Ocena gry Street Legal Racing: Redline

Każda gra komputerowa zostaje zanalizowana i przetestowana przez ekspertów. Jest to jej nieodłączny element. Tak stało się też z grą Street Legal Racing: Redline, która otrzymała bardziej lub mniej przychylne komentarze.
Powstało już mnóstwo gier, które miały być odzwierciedleniem filmu ?Za Szybcy, Za Wściekli?. Jedną z nich jest Street Legal Racing: Redline, która posiada zalety, ale jeszcze więcej wad.

slrr mods


Eksperci od gier komputerowych uważają, ze gra jest przeciętna i to kolejna gra stworzona na podstawie fajnego filmu, która się nie udała. Jeśli zaś, ktoś odważy się kupić tę grę, to musi pamiętać, aby kupić do niej odpowiednie poprawki lub też ściągnąć z Internetu. Zaletami może być dość dobra muzyka, szczególnie parę utworów oraz możliwość długiej zabawy w mechanika i tuningowanie aut. Jednak słaba grafika pozostawia wiele do życzenia. Jest to gra o bardzo dużej ilości błędów, a po paru godzinach staje się bardzo nużąca.
Ci, którzy zdecydują się kupić grę, powinni pamiętać, aby najpierw zapoznać się z recenzjami jej dotyczącymi. Czytaj więcej

Samochody w Street Legal Racing: Redline

Jedną zalet gry Street Legal Racing: Redline jest na pewno możliwość naprawiania, tuningowania, przerabiania samochodów.
Samochody w grze zostały wymyślone z myślą o miłośnikach aut oraz mechaniki. Na początku gry możemy zakupić samochód, który oczywiście nie będzie wozem wyścigowym, jednak możemy odpowiednio go dostosować. Istnieje spory wybór w salonach samochodowych, bądź też w komisach. Jednak wystąpiły też niejaki wady związane z autami, gdyż jeśli zapomni się założyć dwóch kół, to wóz i tak będzie jechał do przodu, jakby nigdy nic.

slrr mods


Tak samo dzieje się w przypadku założenia zbyt dużych kół, a słaba grafika sprawia, że wystają one zza karoserii. Jest to dość poważny błąd, jednak możliwość dostania prawie każdej części rekompensuje to. Jednak istnieje jeszcze jednak wada, ponieważ podczas jazdy samochód potrafi kołysać się na boki zupełnie bez powodu, co czasem wytrąca gracza z równowagi.
Autorzy Street Legal Racing: Redline postawili na samochody i przy tym zapomnieli o innych niedociągnięciach. Ale można skupić się na grze dzięki sportowym autom. Czytaj więcej

Grafika gry Street Legal Racing: Redline

W dzisiejszych czasach wiadomo, że bez dobrej grafiki trudno, aby gra mogla się podobać. W tej kwestii wymagania są dość duże.
Autorzy gry nie postarali się o dobrą grafikę, choć jej producentem jest firma znana z najlepszych gier. Ostatnimi czasami wypuszcza jednak gry o niezbyt dobrej fabule i grafice. Tak jest też z grą Street Legal Racing: Redline. W grze możemy znaleźć wiele opcji związanych z samym przygotowaniem auta, ale odwrotnie jest z możliwościami. Czasem, kiedy auto wypadnie z trasy ma się wrażenie, że gra ma swoje granice, że kończy się. Duże koła wychodzą spoza karoserii samochodu, a rozdzielczość gry sprawia, że widzimy siebie w prawdziwej grze komputerowej, nie zaś w realnym świecie. Choć tak właśnie powinno być. Trasy również pozostawiają wiele do życzenia, ponieważ są mało rozbudowane i po jakimś czasie można je przewidzieć.

slrr mods


Całą gra posiada mnóstwo niedociągnięć, a grafika jest dość kiepskawa. Można by się spodziewać trochę więcej po tak renomowanym i podziwianym producencie gier komputerowych. Czytaj więcej