Cel gry Street Legal Racing: Redline

Gra Street Legal Racing: Redline została stworzona na podstawie znanego filu ?Za szybcy, za wściekli?. Dzięki temu staje się jeszcze bardziej interesująca.
Choć cała fabuła gry wydaje się być teoretycznie prosta, to w praktyce jest bardziej skomplikowana. Polega ona na wyścigach samochodowych, w których bierzemy udział. Ale zanim to nastąpi, musimy kupić sobie odpowiedni samochód. Mamy również możliwość zbudowania własnego wozu z części zakupionych w sklepach. Zaletą gry jest to, że po zakupieniu auta możemy zrobić z samochodem, co tylko nam się podoba. Istnieje tu możliwość wymiany prawie wszystkich części, jakie ma samochód. Jest to więc gra nie tylko dla tych, którzy lubią wyścigi, ale również dla tych, którzy lubią pobawić się w mechanika.

slrr mods


Ciekawe jest też to, iż na samym początku gry sami tworzymy naszą postać. Dzięki temu każdy ma swoją oryginalną i niepowtarzalną postać. Oczywiście kolejne turnieje nie spadają z nieba, dlatego należy się o nie troszeczkę postarać. Później można się już tylko ścigać.
Gdy już pozna się główny cel gry, należy do niego oczywiście dążyć, jednak gra posiada w sobie również poboczne wątki, na które warto zwrócić uwagę. Czytaj więcej

Ocena gry Street Legal Racing: Redline

Każda gra komputerowa zostaje zanalizowana i przetestowana przez ekspertów. Jest to jej nieodłączny element. Tak stało się też z grą Street Legal Racing: Redline, która otrzymała bardziej lub mniej przychylne komentarze.
Powstało już mnóstwo gier, które miały być odzwierciedleniem filmu ?Za Szybcy, Za Wściekli?. Jedną z nich jest Street Legal Racing: Redline, która posiada zalety, ale jeszcze więcej wad.

slrr mods


Eksperci od gier komputerowych uważają, ze gra jest przeciętna i to kolejna gra stworzona na podstawie fajnego filmu, która się nie udała. Jeśli zaś, ktoś odważy się kupić tę grę, to musi pamiętać, aby kupić do niej odpowiednie poprawki lub też ściągnąć z Internetu. Zaletami może być dość dobra muzyka, szczególnie parę utworów oraz możliwość długiej zabawy w mechanika i tuningowanie aut. Jednak słaba grafika pozostawia wiele do życzenia. Jest to gra o bardzo dużej ilości błędów, a po paru godzinach staje się bardzo nużąca.
Ci, którzy zdecydują się kupić grę, powinni pamiętać, aby najpierw zapoznać się z recenzjami jej dotyczącymi. Czytaj więcej

Samochody w Street Legal Racing: Redline

Jedną zalet gry Street Legal Racing: Redline jest na pewno możliwość naprawiania, tuningowania, przerabiania samochodów.
Samochody w grze zostały wymyślone z myślą o miłośnikach aut oraz mechaniki. Na początku gry możemy zakupić samochód, który oczywiście nie będzie wozem wyścigowym, jednak możemy odpowiednio go dostosować. Istnieje spory wybór w salonach samochodowych, bądź też w komisach. Jednak wystąpiły też niejaki wady związane z autami, gdyż jeśli zapomni się założyć dwóch kół, to wóz i tak będzie jechał do przodu, jakby nigdy nic.

slrr mods


Tak samo dzieje się w przypadku założenia zbyt dużych kół, a słaba grafika sprawia, że wystają one zza karoserii. Jest to dość poważny błąd, jednak możliwość dostania prawie każdej części rekompensuje to. Jednak istnieje jeszcze jednak wada, ponieważ podczas jazdy samochód potrafi kołysać się na boki zupełnie bez powodu, co czasem wytrąca gracza z równowagi.
Autorzy Street Legal Racing: Redline postawili na samochody i przy tym zapomnieli o innych niedociągnięciach. Ale można skupić się na grze dzięki sportowym autom. Czytaj więcej