Samochody w Street Legal Racing: Redline

Jedną zalet gry Street Legal Racing: Redline jest na pewno możliwość naprawiania, tuningowania, przerabiania samochodów.
Samochody w grze zostały wymyślone z myślą o miłośnikach aut oraz mechaniki. Na początku gry możemy zakupić samochód, który oczywiście nie będzie wozem wyścigowym, jednak możemy odpowiednio go dostosować. Istnieje spory wybór w salonach samochodowych, bądź też w komisach. Jednak wystąpiły też niejaki wady związane z autami, gdyż jeśli zapomni się założyć dwóch kół, to wóz i tak będzie jechał do przodu, jakby nigdy nic.

slrr mods


Tak samo dzieje się w przypadku założenia zbyt dużych kół, a słaba grafika sprawia, że wystają one zza karoserii. Jest to dość poważny błąd, jednak możliwość dostania prawie każdej części rekompensuje to. Jednak istnieje jeszcze jednak wada, ponieważ podczas jazdy samochód potrafi kołysać się na boki zupełnie bez powodu, co czasem wytrąca gracza z równowagi.
Autorzy Street Legal Racing: Redline postawili na samochody i przy tym zapomnieli o innych niedociągnięciach. Ale można skupić się na grze dzięki sportowym autom. Czytaj więcej

Grafika gry Street Legal Racing: Redline

W dzisiejszych czasach wiadomo, że bez dobrej grafiki trudno, aby gra mogla się podobać. W tej kwestii wymagania są dość duże.
Autorzy gry nie postarali się o dobrą grafikę, choć jej producentem jest firma znana z najlepszych gier. Ostatnimi czasami wypuszcza jednak gry o niezbyt dobrej fabule i grafice. Tak jest też z grą Street Legal Racing: Redline. W grze możemy znaleźć wiele opcji związanych z samym przygotowaniem auta, ale odwrotnie jest z możliwościami. Czasem, kiedy auto wypadnie z trasy ma się wrażenie, że gra ma swoje granice, że kończy się. Duże koła wychodzą spoza karoserii samochodu, a rozdzielczość gry sprawia, że widzimy siebie w prawdziwej grze komputerowej, nie zaś w realnym świecie. Choć tak właśnie powinno być. Trasy również pozostawiają wiele do życzenia, ponieważ są mało rozbudowane i po jakimś czasie można je przewidzieć.

slrr mods


Całą gra posiada mnóstwo niedociągnięć, a grafika jest dość kiepskawa. Można by się spodziewać trochę więcej po tak renomowanym i podziwianym producencie gier komputerowych. Czytaj więcej

O grze Street Legal Racing: Redline

Jeśli ktoś słyszał kiedykolwiek o grze, w której można ścigać się nielegalnie samochodami na ulicach miast, na pewno był tym zachwycony.
Gra Street Legal Racing: Redline została stworzona dla tych, którzy lubią igrać z własnymi emocjami i reperować auta. Podzielono ją na dwie części, z których główną jest, aby wygrywać kolejne wyścigi, aby dostać się do samego, prestiżowego, ulicznego finału. Drugą zaś częścią jest naprawianie auta po wyścigu, zakupienie i stworzenie z nabytego auta prawdziwej fury wyścigowej. W tej części należy znać się na samochodach, aby wiedzieć, jakie części nabyć i gdzie je włożyć. Jak wiadomo, budżet na początku gry jest ograniczony, dlatego też trzeba umieć odpowiednio zagospodarować własnymi pieniędzmi. Fajna jest też tu możliwość pościnania się s Policją, co trochę stresuje, a trochę podnieca.
Pomysł na grę jest oczywiście znakomity, ale wykonanie jest naprawdę słabe. Street Legal Racing: Redline miało być grą podobną do filmu ?Za szybcy, za wściekli?, ale nie udało się stworzyć podobnej fabuły.

slrr mods
Czytaj więcej