Grafika gry Street Legal Racing: Redline

W dzisiejszych czasach wiadomo, że bez dobrej grafiki trudno, aby gra mogla się podobać. W tej kwestii wymagania są dość duże.
Autorzy gry nie postarali się o dobrą grafikę, choć jej producentem jest firma znana z najlepszych gier. Ostatnimi czasami wypuszcza jednak gry o niezbyt dobrej fabule i grafice. Tak jest też z grą Street Legal Racing: Redline. W grze możemy znaleźć wiele opcji związanych z samym przygotowaniem auta, ale odwrotnie jest z możliwościami. Czasem, kiedy auto wypadnie z trasy ma się wrażenie, że gra ma swoje granice, że kończy się. Duże koła wychodzą spoza karoserii samochodu, a rozdzielczość gry sprawia, że widzimy siebie w prawdziwej grze komputerowej, nie zaś w realnym świecie. Choć tak właśnie powinno być. Trasy również pozostawiają wiele do życzenia, ponieważ są mało rozbudowane i po jakimś czasie można je przewidzieć.

slrr mods


Całą gra posiada mnóstwo niedociągnięć, a grafika jest dość kiepskawa. Można by się spodziewać trochę więcej po tak renomowanym i podziwianym producencie gier komputerowych. Czytaj więcej

O grze Street Legal Racing: Redline

Jeśli ktoś słyszał kiedykolwiek o grze, w której można ścigać się nielegalnie samochodami na ulicach miast, na pewno był tym zachwycony.
Gra Street Legal Racing: Redline została stworzona dla tych, którzy lubią igrać z własnymi emocjami i reperować auta. Podzielono ją na dwie części, z których główną jest, aby wygrywać kolejne wyścigi, aby dostać się do samego, prestiżowego, ulicznego finału. Drugą zaś częścią jest naprawianie auta po wyścigu, zakupienie i stworzenie z nabytego auta prawdziwej fury wyścigowej. W tej części należy znać się na samochodach, aby wiedzieć, jakie części nabyć i gdzie je włożyć. Jak wiadomo, budżet na początku gry jest ograniczony, dlatego też trzeba umieć odpowiednio zagospodarować własnymi pieniędzmi. Fajna jest też tu możliwość pościnania się s Policją, co trochę stresuje, a trochę podnieca.
Pomysł na grę jest oczywiście znakomity, ale wykonanie jest naprawdę słabe. Street Legal Racing: Redline miało być grą podobną do filmu ?Za szybcy, za wściekli?, ale nie udało się stworzyć podobnej fabuły.

slrr mods
Czytaj więcej

Dodatki do gry Street Legal Racing: Redline

Jest wiele gier opartych na filmach, gdyż właśnie ze świata kina czerpie się często inspirację. Jedną z takich gier jest Street Legal Racing: Redline.
Gra jest dość dobra, chociaż ma pewne drobne i mniej drobne wady. Jedną z wad jest grafika, o którą nie postarali się jej twórcy. Jednak można je zniwelować instalując odpowiednie dodatki. Dodatki można dokupić, lub też ściągnąć z Internetu i wtedy zainstalować.

slrr mods


Cała procedura jest prosta, gdyż po tym gra znacznie się poprawia, choć nie do końca. Grafika jest trochę lepsza i nie ma już wad związanych z zacinaniem się gry. Jest to spore ułatwienie. Nie ma też problemu z wystającymi kołami spoza karoserii, które były dość zabawne, choć dla niektórych drażniące. Dodatki pozwalają też na szybsze wgrywanie gry oraz większą możliwość manewrowania samochodem. Dodatki ułatwiają również ogólne poruszanie się po głównym menu.
Choć całość gry nie szczególnie spodobała się graczom, to bardziej mogą być z niej zadowoleni ci, którzy zainstalowali do niej dodatki, poprawiające grę. Czytaj więcej