Zalety gry Street Legal Racing: Redline

Niewiele jest takich gier, gdzie wady są mało zauważalne, a zalety przyciągają graczy jak magnes.
Jedną z gier, która potrafi wciągnąć bez reszty jest właśnie Street Legal Racing: Redline. Zalety są tutaj bardziej widoczne niż wady, dlatego przyciąga ona kupców. Jedną z zalet nowej wersji gry jest możliwość wyboru samochodu z niezliczonej ilości samochodów. Możemy szybko i sprawnie poruszać się po menu oraz po grze już po paru minutach, ponieważ nie jest to jakieś skomplikowane.Gra przyciąga również możliwość uczestniczenia w wielu wyścigach, a są one ciekawsze nocą. Oczywiście można też ścigać się w dzień w zależności od chęci. Zaletą jest też to, że dzień nie trwa tutaj trzech minut, w których nie zdążylibyśmy się nawet zapoznać z grą, lecz 24 minuty, co jest naprawdę długim odcinkiem czasu, ale też nie za długim. Wspaniałe jest to, że możemy stworzyć swój własny wóz, dzięki możliwości zakupienia odpowiednich części od wyboru do koloru.
Jak widać, Street Legal Racing: Redline jest grą o niezliczonej ilości zalet, przy których drobne zalety są wręcz niezauważalne. Czytaj więcej

Popularność Street Legal Racing: Redline

Niewiele jest takich gier, które zyskały sporą popularność wśród graczy, szczególnie w Internecie.
O tym, że gra Street Legal Racing: Redline jest popularna świadczy to, że w czasach swej popularności była jedną z najczęściej rozchwytywanych gier komputerowych.Do dzisiaj po internecie krążą dodatki do gry, które można ściągnąć oraz zakupić specjalne kody. Klasycy gry lubią mieć ją w swojej kolekcji. Całość gry przypomina filmy, w których mężczyźni ścigają się samochodami własnej obróbki po ulicach miast. Wyścig toczy się oczywiście o zwiększenie prestiżu wśród innych ścigających się, ale i o spore pieniądze. Dzięki nim można naprawiać stare auto lub z czasem nabyć zupełnie nowe. Można też doprowadzić wóz do tuningu. Popularność gry związana jest z jej realnością oraz ilością aut, jak również części, które można nabyć do samochodu.
Z czasem Street Legal Racing: Redline straciła na popularności, jednak jest to naturalny proces każdej z gier, choć znajdują się jeszcze tacy, którzy lubią od czasu do czasu sobie w nią zagrać.czyli tuningujemy auto. Ciekawość tej gry związana jest z możliwością wygrania pieniędzy za wyścig oraz zakupem części do samochodu.
Nigdy wcześniej nie było tak oryginalnej gry, gdzie akcja toczy się na ulicach i często jest nielegalna w rzeczywistości. To tworzy ją bardziej interesującą. Czytaj więcej

Akcja Street Legal Racing: Redline

Street Legal Racing: Redline nie jest kolejną grą, w której brakuje porządnej dawki adrenaliny. Akcja jest tutaj bardzo dynamiczna i ciekawa.
Najważniejsze w grach związanych z samochodami jest to, aby nie była ona nużąca, ponieważ wtedy nikt nie będzie siedział przy nich i zasypiał. Autorzy postawili sobie trudne zadanie stworzenia realnych wyścigów samochodowych, podczas tworzenia gry Street Legal Racing: Redline. Można powiedzieć, że udało im się to, gdyż akcja czasami jest stresująca, innym razem zaś spokojna, choć ciekawa.Wiadomo, że kiedyś trzeba odpocząć. Bywa stresująca w momentach, kiedy podczas wyścigów nawiedza rajdowców Policja. Wtedy wyścigi nie mają już sensu i trzeba szybko uciekać. Jest ona też odprężająca, gdy siedzimy w swoim garażu i tworzymy nowe dzieło, czyli tuningujemy auto. Ciekawość tej gry związana jest z możliwością wygrania pieniędzy za wyścig oraz zakupem części do samochodu.
Nigdy wcześniej nie było tak oryginalnej gry, gdzie akcja toczy się na ulicach i często jest nielegalna w rzeczywistości. To tworzy ją bardziej interesującą. Czytaj więcej