Wady gry Street Legal Racing: Redline

Każda gra posiada zarówno wady, jak i zalety. Trzeba przyjrzeć się wadom Street Legal Racing: Redline i sprawdzić, czy nie będą nam one w żaden sposób przeszkadzały lub, czy też nie będą drażniące.
Jedną z wad gry Street Legal Racing: Redline jest to, że posiada ona parę błędów. Jednak nie są one aż tak drażniące. Drugą z wad jest nieciekawa muzyka. Można znaleźć w niej niewiele dobrej muzyki, a podczas pracy przy aucie, gdzie wymaga to czasu na pewno może nam to trochę przeszkadzać.

slrr mods


Są momenty, gdzie gra się po prostu zacina, a grafika też nie jest pierwszej klasy. W pierwszych wersjach gry nie mieliśmy zbyt wielkiego wyboru, jeśli chodzi o zakup wozu. Nie było też zbyt wiele części do kupienia w sklepach. Niektóre samochody były nawet po części wymyślone, co było już lekką przesadą. Jednak pomimo wszystkich wad gra potrafi zatracić nas przez długie godziny.
W kolejnych wersjach gry, błędy zostały zniwelowane, dzięki czemu Street Legal stał się grą wręcz idealną dla tych, którzy lubią takie typu gier oraz fabułę związaną z rzeczywistością. Czytaj więcej

Zalety gry Street Legal Racing: Redline

Niewiele jest takich gier, gdzie wady są mało zauważalne, a zalety przyciągają graczy jak magnes.
Jedną z gier, która potrafi wciągnąć bez reszty jest właśnie Street Legal Racing: Redline. Zalety są tutaj bardziej widoczne niż wady, dlatego przyciąga ona kupców. Jedną z zalet nowej wersji gry jest możliwość wyboru samochodu z niezliczonej ilości samochodów. Możemy szybko i sprawnie poruszać się po menu oraz po grze już po paru minutach, ponieważ nie jest to jakieś skomplikowane.Gra przyciąga również możliwość uczestniczenia w wielu wyścigach, a są one ciekawsze nocą. Oczywiście można też ścigać się w dzień w zależności od chęci. Zaletą jest też to, że dzień nie trwa tutaj trzech minut, w których nie zdążylibyśmy się nawet zapoznać z grą, lecz 24 minuty, co jest naprawdę długim odcinkiem czasu, ale też nie za długim. Wspaniałe jest to, że możemy stworzyć swój własny wóz, dzięki możliwości zakupienia odpowiednich części od wyboru do koloru.
Jak widać, Street Legal Racing: Redline jest grą o niezliczonej ilości zalet, przy których drobne zalety są wręcz niezauważalne. Czytaj więcej

Popularność Street Legal Racing: Redline

Niewiele jest takich gier, które zyskały sporą popularność wśród graczy, szczególnie w Internecie.
O tym, że gra Street Legal Racing: Redline jest popularna świadczy to, że w czasach swej popularności była jedną z najczęściej rozchwytywanych gier komputerowych.Do dzisiaj po internecie krążą dodatki do gry, które można ściągnąć oraz zakupić specjalne kody. Klasycy gry lubią mieć ją w swojej kolekcji. Całość gry przypomina filmy, w których mężczyźni ścigają się samochodami własnej obróbki po ulicach miast. Wyścig toczy się oczywiście o zwiększenie prestiżu wśród innych ścigających się, ale i o spore pieniądze. Dzięki nim można naprawiać stare auto lub z czasem nabyć zupełnie nowe. Można też doprowadzić wóz do tuningu. Popularność gry związana jest z jej realnością oraz ilością aut, jak również części, które można nabyć do samochodu.
Z czasem Street Legal Racing: Redline straciła na popularności, jednak jest to naturalny proces każdej z gier, choć znajdują się jeszcze tacy, którzy lubią od czasu do czasu sobie w nią zagrać.czyli tuningujemy auto. Ciekawość tej gry związana jest z możliwością wygrania pieniędzy za wyścig oraz zakupem części do samochodu.
Nigdy wcześniej nie było tak oryginalnej gry, gdzie akcja toczy się na ulicach i często jest nielegalna w rzeczywistości. To tworzy ją bardziej interesującą. Czytaj więcej