News - 49 strona - News - SLRR Mods - Street Legal Racing Redline

Niedociągnięcia w Street Legal Racing: Redline

Niektórzy uważają, że gra Street Legal Racing: Redline jest grą o samych wadach. Jednak są to tylko drobne niedociągnięcia, które należy zniwelować.
Jedną z dość zabawnych niedoróbek jest to, że nasze auto może jechać jedynie z dwoma kołami lub też ze zbyt wielkimi kołami. Wielu graczy sprawdziło te teorie, autorzy zapomnieli chyba o pewnych zasadach jazdy samochodu. Jeśli samochód będzie miał zbyt duże koła, wtedy w słabej grafice widzimy, że przenikają one przez karoserię, co w rzeczywistości jest niemożliwe.

slrr mods


Czasami podczas jazdy nasz auto może wpaść w serię kołysań, ale nie zauważymy przyczyny jego zachowania. Gra posiada też poważniejszy błąd, gdyż wyłącza się bez powodu. Czasami też nasza trasa po prostu znika i nie wiadomo, gdzie jechać. Czasami gra zacina się, co jest strasznie denerwujące, np. podczas ważnego wyścigu.
Każda gra posiada wady większe lub też mniejsze, których nie zauważa się podczas jej tworzenia. Pewne niedociągnięcia ma też Street Legal Racing: Redline, co jest zupełnie normalne przy tworzeniu gry. Czytaj więcej

Cel gry Street Legal Racing: Redline

Gra Street Legal Racing: Redline została stworzona na podstawie znanego filu ?Za szybcy, za wściekli?. Dzięki temu staje się jeszcze bardziej interesująca.
Choć cała fabuła gry wydaje się być teoretycznie prosta, to w praktyce jest bardziej skomplikowana. Polega ona na wyścigach samochodowych, w których bierzemy udział. Ale zanim to nastąpi, musimy kupić sobie odpowiedni samochód. Mamy również możliwość zbudowania własnego wozu z części zakupionych w sklepach. Zaletą gry jest to, że po zakupieniu auta możemy zrobić z samochodem, co tylko nam się podoba. Istnieje tu możliwość wymiany prawie wszystkich części, jakie ma samochód. Jest to więc gra nie tylko dla tych, którzy lubią wyścigi, ale również dla tych, którzy lubią pobawić się w mechanika.

slrr mods


Ciekawe jest też to, iż na samym początku gry sami tworzymy naszą postać. Dzięki temu każdy ma swoją oryginalną i niepowtarzalną postać. Oczywiście kolejne turnieje nie spadają z nieba, dlatego należy się o nie troszeczkę postarać. Później można się już tylko ścigać.
Gdy już pozna się główny cel gry, należy do niego oczywiście dążyć, jednak gra posiada w sobie również poboczne wątki, na które warto zwrócić uwagę. Czytaj więcej

Ocena gry Street Legal Racing: Redline

Każda gra komputerowa zostaje zanalizowana i przetestowana przez ekspertów. Jest to jej nieodłączny element. Tak stało się też z grą Street Legal Racing: Redline, która otrzymała bardziej lub mniej przychylne komentarze.
Powstało już mnóstwo gier, które miały być odzwierciedleniem filmu ?Za Szybcy, Za Wściekli?. Jedną z nich jest Street Legal Racing: Redline, która posiada zalety, ale jeszcze więcej wad.

slrr mods


Eksperci od gier komputerowych uważają, ze gra jest przeciętna i to kolejna gra stworzona na podstawie fajnego filmu, która się nie udała. Jeśli zaś, ktoś odważy się kupić tę grę, to musi pamiętać, aby kupić do niej odpowiednie poprawki lub też ściągnąć z Internetu. Zaletami może być dość dobra muzyka, szczególnie parę utworów oraz możliwość długiej zabawy w mechanika i tuningowanie aut. Jednak słaba grafika pozostawia wiele do życzenia. Jest to gra o bardzo dużej ilości błędów, a po paru godzinach staje się bardzo nużąca.
Ci, którzy zdecydują się kupić grę, powinni pamiętać, aby najpierw zapoznać się z recenzjami jej dotyczącymi. Czytaj więcej