Akcja Street Legal Racing: Redline

Street Legal Racing: Redline nie jest kolejną grą, w której brakuje porządnej dawki adrenaliny. Akcja jest tutaj bardzo dynamiczna i ciekawa.
Najważniejsze w grach związanych z samochodami jest to, aby nie była ona nużąca, ponieważ wtedy nikt nie będzie siedział przy nich i zasypiał. Autorzy postawili sobie trudne zadanie stworzenia realnych wyścigów samochodowych, podczas tworzenia gry Street Legal Racing: Redline. Można powiedzieć, że udało im się to, gdyż akcja czasami jest stresująca, innym razem zaś spokojna, choć ciekawa.Wiadomo, że kiedyś trzeba odpocząć. Bywa stresująca w momentach, kiedy podczas wyścigów nawiedza rajdowców Policja. Wtedy wyścigi nie mają już sensu i trzeba szybko uciekać. Jest ona też odprężająca, gdy siedzimy w swoim garażu i tworzymy nowe dzieło, czyli tuningujemy auto. Ciekawość tej gry związana jest z możliwością wygrania pieniędzy za wyścig oraz zakupem części do samochodu.
Nigdy wcześniej nie było tak oryginalnej gry, gdzie akcja toczy się na ulicach i często jest nielegalna w rzeczywistości. To tworzy ją bardziej interesującą. Czytaj więcej

Atrakcyjność gry Street Legal Racing: Redline

Nigdy wcześniej nie było gry związanej z wyścigami, która cieszyłaby się tak ogromnym, zainteresowaniem. Taką grą jest właśnie Street Legal Racing: Redline.
Street Legal Racing: Redline pociąga wielu fanów, w Polsce również cieszy się powszechnym zainteresowaniem. Nie byłoby to możliwe, gdyby autorzy gry nie tworzyli jej nowych wersji i jej nie unowocześniali. Oprócz stworzenia gry postawili oni sobie takie zadanie, aby słuchać swoich klientów, którzy najlepiej znają wady tej gry. Dzięki temu gra jest wspaniała. Polega ona na wzięciu udziału w licznych wyścigach samochodowych.Najpierw jednak możemy własnoręcznie stworzyć naszą wymarzoną postać lub też wybrać już istniejącą. Później kupujemy samochód i odpowiednio przygotowujemy go do wyścigów. Następnie szukamy osób, które zechcą z nami rywalizować, czyli zawieramy nowe znajomości, wkupujemy się w czyjeś łaski.
Gra Street Legal Racing: Redline jest warta świeczki ze względu na spore możliwości. Dzięki ciekawej akcji oraz dobrej grafice jest jedną z najczęściej kupowanych gier wśród gier samochodowych. (czytaj. ściągną) Czytaj więcej

Niedociągnięcia w Street Legal Racing: Redline

Niektórzy uważają, że gra Street Legal Racing: Redline jest grą o samych wadach. Jednak są to tylko drobne niedociągnięcia, które należy zniwelować.
Jedną z dość zabawnych niedoróbek jest to, że nasze auto może jechać jedynie z dwoma kołami lub też ze zbyt wielkimi kołami. Wielu graczy sprawdziło te teorie, autorzy zapomnieli chyba o pewnych zasadach jazdy samochodu. Jeśli samochód będzie miał zbyt duże koła, wtedy w słabej grafice widzimy, że przenikają one przez karoserię, co w rzeczywistości jest niemożliwe.

slrr mods


Czasami podczas jazdy nasz auto może wpaść w serię kołysań, ale nie zauważymy przyczyny jego zachowania. Gra posiada też poważniejszy błąd, gdyż wyłącza się bez powodu. Czasami też nasza trasa po prostu znika i nie wiadomo, gdzie jechać. Czasami gra zacina się, co jest strasznie denerwujące, np. podczas ważnego wyścigu.
Każda gra posiada wady większe lub też mniejsze, których nie zauważa się podczas jej tworzenia. Pewne niedociągnięcia ma też Street Legal Racing: Redline, co jest zupełnie normalne przy tworzeniu gry. Czytaj więcej