Dodatki do gry Street Legal Racing: Redline

Jest wiele gier opartych na filmach, gdyż właśnie ze świata kina czerpie się często inspirację. Jedną z takich gier jest Street Legal Racing: Redline.
Gra jest dość dobra, chociaż ma pewne drobne i mniej drobne wady. Jedną z wad jest grafika, o którą nie postarali się jej twórcy. Jednak można je zniwelować instalując odpowiednie dodatki. Dodatki można dokupić, lub też ściągnąć z Internetu i wtedy zainstalować.

slrr mods


Cała procedura jest prosta, gdyż po tym gra znacznie się poprawia, choć nie do końca. Grafika jest trochę lepsza i nie ma już wad związanych z zacinaniem się gry. Jest to spore ułatwienie. Nie ma też problemu z wystającymi kołami spoza karoserii, które były dość zabawne, choć dla niektórych drażniące. Dodatki pozwalają też na szybsze wgrywanie gry oraz większą możliwość manewrowania samochodem. Dodatki ułatwiają również ogólne poruszanie się po głównym menu.
Choć całość gry nie szczególnie spodobała się graczom, to bardziej mogą być z niej zadowoleni ci, którzy zainstalowali do niej dodatki, poprawiające grę. Czytaj więcej

Nowy trailer Fast Five!

Pamiętacie, jak w 2003 roku nastąpił przełom w grach NFS? Wtedy to seria wprowadziła nas w zupełnie inny wymiar, prezentując Undergrounda. Większość graczy to właśnie na tej części zaczynała swoją przygodę z Need for Speed'em i część odbiorców uważa właśnie U za najlepszego NFS'a. Jednak czy wejście w świat nocnych wyścigów ekstremalnie podrasowanych maszyn było pomysłem EA? Otóż nie. Wcześniej premierę miał film pt. "Szybcy i Wściekli" i to właśnie on rozpoczął erę tuningu. Niestety, w Polsce rozpoczęła się wtedy era wieś-tuningu... Ludzie zapragnęli uczynić ze swoich Golfów auta takie, jakie brały udział w filmie, a że ich dochody są o wiele niższe... No cóż. Dobrze, że na ulicy dalej można spotkać prawdziwe "perełki".

Zbaczyłem jednak trochę z tematu. Z czasem powstawały kolejne odsłony z serii Szybkich i Wściekłych. Dwójka, trójka, czwórka... Każda z części posiadała swój własny, niepowtarzalny klimat. Te filmy nie posiadały fabuły (może z wyjątkiem ostatniego sequelu), ponieważ jej nie potrzebowały. Zastępowały ją jednak kilkuset-konne maszyny i piękne kobiety. Jednak na czterech filmach nie koniec. Zaniedługo do kin wchodzi Fast Five! Po polsku oznacza to "Szybka piątka". Niestety, 5-tka będzie ostatnią częścią "Szybkich i Wściekłych".

Nareszcie jednak wrócą postacie znane z poprzednich części. Paulowi Walkerowi (Brian O'Conner) i Vinowi Dieselowi (Dominic Toretto) towarzyszyć będą takie postacie jak Jordana Brewster (Mia), Ludacris (Tej), Tyrese Gibson (Roman Pearce) i Sung Kang (Han). Tym razem zmagać się będą z policjantem Hobbsem, którego zagra Dwayne Johnson. Będzie on się starał za wszelką cenę pokrzyżować plany ekipy. Nie będzie mu jednak łatwo...

Właśnie opublikowano kolejny trailer! Piękne kobiety, szybkie samochody, mnóstwo efektów specjalnych i akcji. Mnie zaciekawiło w nim jedno, a mianowicie auta. Lexus LF-A, Nissan GT-R i Ford GT w filmie, który od zawsze kojarzył się z importami? Dziwne.

Akcja rozgrywa się w Rio de Janeiro, gdzie bohaterzy wykonywać będą ostatni napad w swoim życiu. W USA premiera zapowiedziana jest na 29 kwietnia, a my będziemy się mogli cieszyć "Szybką piątką" "dopiero" 6 maja. Warto jednak czekać.

Czytaj więcej

No i zaczynamy!

Chciałbym zaprezentować Wam nowy serwis poświęcony grze Street Legal Racing! Strona posiada już kilka modów, które (na co liczę) już niedługo się pomnożą.
Obecnie strona jest w fazie udoskonalania, nic jednak nie stoi na przeszkodzie by ją zwiedzać.

Równocześnie chciałbym zaprosić każdego chętnego do wsparcia naszego serwisu. Aktualnie poszukujemy uploaderów,redaktorów i newsmanów.

Jeśli jesteś zainteresowany pisz: [email protected] Czytaj więcej