzy lubią wprowadzić w swoje życie odrobinę nielegalności. Oczywiście nie jest to namowa do czegoś złego, ponieważ to tylko gra. W Street Legal liczy się umiejętność dostosowania swojego samochodu do możliwości aut swoich przeciwników. Gdyż na pewno będą się starać, aby ich fura była jak najszybsza i jak najwytrzymalsza. Należy również wypracować sobie odpowiedni styl jazdy, aby dorównywać rywalom. Oczywiście to my możemy kierować całą akcją wyścigów, narzucając na przykład dość agresywny styl, dzięki czemu reszta wyścigowców się do tego dostosuje. Po wyścigu mamy możliwość obejrzenia strat naszego samochodu oraz zreperowania go.
Niektóre gry są brane prosto z życia, dzięki czemu stają się one bardziej atrakcyjne. Jedną z tych gier jest właśnie Street Legal Racing: Redline. Dostarcza ona świetnych emocji opartych na reslnej grafice komputerowej.
Czytaj więcej

Gra samochodowa Street Legal Racing: Redline

Jest wiele gier samochodowych, a jedną z nich jest Street Legal Racing: Redline, która wiąże się z wyścigami na ulicach miast.
Gra nie posiada ścisłej fabuły, choć zbudowana jest z paru wątków głównych. Polega ona na braniu udziału w specjalnych wyścigach samochodowych, na które nie pozwalają władze. Być może są gracze, którym teoretycznie się to nie podoba, ale po wdrożeniu w jej tajniki zmieniają zdanie. Gra rozpoczyna się od wyboru samochodu. Oczywiście na początku nie kupimy wyścigówki, ale zawsze możemy swój wóz odpowiednio tuningować. Wcześniej jednak możemy stworzyć graficznie własną postać, która będzie nam towarzyszyła przez całą akcję gry. Zaletą jest tutaj jasne i przejrzyste menu gry. Samochód można nabyć w salonie, bądź też w komisie. Najlepszą częścią gry jest właśnie tuningowanie auta.

slrr mods

Tutaj mamy możliwość nawet zbudowania własnego samochodu od samych podstaw, jednak wymaga to poświęcenia czasu. Możemy dokupić w sklepie dosłownie wszystkie części. Liczy się satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.
Ta gra samochodowa posiada mnóstwo zalet, dzięki czemu staje się bardziej atrakcyjna dla jego nowych nabywców. Czytaj więcej